Jump to content

Patch 0.2.40.168

TheWay
 Share

Recommended Posts

problem tylko z tym, że nie chodzi mi o trawę tyko w szczególność o drzewa przykładowo w innych grach boty drzewo widzą jako ścianę a w EFT nie ważne czy jest drzewo czy betonowy mur i tak bot nawala ( oczywiście mówię o tym co się dzieje po aktualizacji )

Zgodze sie z kolega, jest to irytujace, ale za to mamy jakas zabawe i "wyzwanie" niedac sie najpierw zabic Botom :P

Mysle ze to lepsze, niz mieli bysmy zabijac je jak "stojace kukly" i narzekac ze sie znowu na mapach nic sie nie dzieje.

A jak dobrze to wykorzystasz to pomaga ci sie rozprawic z innymi graczami, lub odwrucic uwage od siebie. :D

Edited by AssApple

4 hours ago, vinis88 said:

Nie wycofali, ale bardzo ograniczyli jej rolę. Na pierwszym lvl Prapora możesz za ruble kupić tylko Makarova i (chyba 226), ale żeby dostać zwykłego aks potrzebujesz (z pamięci walę): 5x zippo, 5x dry fuel, 1x gun powder... W trakcie wczorajszych rajdów znalazłem jedno opakowanie dry fuel :P do Kedra z kolei potrzeba soku jabłkowego (sic!) i jeszcze jakieś durnoty. Jest jeszcze Klin, za którego musisz zapłacić 2x body do MP133... gorzej jest z kolei z magazynkami do tych PMów bo te z kolei są warte 4x Lucky Strike albo 4x Winston :D

ale to jest kretynizm. powinno być tak, że albo płacisz albo wymieniasz. a tak to będzie grindfest, gdzie kazdy będzie biegał po skrzynkach i torbach a jeszcze inni będą na takich polować. no chyba nie na tym ta gra polega.

coś powinni z tym zrobić.

@Smok_91 - z drugiej strony nie ma sytuacji, w której wszyscy zaraz pow łajpie biegają w full gearze z emkami, więc jest jakieś wymuszenie progresu. Myślę, że po prostu trochę przesadzili. Wystarczyłoby dobra barterowe uogólnić u handlarzy. Np. zamiast konkretnie apple juice - jakikolwiek sok w kartonie. Albo trochę bardziej skomplikowanie, ale ciągle bardziej rozsądnie: ekwiwalenty. Czyli apple juice jest warty 100 rubli, a ananasowy 350 rubli, natomiast cena wygląda tak: ekwiwalent napojów w wysokości 300 rubli. Wtedy wystarczy jeden sok ananasowy albo trzy jabłkowe. 

Nie wiem czy w dobrym miejscu piszę, ale zastanawia mnie sprawa z pick-lockingiem.

Po patchu jest taka opcja mam multi-toola, ale nie mogę tej czynności wykonać potrzebuję jakiegoś innego przedmiotu czy to jeszcze nie zostało aktywowane? Ktoś coś wie?

@MaxTechF1 

Błędy tego typu z lewitującymi postaciami zostały zgłoszone, pozostaje nam czekać, aż twórcy naprawią ten błąd, jednak na szczęście nie występuje on tak często.

@Yeer

Nie mam pojęcia, sam cały czas szukam rozwiązania :P

ale z drugiej strony....   ci ktorym nie dopisuje szczescie i beda  biegac  po tzw ochlapy... moga w koncu wymienic rozne rzeczy na sprzet...   ale  opcja  wymiany lub kupna  powinna byc.... 

@krasnal595

To co możesz dostać u handlarzy zależy od poziomu zaufania. Prapor na drugim poziomie sprzedaje ak-74n, Tadek sprzedaje MP5.

A w tym momencie o wiele więcej rzeczy można u handlarzy sprzedać, niż poprzednio.

@krasnal595

Przed patch'em Prapor co godzinę miał kilka sześćdziesiątek na restart, ale były od razu wykupywane przez ludzi.

Teraz nie wiem, na którym lvl'u są, ale znalazłem jeden taki w skrzynce na mapie.

Edited by TheWay

@TheWay czyli loot  oglnie  w skrzynkach sie polepszyl ;)  super.  a  ze tak zapytam  sa juz dostepne  kamizelki  na  powiekszone magi 45szt?

Edited by krasnal595

@TheWay  no i takie  info sie mi podoba ^^,  jeszcze  tylko czekac magazynki bebnowe ;)  choc    fajnie by  bylo zobacczyc jeszcze c-magi (double drumm) :) Nie wiem jak ty ale ja  czekam na lkmy ;P

Edited by krasnal595

@krasnal595

No lkm'y na pewno mocno zmienią grę.

Ja najbardziej czekam na dwie rzeczy, HK 416 i klejenie czarną taśmą magazynków do siebie, a potem tylko obracać i ładować drugi, o ile taka opcja w ogóle się pojawi.

@TheWay no powiem ci ;) duck tape juz  jest hah magazynki sa  wiec :D  mysle ze to  fajna rzecz by byla ;) trzeba zglosic  pomysl do devsow . Ale lkmy wyjda im na dobre :)

Edited by krasnal595

2 hours ago, TheWay said:

@krasnal595

Przed patch'em Prapor co godzinę miał kilka sześćdziesiątek na restart, ale były od razu wykupywane przez ludzi.

Teraz nie wiem, na którym lvl'u są, ale znalazłem jeden taki w skrzynce na mapie.

Ja równiez już znalazłem parę 60-tek w skrzynce na factory.  Nic bardziej nie cieszy niż długa seria z AKSU :-)

Dobra ten bug jest naprawdę drażniący. jak zderzysz się z botem albo z graczem np. swoim z drużyny to ranisz nogi na maxa. to już drugi raz w ciągu dwóch dni.

W sprawie błędów proszę wszystkich o zapoznanie się z tym tematem:

Raportujcie wszelkie błędy, wymagana znajomość języka angielskiego...

boty sa przesadzone , rozumiem zachowanie jak gracz, ale te boty to aimboty i wallhacki , jesli mowimy o tarkov jako grze realistycznej to tego realizmu sie trzymajmy scavy z realizmen nie maja nic wspolnego w tej chwili zachowuja sie jak gracze z cheatami  , przed update byly smiertelnie grozne ale mozna bylo przewidziec gdzie ich sie spodziewac , po update lataja gdzie popadnie i nie wiadomo gdzie i skad wyskoczy . Jeszcze raz powtarzam , jesli mamy mowic o realizmie w EFT to trzymajmy sie go . Producentom brak wyczucia w tym aspekcie najwyrazniej

6 hours ago, TurboPolityk said:

boty sa przesadzone , rozumiem zachowanie jak gracz, ale te boty to aimboty i wallhacki , jesli mowimy o tarkov jako grze realistycznej to tego realizmu sie trzymajmy scavy z realizmen nie maja nic wspolnego w tej chwili zachowuja sie jak gracze z cheatami  , przed update byly smiertelnie grozne ale mozna bylo przewidziec gdzie ich sie spodziewac , po update lataja gdzie popadnie i nie wiadomo gdzie i skad wyskoczy . Jeszcze raz powtarzam , jesli mamy mowic o realizmie w EFT to trzymajmy sie go . Producentom brak wyczucia w tym aspekcie najwyrazniej

na pewno to naprawią. po prostu implementowali nowe AI botów i standardowo proces wymsknął się spod kontroli/ kiedys też tak było, że ponoć boty miały pole widzenia 180st niezależnie od przeszkód, waliły celnie i jakoś to połatali

7 minutes ago, Smok_91 said:

na pewno to naprawią. po prostu implementowali nowe AI botów i standardowo proces wymsknął się spod kontroli/ kiedys też tak było, że ponoć boty miały pole widzenia 180st niezależnie od przeszkód, waliły celnie i jakoś to połatali

Na chwilę obecną problemem jest widzenie przez ściany. Za to celność boty mają słabą. Na mapie woods jesteśmy pod ciągłym ostrzałem nie wiadomo skąd. Ale mało co trafia. Do tego moim zdaniem broń jest dużo mniej skuteczna. Być może usunęli jakiś błąd który powodował większe obrażenia przed patchem.

Gdy mamy pancerz to już wogóle nie ma się czego obawiać. Wczoraj biegałem po woods dobre 45 minut, przyjąłem dziesiątki, może nawet setki strzałów od scavów. 90% nie trafiło a 10% pochłonął Fort i Kiver :-)

No dobra a co do botów to znowu taka akcja. Biegnie na ciebie ten bot, wyskakuje zza rogu i zderza się z tobą i ty giniesz o odrazu nagle.. 

Jak dla mnie powinno być coś takiego jak kopnięcie albo uderzenie z kolby. Nie może być tak że ty nie masz szans się obronić kiedy bot cię raszuję i  tylko dotknie. Chyba ze on jakoś ultra szybko wyciągną nóż.  Te boty w tym patchu są jakimiś super nad-ludziami obracają się w 0.5 sekundy mierzą podczas biegania jak najlepsi snajperzy. do tego ich bieganie nie jest normalne. zobaczcie jak one biegną po chodach 

@LukasM

Uderzanie kolbą będzie, nawet w ustawieniach da się zobaczyć, że jest do tego przypisany przycisk, jednak na razie nie działa.

Co do botów, tak wallhack bywa uciążliwy i twórcy na pewno to poprawią, jednak zorganizowana ekipa potrafi je na spokojnie zneutralizować.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...