Jump to content

Polska Społeczność Escape From Tarkov


TheWay
 Share

Recommended Posts

Witajcie!

Zgodnie z radą innych emisariuszy oraz moderatorów forum postanowiłem stworzyć wątek, który skupi w jednym miejscu wszystkie informacje na temat grup, klanów, kanałów komunikacyjnych i innych zgrupowań polskich graczy Escape From Tarkov. W ten sposób gracze nie będą musieli przeszukiwać forum, aby znaleźć posty na ich temat.

Proszę was o wpisywanie w komentarzach odnośników i informacji na temat waszych grup, jednak proszę nie dublować informacji oraz nie zamieszczać komentarzy, które nie prezentują społeczności, które nie zostały jeszcze tutaj opublikowane, takie komentarze będą usuwane.

Jeśli chodzi o klany, to proszę, żeby ich przywódcy zamieścili o nich informacje osobiście.

 

Ja sam zapraszam was na stronę tarkovgame.pl oraz na serwer TS3: ts3-tarkovgame.pl który został przez nas ostatnio zaktualizowany i posiada licencję na 512 slotów.

Wpadnijcie również po najświeższe informacje na fanpage EFT Polska

 

Zachęcam do publikacji waszych społeczności :)

 • Hot 1
 • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

Uwaga: Wiem że tekst jest dosyć długi, ale prosiłbym o przeczytanie, nie zawiedziesz się!
to tylko pokazuje, jak nam zależy na wspólnym dobru i zrozumieniu

1- Wstęp: Witam Ciebie drogi czytelniku, zapewne Twoim pierwszym pytaniem jest, dlaczego sądzisz że uznajemy się za klan całkowicie odmienny od innych?
Odpowiedź jest prosta, a to dlatego że ten klan jest stworzony dla każdego, no prawie każdego
Jedyne nasze wymogi to +16 lat (Zgadzamy się na wyjątki gdzie młodsza osoba pokazuje dorosłość podczas okresu testowego (rekrut))
kultura, szacunek, chęć do jak i czerpanie radości ze wspólnej gry, mikrofon ( również słuchawki jeżeli słychać Twój dźwięk z głośników) posiadanie discorda jak i konta na fb (fake'owe konta również, nie zależy nam na tym, zależy nam na przyjemnej wspólnej grze).
Mile będą widziane dodatkowe atuty jak znajomość języka angielskiego, opanowana grafika komputerowa itd (logo, filmy itp), ale oczywiście nie jest to wymagane.

2- Opis klanu: Aczkolwiek przejdźmy do konkretów, dlaczego "prawie dla każdego" a otóż dlatego iż każdy znajdzie tutaj swoje miejsce, mamy odpowiedni system rang(oraz kanałów głosowych) który doskonale pozwala cieszyć się rozrywką pod Twoje potrzeby, jesteś nowy?
nie ma sprawy, zapraszamy, na pewno znajdą się również osoby nowe w grze, jak i osoby doświadczone które chętnie pomogą wyjaśnią oraz wytłumaczą potrzebne rzeczy jak i nauczą gry.
Może jednak preferujesz grę na wyższym poziomie, nie specjalnie chcesz "męczyć" się z nowymi Klanowiczami, i chcesz spokojnie pograć z konkretną ekipą która ma za sobą wiele godzin gry, jak lub np Klanowicze którzy grają już od alphy, dla każdego znajdzie się miejsce, i szanujemy każde podejście, zdanie i wybór, oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie byś mógł zmieniać upodobania wedle własnego odczucia, ponieważ mamy również specjalne rangi/kanały gdzie np chcesz pograć w bardziej dorosłym towarzystwie +18 itp, w towarzystwie które bierze grę na poważnie i zdaje sobie z tego sprawę, mało rozmów, taktyczne podejście itd, lub po prostu gra dla fun'u.

Także zrozumiany jest fakt, iż nie każdy ma ochotę grać z każdym, i nie ma powodu o to by się nad tym zastanawiać, taka kolej rzeczy, nie zmuszamy nikogo do gry z kimś, nie mniej jednak oczywiście toksyczne osoby będą usuwane, i sadzę że jednak ekipa będzie rozsądna i przyjemna, i nikt nie będzie miał takich problemów
Jest tego o wiele więcej, ale głębiej wejdziecie jak już zdecydujecie o dołączenie do klanu
Oczywiście też nie zmuszamy do gry ileś tam razy w tygodniu itd, nic podobnego, grasz kiedy masz ochotę, z kim chcesz, i jak chcesz
Tak jak wspomniane zostało to wcześniej, jesteśmy po prostu klanem/ekipą która chce mieć z kim pograć bez spiny w doborowym towarzystwie, na różne sposoby, bardziej na luzie jak i bardziej taktycznie.

3- Informacje na temat rekrutacji: Aktualnie rekrutujemy każdego chętnego, jak i graczy alphy (oczywiście otrzymają swoją rangę) jak i graczy z wykupionym dostępem CBT, jak i osoby które nie mają kupionej gry ale są po prostu chętne do zagrania w przyszłości kiedy gra już wyjdzie itp, jeżeli po prostu chcesz pograć, lub wiesz że pograsz/ masz zamiar zagrać to po prostu wbijaj do nas, na pewno sytuacje gdzie zabraknie kogoś do gry będą rzadkie, a jak nie możesz zagrać teraz, to masz miejsce gdzie możesz zadawać pytania, podziwiać screenshoot'y graczy alphy itd a w przyszłości mieć od razu z kim zagrać.

Jest to też dobre miejsce do zgadania się z ludźmi by kupić razem grę po niższej cenie, iż battlestate podarował nam żniżkę na grę 10% jeżeli kupią dwie osoby 15%- trzy 20%- cztery czyli ugadujesz się z 4 typami i masz taniej grę
Na ten moment, nie musisz przechodzić rozmowy rekrutacyjnej, program ten odpalimy dopiero po wyjściu CBT, teraz po prostu tworzymy wspólnotę graczy tej niesamowitej gry, a jedynie toksyczne osoby mogą liczyć na wywalenie z klanu.
Jeżeli jesteś chętny to zapraszam pod ten link na grupce FB, gdzie po prostu poproś o dołączenie do grupy: https://www.facebook.com/groups/284559585334071/

4- Informacje na temat klanu: Jak wyżej widzicie, posiadamy grupę na FB, oraz "stronę internetową" na stronie tarkovgame.pl: http://tarkovgame.pl/team/klan-ns-nazwa-tymczasowa/

Do komunikacji używamy programu Discord, jest to program według nas o wiele lepszy niż TS3, i darmowy, także jeszcze bardziej pomaga w prowadzeniu klanu, umawiania się na wspólne gry itp, oczywiście na naszym serwerze discord, są odpowiednie rangi, jak i kanały o których mowa była wyżej, np osoby z rangami takimi jak "rekruci" "żółtodzioby" itd nie mogą wbijać na kanały dla bardziej doświadczonych jak zawodowcy, weterani (Ci rangą wyżej oczywiście mogą wbijać na kanały rangą niżej) itd (pełna rozpiska już na stronie klanu jak i na discordzie) dodatkowo kanały jak i rangi dla osób +18, graczy "RP" w sensie takim że na "pełnym wczuciu" i powadze, rangi dla chętnych do pomocy dla nowych graczy (instruktor) i wiele innych, po prostu słowa na wstępie nie są pod publikę, wszystko jest dopracowane, a nawet jeśli nie, to zostanie dopracowane, by każdy czuł komfort z gry

Co do nazwy klanu, skrót oznacza "District of Bears" czyli wolno tłumacząc "Dzielnica Niedźwiedzi".
Co do naszej głównej frakcji w grze, to będzie nią frakcja "BEAR" z racji że jest po prostu nam "bliższa" aczkolwiek oczywiście nie oznacza to, że nie będziemy lub zabraniamy grać jako "USEC", w końcu będzie można mieć parę postaci!

5. Dodatkowe informacje: Również chciałbym dodać, że często pojawiamy się na ts.gamcom.pl
Na którym również będziemy przesiadywać przy wspólnej grze, dlatego osoby z tego ts3, jak najbardziej zapraszam do klanu, gdzie możemy jeszcze w lepszym stopniu umawiać się na wspólną grę, dzielić się informacjami, wrażeniami itp.
Jeżeli ktoś ma jakieś pytania, zapraszam do komentowania, lub na privie


6- Zakończenie: Po tej zapewne niekrótkiej "lekturze" jeżeli Cię przekonałem to zapraszam w nasze szeregi, jeżeli nie, to zastanów się jeszcze raz, bo gra z ekipą, z wspaniała ekipą, nie równa się z niczym innym, a chętnych jak i aktywnych graczy nam nie brakuje, naszym skromnym zdaniem, prawdopodobnie jesteśmy aktualnie największym Polskim klanem EFT
Do zobaczenia w Tarkovie!
(Albo na naszej grupie i discordzie )

 • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

Opierając się na sformułowaniu paru punktów obrazujących działania sił specjalnych:

- Ludzie są ważniejsi niż sprzęt,

- Jakość jest ważniejsza niż ilość,

- Oddziały specjalne nie mogą być produkowane masowo,

- Wartościowej jednostki specjalne nie można stworzyć po tym, jak zaistnieje potrzeba jej użycia - co za tym idzie w rozumieniu klanu i gry - trzeba ćwiczyć wszystko zanim przyjdzie potrzeba wykorzystania tego w walce),

Chciałby zaprosić Cię do wzięcia udziału w tworzeniu JW GROT. Wzajemny szacunek i wsparcie to podstawa w naszym zespole.
Liczba miejsc jest ograniczona,

Sprawdź czy jesteś w stanie być częścią naszego zespołu!

https://www.youtube.com/user/viktusnivt

 • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...
 • 1 month later...
15 hours ago, Kolek said:

Poszukujemy kogoś kto polata z nami po Tarkovie.

Kolek - najlepszy sposób to spotkać się na ts3-tarkovgame.pl.

Jest tam zawsze sporo osób i już po paru grach będziesz wiedział, z kim grać a kogo unikać.

Trochę jak speed dating :-)

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...
 • 4 weeks later...

La Mafia - klan polski z tradycjami ;)

Tag - LM 

Istniejemy już ponad 9 lat , zaczynaliśmy od Enemy Territory: Quake Wars 

Obecnie gramy w Battlefield 4 , Battlefield 1 , Playerunknown's Battlegrounds , Rust i oczywiście w Escape from Tarkov

Zrzeszamy ponad 60 osób , gdzie średnia wieku to ok 30 lat

Jedynie czego wymagamy to minimum 25 lat oraz Discord'a  

Zainteresowany ? Wbijaj :) https://discord.gg/CB2TAm

 

 • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...
 • 1 year later...

1851189155_szwadroncienidlugie.thumb.jpg.afee58f104fc96dd61a9f1116634ab4e.jpg

SZWADRON CIENI czyli grupa graczy nastawionych na dobrą zabawę, brak spin i rozwój w grze. Szukamy nietoksycznych osób, które lubią grać w stałej oraz rozwojowej ekipie. Nie narzucamy limitów wiekowych, jednak jesteśmy graczami starej daty, więc preferujemy osoby emocjonalnie dojrzałe i kulturalne. Zapraszamy do rekrutacji!

Czy chcesz dołączyć do Szwadronu Cieni czy nie, to i tak zapraszamy na nasz discord, mamy kanały ogólnodostępne dla graczy, więc zawsze znajdziecie ekipę do wspólnej gry.

Jesteś nowy w Tarkovie? Szukasz pomocy? Masz pytania? Jesteś doświadczony, ale wciąż czegoś szukasz? Chciałbyś zaczerpnąć pomocy od kogoś doświadczonego? Od tego jest nasza Akademia. Pomożemy początkującym wejść w świat Escape From Tarkov, wykonać zadania lub doradzimy w sprawach związanych z rozgrywką.

Zapraszamy!

Strona: www.szwadroncieni.pl
Discord: www.szwadroncieni.pl/discord
Kanał YouTube: Szwadron Cieni - YouTube
Facebook: www.facebook.com/szwadroncieni/

Link to comment
Share on other sites

 • 4 weeks later...
 • 7 months later...
 • 1 month later...
 • 4 months later...

 

Witam. 

W związku z tym że server teamspeak tarkovgame / eftpolska upadł próbujemy wraz ze stałymi bywalcami odbudować tą społeczność. Zapraszamy na publiczny serwer TS3. Na razie wszystko jest jeszcze w budowie ale można na spokojnie już korzystać. 

 

TS3 IP: eftpl.pl

 

Zapraszam i Pzrd

GRB.
 

Link to comment
Share on other sites

 • 5 months later...
 • 2 weeks later...

Siema! Szukam jednej osoby lub osób do pogrania w Tarkov. Kiedyś grałem z ekipą teraz się rozsypała no i gram sam. Jeżeli ktoś zainteresowany to mój nick to FERANTO wiec zapraszam ☺️

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, FERANTO said:

Siema! Szukam jednej osoby lub osób do pogrania w Tarkov. Kiedyś grałem z ekipą teraz się rozsypała no i gram sam. Jeżeli ktoś zainteresowany to mój nick to FERANTO wiec zapraszam ☺️

Zapraszamy do nas! https://discord.gg/tm8U5dj przyjmujemy wszystkich bez względu na wiek czy doświadczenie. Liczy się dobra zabawa, a nie przekrzykiwanie się nawzajem ;)

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...
 • 2 months later...

Prężnie rozwijający się pluton na Discordzie z wydzieloną sekcją Tarkov zaprasza nowych członków ;) Obecnie sekcja liczy ponad 40 osób i nadal się rozrasta. Zapewniamy miłą atmosferę, oraz pomoc zarówno dla początkujących, jak i starych wyjadaczy.

 

https://discord.gg/SX2npWy6

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
 • Create New...