Jump to content

Patch 0.2.40.168

TheWay
 Share

Recommended Posts

Tak ale raportował posty a raporty nie mogą przejść bokiem, trzeba na nie reagować - to nie było moje "widzimisię"...

Wierz mi - ja nie robię tego specjalnie tylko reaguję wtedy kiedy zachodzi taka potrzeba (np. raport), nie kieruję się swoimi prywatnymi intencjami, nie mam tu "kumpli" których bym faworyzował, wychodzę z prostego założenia - trzeba być człowiekiem i traktować każdego uczciwie i zgodnie z panującymi zasadami...

Skończmy już te wywody bo robi się offtop...

@vinis88 wszystkich tych rzeczy byłym wielokrotnym świadkiem więc mogę Cię zapewnić, że wszystkie występują niektóre rzadziej a inne częściej  ale jak już mają miejsce to się odechciewa grać 

;)  hmm  zejdzmy jzu z botow... bo i tak sa do poprawki... mimoz e jednym pasuja innym nie ...

co z skladaniem kolb, zacianniem sie broni, 

tak  ale z tego co pamietam... to  mieli prawie gotowe... a wejdzmy znow  na teamt  kolb  dalej nie zostalo zmienione to iz jesli nie mam kolby  wielkosc  aksu  badz ak74  jest nadal  taka sama  i zajmuje tyle samo miejsca  jakby byl  z

21 minutes ago, krasnal595 said:

szkoda... ale miejmy naddzieje ze  dodza do bety duuzo  rzeczy ktore  byly zapowiedziane ;)

Alpha testy służą optymalizacji gry i testowaniu serwerów. Zapewnie większość z rzeczy, które dane nam było zobaczyć na filmikach, będzie dodawane w becie gry.

@Reconic obys mial racje ;)  bo juz sie nie  moge doczekac;)   optymalizacja mysle ze nowy silnik daje rade nistety nie mam jak sprawdzic  obecnej wersji ze wzgledu pracy ;) ale  wracajac w sierpniu napewno bede ;)

Na rosyjskim forum został ogłoszona informacja iż dzisiaj nastąpi aktualizacja serwerów. Aktualizacja będzie po stronie serwera więc my jako gracze nie będziemy musieli nic pobierać. Podczas aktualizacja mogą występować problemy z połączeniem między wami a serwerem. 

Dosłownie parę minut temu gram sobie na fabryce, zabijam gracza i bota, biegnę koło silosów i pojedynczy strzał z makarowa kończy moje życie... pomimo iż miałem ciężki pancerz i hełm :/ Nie mam nic przeciwko trudnym botom ale w sytuacji gdy kilka jest tak głupich że idąc tyłem wchodzą mi pod lufę a kilka następnych ochoczo wbiega do pomieszczenia w którym dopiero co zamordowałem kilku ich kolegów i też ginie, podczas gdy jeden jest takim terminatorem że zabija mnie jednym strzałem gdy z tego pomieszczenia wychodzę to odechciewa się grać. Do szybkiej poprawy jest kilka rzeczy: czas reakcji botów (uśredniony dla wszystkich), celność botów (jedne nie mogą z paru metrów trafić z shotgun'a inne walą heady makarowem ze 100m), mechanika detekcji graczy przez boty (to jest niepoważne że w lesie/krzakach bot wali sobie do mnie jak na polowaniu a ja nawet nie mam pojęcia skąd bo nie widzę go przez liście). Na koniec, fala banów uja dała, goście dalej walą 180 stopni no scope'y, nawet od tyłu nie da się takiego typa zabić :(

Graliśmy w 4 osoby na Faktorce, wszscy w full gearze.

Jeden z siedział w safe-roomie i padł od bota z Makarovem biegnącego po długiej. Ale mieliśmy z niego polewkę na TS-ie.

Żeby było ciekawej, jakiś wrogi gracz zabrał jego sprzęt i zabił nam drugiego z drużyny gdy ten chciał go zebrać. Po prostu komedia pomyłek.

Musieliśmy wejść do safe-rooma na kopie, jednocześnie przez oba drzwi i zrobić mu z nóg sieczkę :-)

Edited by Kmieciu

Nie rozumie tego zabezpieczenia swoich przedmiotów zabezpieczyłem bot mnie zabił dostałem wiadomość że nikt nie wyniósł moich przedmiotów i co dalej?Wie ktoś jak je odzyskać? 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...