Jump to content
PugMonk

BANy

Recommended Posts

MIchalC

Je tam celou dobu na tej skale a v 50:44 je videt jak pali z zbrani do nekoho, :benoway:

FuryAlot

Na tu skalu sa da vyliezt aj teraz, len je to zlozitejsie

a kiver ta ochrani len pred pistolkami a brokovnicami, hocijaky vacsi kaliber ti to prestreli a este k tomu ked si hentak pekne sedkal na jednom mieste na tej skale neni problem ti dat headshot xD

Nehovorim ze niesu cheateri, ale toto nieje ziadny dokaz ze to bol cheater 

AsheronX

jojo,také se přikláním k tomu, že to nemusí být vždy cheater. ostatně kolikrát jsem musel být já označen za cheatera, když jsem na faktorce vypl týpky s fortem a kiverkou jednou ranou z Vepře :begreat: stát se to mě, tak taky nadávám do cheatera apd. ale pravdou je,že stale je dost míst kam se dá dostat, i když si spousta lidí myslí, že ne. krásným případem je shoreline, kde se dá dostat do zamčených pokojů bez odemknutí pomocí balkonů apd. 

dez1nd
On 16. 1. 2018 at 9:03 AM, AsheronX said:

... když jsem na faktorce vypl týpky s fortem a kiverkou jednou ranou z Vepře :begreat: ...

Armor a helma jsou dobré jen proti bladerunnerům (můj název, nelíbí se mi ten anglickej) a proti projektilu který letí v určitém úhlu tak aby tě škrábnul, ale proti přímé palbě je k prdu... Teda pokud do něj nechceš střílet 9mm nábojem.

• Upvote 1

AsheronX
15 hours ago, dez1nd said:

Armor a helma jsou dobré jen proti bladerunnerům (můj název, nelíbí se mi ten anglickej) a proti projektilu který letí v určitém úhlu tak aby tě škrábnul, ale proti přímé palbě je k prdu... Teda pokud do něj nechceš střílet 9mm nábojem.

Já vím, ale spousta lidí to nechce pochopit. :begreat: Ale ještě bych k 9mm přidal broky, ty taky svede zastavit. Ale i puškové ráže už moc nepomůžou.

SpeedyD34D
On 10. 1. 2018 at 1:30 PM, Rajben said:

Promiň kolego ale já hraju od samého začátku také a moc dobře vím co jde a co ne. Tady přeci nejde pouze o to že byl na tomto místě ale i o to že nás všechny povypínal na jednu ránu bez ohledu na jakou část střílel.To nemluvím o tom že polovinu z Nás nemohl ani vidět. Pokud si dobře pamatuji ještě z alfy tak tu nejvyšší skálu fixovali aby tam nešlo vylézt. To že jsi nikoho ještě nepotkal ti závidím,máš štěstí. Já už dokonce na customs potkal hráče co létal jako superman a všechny zasypával granátama. Nejhorší na tom je ale to,že se to odehrálo v live streamu a spousta lidí si teď udělá o hře obrázek. 

@Rajben Ahoj, dostat se na tu horu není naprosto žádnej problém. Běžně tam kempím s SKS a Headshotuju jedna báseň. Byl to jen lucker co se zrovna trefil. To se občas stane každnému, že bez problému vypne nějakou grupu.
Pokud tedy nemáš hmatatelný důkaz například jeho výpisu procesů z té doby, tak takovéto příspěvky ani nezakládej. ;)

P.S.: Jak už BSG několikrát uvedli, stále anti-cheat system zlepšují a nesmíš zapomínat na fakt, že i tvůrci cheatů své výtvory neustále zlepšují. Je to běh na dlouhou trať a pevně věřím, že ve full release budou takové problémy alespoň z 90% potlačeny.

Cya in the game!

• Sad 2

VinBenzin

@SpeedyD34D

nesnasim tyhle blbecky co na 58 pokus vyskacou na místo kam 99% hracu proste nevyskoci. Ze to nejakym bugem jde je mi volny.

• Sad 2

FuryAlot
22 minutes ago, VinBenzin said:

@SpeedyD34D

nesnasim tyhle blbecky co na 58 pokus vyskacou na místo kam 99% hracu proste nevyskoci. Ze to nejakym bugem jde je mi volny.

akym bugom pls? Uplne normalne sa tam da dostat na prvý pokus ked vies ako na to, za to ze ty tam nevies vyskakat nemusis urazat ostatnych hracov....

Edited by FurryAlot
  • Sad 1

AdrianX

Zdravím,

dneska som si zahral pár raidov no a všetko šlo ako normálne, občas sa podaril dáky dobrý escape s jucy lootom no až na posledny raid.

Spawnul som sa pri boileroch na custom ako vždy, ak-74, armor, helma... proste klasika raid. Presunul som sa na tú križovatku či čo to tam je, ide sa tam cez tu dieru v tom betonovom plote, tam ako je to pokazene pancierovane auto. Pohodka, obzeram sa či niekto nieje pozdĺž cesty, nikde nik ani nejaké tie zdochliny. Zrazu ako lootujem green box pri sand begoch tak počujem ako mojim smerom lietaju guľky, hneď som sa zodvihol a obzeral sa či niekoho nezbadam. Ako bola druha diera v plote tak tam sa mi zdalo že som niekoho videl. vystrelil som tam pár krat na prázdno a hneď sa presuniem za to obrnene auto do krytu. Vyšiel som svahom a pozeral som sa či nieje niekto na druhej strane plota. Nikde nikoho. Potom som zrazu zbadal že pozdĺž plota je mrtve PMC a o kus dalej scav par metrov od tej diery. Prezrel som ich a nič na sebe nemali... nu tak bežím naspäť a v polke cesty, BEZ zvuku že by niekto vystrelil, bez zvuku že by mojim smerom dopadla guľka a bez toho aby môj charakter vykríkol od bolesti, ma niekto trafil pár krát do nohy. Pozeral som sa na ping a hybalo sa to stale okolo 40-60ms ako vždy. Nuž schoval som sa za to obrnene auto a ľahol si do priekopu. Obzeral som sa dookola či niekto nieje pri mne a healoval sa. No len ono to pokračovalo... Najprv jedna noha, potom ruka dole, hned po tom my odišla druha noha a snou aj brucho a zrazu som bol dead. Komplet bez zvukov že by sa dačo dialo. Nwm či som dostal daku chorobu či čo že som sa rozpadol za živa ale no... stalo sa. Jedine čo potom bolo na end screen že mi ten typek niečim dal posledny uder do chest. Nič viac takže by ma fakt zaujimalo čo to mal ten frajer za vecičku ktorou ma zabil.

Stalo sa vam niekedy niečo takéto ? neviete čo to bolo ? či to bol cheat alebo dajaká chyba ?

2018-02-04[20-16] (0).png

2018-02-04[20-19] (0).png

• Upvote 1

william2000

Nejsem odborník, ale já to vidím na foukačku a kurare :) Ale vážně - být to na Woodech, tak to tipnu na nějaký tlumič hodně z dálky, nejsem si jist tvojí polohou - jestli je to možné i tady. A když dochází reálné možnosti, máme tu stále populární desynchronizaci. To si tak skotačím na Shoreline podél zdi a najednou tma a návrat do menu s tím, že prý mě někdo trefil. Nepotěší, ale je to beta - servery jedou až se z nich čoudí, chybička se vloudí... (já budu ještě básník :D ). Žádný stres, však on ty penízky někdo zase přinese zpátky ;)

Edited by william2000
  • Upvote 1

AdrianX

Tak ako do raidu už idem s tým že ten gear čo mam na sebe už je davno strateny ale tak taketo "Cheeky Breeky" udalosti sú tak trošku nepríjemné no a stretol som sa s tým prvý krat tak sa chem uiistiť :uhappy:

ZafadrCZ

Takto jsem zemřel už hodněkrát. Jde o synchronizaci. Stačí aby trochu zakolísalo připojení a hra se ti jakoby zastaví. Nic se nikde nehýbe. A jelikož ty o tom nevíš tak hraješ dál. Jenže i ostatní hrajou dál jen v nezastavené hře. Takže nejsou tam kde je vidíš ty. Tudíš si se dostal někam ke scavovi kterýho jsi neviděl on tě nakropil , a až se synchronizace trochu chytla tak ti to započítalo jeho střelbu. to je celý..

Takhle jsem umřel už mockrát

• Upvote 1

AsheronX

Zdravím, 

mám otázku, včera se mi stalo, když jsem s bratránkem hrál Faktorku,že jsem zabil týpka co měl RSASS, ale když jsem k němu přišel, tak měl prázdné ruce a jediné co šlo sebrat byla psí známka, přitom, když člověk koukal na mrtvolu, tak viděl, že má v ruce RSASS a očividně z něj po mě i střílel, ale nešlo sebrat ani vidět u něj v inventáři,a shodou náhod tu samou mapu se to stalo i bratránkovi, co zabil týpka, co měl PACU a těžce upravenou M4, ovšem stejná situace jak u mě, paca šla sebrat ale M4 neviděl v inventáři, jen ji viděl, jak ji drží mrtvola. U ostatních hráčů, šli věci sebrat bez problémů, a u scavů taky, jen tihle dva hráči byli nějaký buglý. A nebyla možnost, aby je vylotoval někdo před námi, jelikož jsme je lotovali hned po zabití.  Tak se chci zeptat, zda měl někdo podobnou zkušenost?

PugMonk

Ahoj. Bohužel šlo o zneužití bug ve hře, kdy si hráči záměrně "přesunou zbraň" (nebudu přesně popisovat jak) a zabugujou ji aby nešla odnést a aby o ní po zabití nepřišli. Ale už by to snad, po dnešní patchy, mělo být OK.

• Thanks 1

mirem

Len tak v krátkosti 

Zaujíma ma či cheaters dostávajú ban alebo alebo aspoň niečo 

Spitfire_SVK

Akekolvek podvody su v hre zakazane a ked je hrac pri tom prichiteny, tak je aj za to potrestany. 

Edited by Spitfire_SVK
  • Like 1

XiTiX

Pokial ich niekto nahlasi, tak asi dostavaju bany. Neviem, ako je to posudzovane pocas bety, mozno po vydani hry trosku pritvrdia. Zatial som napriklad nevidel nikoho stazovat sa, ze dostal ban za gun glitch alebo podobne.

PugMonk
3 hours ago, mirem said:

Len tak v krátkosti 

Zaujíma ma či cheaters dostávajú ban alebo alebo aspoň niečo 

Ahoj. Jakýkoli druh podvádění není v EFT tolerován. Nejzávažnější způsoby jako je cheatování nebo hackování jsou trestány doživotním banem. A jejich pachatelé jsou trestání i blokováním přístupu i na forum. Vývojáři i jakýkoli druh komunikace s provinilci ignorují a na foru blokují. Obsah těchto zpráv je využíván jen pro firemní účely a neveřejný. Banování probíhá automaticky v týdenních, někdy dvoutýdenní intervalech.

Pokud si dáš v naší sekci vyhledat slovo "ban" narazíš na několik topiků (např. tento) toho se týkajících a i seznamy zabanovaných.

mirem

Pýtal som sa len preto že poslednom čase zažívam také veci čo normálne nechápem. Videl som videa na yt a začínam mať pocit že sa tam dejú divne veci. Posledne čo má zarazilo bolo keď ma typek zabil granatom. Išiel som potichu do budovy nikde nikdo ja som vedel že tam je a zrazu ani neviem odkiaľ priletel granát rovno podomna a scipol som. 

Honzik

Me osobne by spis zajimalo jestli je glitchovani zbrani povazovano za cheat a jak mam postupovat abych dotycneho nahlasil. Prijde mi totiz docela nefer to ze ja riskuju svuj gear a nekdo vybehne s M4 bez pazby a kdyz me zabije - odnese si ho. Kdyz vyhraju ja, nemam nic nez znamku a pripadne pokazeny zbytek raidu treba nutnosti pouzit painkiller.

XiTiX

Kdesi na anglickom fore sa rozoberalo, ze zvazuju v suvislosti s tymto glitchom kompletne zabranit pouzivaniu aktivnej vybavy v bezpecnostnych kontajneroch. Co by bol celkom pruser (kluce). Ale ako problem to urcite vnimaju.

mirem

Môžte mi niekto napísať ako sa to robí? Už mám toho dosť keď väčšina tento bug zneužíva a dev to mefixuju. Dik

Fanny260

Dobrý den, nevíte co mám dělat když jsem měl pojištěné věci od doktorky a ona mi je ještě nevrátila? Nedošel jsem v časovém rozmezí do exitu a to se stalo už před dvěma dny. Děkuji

XiTiX

Spravu od nej si dostal? Hned po faili v raide napise a potom da status po case. Mne pise rychlo. Si si tpu poistkou 100% isty?