Jump to content
TheWay

Zamknięte Beta Testy już w lipcu!

Recommended Posts

TheWay

Drodzy operatorzy!

Z przyjemnością ogłaszamy, że Escape From Tarkov wejdzie w fazę Zamkniętych Beta Testów (CBT) w lipcu 2017. Zamknięta Beta będzie dostępna dla właścicieli wszystkich pre-orderów, niezależnie od daty zakupu. Wraz z Betą dojdą poważne usprawnienia związane z optymalizacją, wiele nowych elementów i nowej zawartości: Nowa mapa Shoreline, nowe części do broni i modyfikacje, nowy loot, handlarz i wiele innych!

Pora na przybliżenie, niektórych nadchodzących elementów:

System Ubezpieczeń – Za niedużą kwotę, możecie ubezpieczyć waszą broń i sprzęt na nadchodzący rajd, jeśli ktoś nie wyniesie jej z lokacji, to ją odzyskacie. Jednak ubezpieczenie plecaka, zwróci wam plecak, a nie jego zawartość!

Loot i ekonomia – CBT wprowadzi nowego handlarza o ksywie Peacemaker. Będzie on sprzedawał zachodnią broń oraz sprzęt, nowe przedmioty wymienne, medykamenty i dodatkowe przedmioty, które gracze będą mogli kupić, sprzedać i handlować nimi. Balans ekonomii oznacza, że przedmioty będą dostępne za wymianę, a ich cena będzie oparta o popularność wśród graczy i ich rzadkość występowania.

Bronie – Nowe części do modyfikacji broni i nowe rodzaje amunicji, warto zauważyć, że niezawodne MP5 zaoferuje graczom jeszcze więcej opcji modyfikacji – system modyfikacji jest jedną z rzeczy, z których jesteśmy najbardziej dumni.

Lokacje – W CBT dostępne będą cztery lokacje – Customs, Woods, Factory i Shoreline – Każda z innym rozmiarem i ułożeniem terenu. Shoreline będzie najnowszą i jednocześnie największą lokacją w CBT.

Główny chat – Kanały chat’u będą dostępne dla wszystkich gracz, którzy są online. Pozwolą one na przekazywanie ważnych informacji i zebranie ekipy na rajd.

Escape From Tarkov była przygotowywana do startu CBT: Deweloperzy poświęcili wiele wolnego czasu na optymalizację i inne główne elementy gry, część zespołu spędzała noce w biurze, aby wszystko dopiąć i jak najszybciej wam udostępnić najnowsze elementy. Również wraz z przygotowaniami do CBT, najnowszy patch wprowadzi nową wersję silnika Unity oraz DX11.

Zamknięte Beta Testy są tuż za rogiem! Stańcie się jednym z nas i spróbujcie swoich sił w ucieczce. Zamówcie Escape From Tarkov teraz!

BETA.png

Edited by TheWay
  • Upvote 7

krasnal595

czy tylko mi sie wydaje ze to opis  aktulanego patcha ktory ma wyjsc na ;dniach;  co do bety to ok ;) super  bo znamy juz mniej wiecej czas ;) ale  wydaje mi sie  ze do bety bd dodana  tylko mapa....

Damiano

Nie wiem co poszło nie tak ale w CBT miały być 2 mapy Shoreline i Streets of Tarkov. No ale cóż pozostaje się cieszyć z tego, że przynajmniej dodadzą jedną nową mapkę.:sctroll:

TheWay

@Damiano

Streets of Tarkov zostanie dodana w późniejszej fazie Bety.

Damiano

Tak już wiem właśnie otworzyłem sobie angielski topic i tam znalazłem odpowiedź. :scsmile:

krasnal595

teraz modlmy sie o  dobre  servery :D bo jak masa graczy wroci  to servery moga nie wytrzymac

MoonMacTonight

No super. Lipiec ma 31 dni. A w którym dokładnie wyjdzie? 

Damiano

Niby ta aktualizacja na dniach ma naprawić problemy z serwerami ale czy rzeczywiście tak będzie tego nikt nie wie. 

PaZZi
6 minutes ago, LukasM said:

No super. Lipiec ma 31 dni. A w którym dokładnie wyjdzie? 

w 31 :P

nie no tak na poważnie to myślę że, w połowie lipca.

Edited by PaZZi

krasnal595

badzcie dobrej mysli :D  ja dopiero  bede mogl zagrac 17 sierpnia :D 

caleb59

Ten screen ze zniszczoną cerkwią i ta posępna pogoda w tle - aż pachnie mi Stalkerem, to będzie coś!

PrivateLogin

Przecież to ta aktualizacja co wcześniej dostaliśmy o niej info pare dni temu właśnie miała wyjść na dniach , ja obstawiam początek lipca 3-7

xDB|^_^

Edited by kassiek

TheWay

@kassiek

To są dwie różne rzeczy ;)
Patch będzie na dniach.

NuclearMessiah
40 minutes ago, caleb59 said:

Ten screen ze zniszczoną cerkwią i ta posępna pogoda w tle - aż pachnie mi Stalkerem, to będzie coś!

Czyste Niebo, cerkiew na bagnach. Nawet obok jest cmentarz jak w "oryginale" haha :D

Bimbasek

Czyli teraz dostaniemy spory wycinek tego, co miało wyjść na bete. Pewnie gdyby tak długo nie było żadnego patcha, to na wszystkie zmiany byśmy czekali do lipca, no ale wygląda na to, że devsi nie chcą nas stresować brakiem jakichkolwiek zmian :D

krasnal595

prawdopodobnie  tak  tylko... boje sie  ze  w becie dostaniemy tylko mape... i pare ulepszen do broni....

Bimbasek

@krasnal595 No na samą betę będzie doszlifowane to, co dostaniemy w patchu na dniach. Takie odnoszę wrażenie, trochę potestujemy stary-nowy silnik i ogólnie optymalizację, sprawdzimy jak odbiją się zmiany w AI itd. itp. Na betę to doszlifują, aby wszystko działało jak najlepiej będzie możliwe i tyle. Taki rozwój sytuacji póki co mi w ogóle nie przeszkadza.

krasnal595

@Bimbasek tak ;) rozumiem,  mysle jednak  przejscie na nowy silnik ;)  pomoze i to bardzo znacznie,  miejmy nadzieje ze maja cos w zanadrzu i zrobia nam mila niespodzianke ;) choc i tak znamy juz mniej wiecej date bety a to najwazniejsze

Edited by krasnal595

Emn

niech mnie ktoś oświeci- czym sie rózni otwarta beta od zamknietej? (zamknieta chyba teraz ma byc)

krasnal595

@Smok_91 zamknieta  beta   dla  tych ktorzy wykupili jeden z  zestawow pre-order..  

otwarta beta-  kazda osoba ktora nie kupila, ale zapisala sie na  otwarta  bete o ile  dostanie  klucz  bedzie mogla  przetestowac  gre... ale tylko na czas otwartej bety

Hikaryu
17 minutes ago, Smok_91 said:

niech mnie ktoś oświeci- czym sie rózni otwarta beta od zamknietej? (zamknieta chyba teraz ma byc)

Do zamkniętej bety dostęp mają tylko alfa-testerzy i osoby, które zakupiły wersję podstawową. Do Open Beta dostęp będzie można wylosować/ dostać się po zapisie

AssApple
2 hours ago, krasnal595 said:

teraz modlmy sie o  dobre  servery :D bo jak masa graczy wroci  to servery moga nie wytrzymac

@krasnal595 Co tak zorganizowac pielgrzymke do czestochowy w intencji "Szybkich Serwerow" połączona z wieczorkiem zapoznawczym dla członków Polskiej społeczności Escape from Tarcov?

templar.gif

caleb59

A może by tak dać warna za głupkowate posty? W tym wypadku nawet Matka Boska Częstochowska nie pomoże...

krasnal595

@AssApple  no powiem  Ci ze to dla mnie bylby wyczyn :D hah z WB  bym troszke szedl haha :D  chyba ze wyjde  juz teraz 

4 minutes ago, caleb59 said:

A może by tak dać warna za głupkowane posty? W tym wypadku nawet Matka Boska Częstochowska nie pomoże...

Nikt nie mowi o Matce  Boskiej ... Jedynie o czestochowie?? a to chyba roznica

caleb59

Tak czy siak będzie się działo, wszystko jest na jak najlepszej drodze a fakt, że devsi nie wypuszczają ochłapów tylko starają się jak mogą tylko dobrze świadczy o nich jak i o samej grze - powtórki z Survarium na pewno nie będzie...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2