Jump to content

Patch 0.2.40.168

TheWay
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Damiano said:

@lukasz83 zależy jeszcze od tego w jakim celu chcą je dodać jeżeli mają jakiś fajny pomysł z nimi związany to czemu nie 

dopóki w gzre nie będzie destrukcji otoczenia (chociażby od biedy taka jak w ostatnich battlefieldach) to ładunki wybuchowe są zbędne

1 hour ago, vinis88 said:

Swoją drogą ciekawe co z granatami... dymne byłyby tak cholernie przydatne... 

Taa, rzucasz smołka, ty uja widzisz a scav cię nacurvia ;]

Just now, K4MP3R said:

Taa, rzucasz smołka, ty uja widzisz a scav cię nacurvia ;]

Pół biedy smoke, gorzej jak błyskowy nie będzie działał na boty xD

On 05/07/2017 at 1:41 AM, TurboPolityk said:

To w koncu uwazasz ze sa ok czy nnie bo piszesz ze sa ok ale strzelanie przez krzaki i czas reakcji do poprawy a przeciez caly czas sie o to tylko rozchodzi tylko na to ludzie narzekaja  ... Jak dla mnie booty sa do poprawy bo po ostatnim update celnosc jak i czas reakcji w polaczeniu z nowym zachowaniem nie gra ani troche bo ukryje sie w lesie i nie wychodzi do puki do niego nie podejdziesz a podejscie do niego nie znajac pozyccji bez mocnego armoru skutkuje zawsze w ten sam sposob . Suma sumarum albo poprawic zachowanie tak aby mozna bylo na dystans podjac walke tak aby bot nie chowal sie na dobre tylko wynurzal sie co jakis czas by chociaz czesciowo zdradzic pozycje   albo zmniejszyc troche celnosc i czas reakcji  z dwojga zlego wolal bym i pewnie wiekszosc z was te druga opcje bo zachowanie jest niezle na te chwile . 

Wystarczy cierpliwosc, boty chowaja sie jak gracz, nawet jak kampi to wkoncu wyjdzie (nie licze tego jak sie zbuguje).

Jedyny problem to nie zaimplementowany w roslinosci i wiekszosci skal na woods braku widzenia jak to jest w scianach itp. przeszkodach, a takze nanowo wykrywanie gracza przez bota po schowaniu sie i ruchu za oslona, tyle do zmiany.

Licze na dalsze rozwijanie AI botow w EfT, jest naprawde dobre i idzie w dobrym kierunku.

Dobra zjade z tematu trochę. Narzekałem że sporo musiałem w boty i ludzi wpakować z kałasza (5-10 pestek 5.45). Popracowałem troche na innych typach amunicji. NAPRAWILI 5.45 HP! 4 kulki i ktoś bez kamizelki odlatuje do zaświatów :) Tylko nie podawajcie na angielsko języczne forum. Niech się dalej meczą ;p To samo tyczy się Makarona i jego 9x18. Amunicja PSV i Sp8 drogie ale składają na 3-4 pociski ;)

• Upvote 2

problem z pociskami jest taki, że gra nie zawsze rejestruje pierwszych paru strzałów - testowłem pare razy i czasem trzeba scawowi bez hełmu wywalić z 5 kulek w dynie zanim padnie :)

Panie i Panowie boty są jak najbardziej ok poza ich śmiesznym blokowaniem na przeszkodzie z równoczesnym ciągłym obracaniem aż stają się mniej wyraźni :P (btw utrudnia to celnego łebszota). Największą bolączką są dalej ogromne lagi na customs :(. Mapa bardzo fajna a taka problematyczna.

10 hours ago, Gizmomochu said:

Panie i Panowie boty są jak najbardziej ok poza ich śmiesznym blokowaniem na przeszkodzie z równoczesnym ciągłym obracaniem aż stają się mniej wyraźni :P (btw utrudnia to celnego łebszota). Największą bolączką są dalej ogromne lagi na customs :(. Mapa bardzo fajna a taka problematyczna.

problematyczna jest  //przykład :

*brak odgłosu  otwierania drzwi jeżeli  ktoś  wchodzi do  korytarza na stacji a ty jesteś w  pokoju z sejfem

*brak odgłosu  otwierania kas jeżeli jesteś w  pokoju obok

*czasem skacząc ze stołu łamiesz   dwie nogi

to tylko  niektóre uciążliwe drobnostki :) ... wiem wiem to jest alfa lecz  wypuszczając  grę na  nowym  silniku  takie  błędy  raczej nie  powinny być .. ta  czy  inaczej czekam na Betę i nowości jakie  nam  twórcy za  implementują

10 hours ago, Gizmomochu said:

To mozna by napisac o calym EfT: Gra bardzo fajna a taka problematyczna :D:P

Wszyscy wiedza dlaczego sa lagi, tylko BSG musi dac kase na prawdziwe serwery (czyt. wynajac), zeby gracze z calego "swiata" nie siedzieli na jednym serwerze Devs za Uralem* :D

* Ural:  łańcuch górski w Rosji. Stanowi fragment umownej granicy między Europą i Azją.

Edited by LMB-AssApple

14 hours ago, LMB-AssApple said:

To mozna by napisac o calym EfT: Gra bardzo fajna a taka problematyczna :D:P

Wszyscy wiedza dlaczego sa lagi, tylko BSG musi dac kase na prawdziwe serwery (czyt. wynajac), zeby gracze z calego "swiata" nie siedzieli na jednym serwerze Devs za Uralem* :D

* Ural:  łańcuch górski w Rosji. Stanowi fragment umownej granicy między Europą i Azją.

Jeśli masz na myśli serwer który mają Devsi u siebie to leży on w Petersburgu w ich siedzibie, a nie za Uralem :P  Ale faktycznie ostatnio coś desynci są mega mocne i nie ukrywam trochę mnie to denerwuje. Ale jestem przekonany że do premiery twórcy sobie z tym poradzą :D

39 minutes ago, NuclearMessiah said:

Jeśli masz na myśli serwer który mają Devsi u siebie to leży on w Petersburgu w ich siedzibie, a nie za Uralem :P  Ale faktycznie ostatnio coś desynci są mega mocne i nie ukrywam trochę mnie to denerwuje. Ale jestem przekonany że do premiery twórcy sobie z tym poradzą :D

Ja wiem @NuclearMessiah, chcialem tylko podkreslic tym Uralem ze jest to tak oddalone od wiekszosci graczy :D

On 07/07/2017 at 4:41 PM, Smok_91 said:

dopóki w gzre nie będzie destrukcji otoczenia (chociażby od biedy taka jak w ostatnich battlefieldach) to ładunki wybuchowe są zbędne

Czlowieku co ty chcesz zrobic z tej gry? To maja byc granatniki przeciw piechotne, po co jakas destrukcja? Maja problem z implementacja animacji postaci, cieszkich karabinow itp. implementacja animacji skladania kolby ile juz trwa, to ze byla na jakims filmiku Devs to nie znaczy ze dziala poprawnie w realnym gempleju EfT, dlatego ciagle tego niema, a ty takie fanaberje wymyslasz :D

Popatrz jak to wyglada w BF, jedyna dobra destrukcja byla w BFBC2, od BF3 to juz tylko smieszne "papierowe" pudelka co sie rozpadaja, szkoda wogule o tym gadac BF to inna rozrywka, taka dla mas :P

W tej chwili dobra "destrukcja" jest tylko w R6, ale zobacz jakie tam sa malutkie mapy i runda trwa max 4min i tylko 10 (5v5) graczy PvP, w modzie przeciw botom PvE juz moze grac tylko 5 graczy.

Edited by LMB-AssApple

1 minute ago, krasnal595 said:

Niech Polska spolecznosc :D  wykupi jeden serwer w Europie :D i po sprawie 

Za to zaplacilismy BSG kupujac EfT i inni kupujac dalsze kopie gry.

Just now, LMB-AssApple said:

Za to zaplacilismy BSG kupujac EfT i inni kupujac dalsze kopie gry.

tak wiem ;/ niestety musimy poczekac na lepsze  servery jedyna obawą jaką mam  to włąsnie ze servery devsow nie dadza rady 

2 minutes ago, krasnal595 said:

tak wiem ;/ niestety musimy poczekac na lepsze  servery jedyna obawą jaką mam  to włąsnie ze servery devsow nie dadza rady 

Była Hiroszima, było Nagasaki... Naszedł czas na Petersburg :D

Edited by Szaty
  • Upvote 1

7 minutes ago, krasnal595 said:

Do teraz mi to "nie przeskadzalo" :P trzeba bylo sie z tym liczyc wiadomo wersja Alfa, ale ciekawe jak podejda do c.bety, praktycznie beda grac wszyscy zainteresowani ta gra, kazdy co kupi "bieda pakiet" moze tez juz grac od c.bety, jestem strasznie ciekawy co z tego wyjdzie, jest to taka generalna pruba dla BSG :D

Edited by LMB-AssApple

1 minute ago, krasnal595 said:

no niestety...  chopy :D ciezkie  czasy na staną ;) ale  pomyslcie ile  lootu prawie za freee będziemy mieć :D

Tak, caly 3zip "maczetek" :D:D:D

Edited by LMB-AssApple

Wczoraj mialem akcje uzbrojony po zęby wpadam na factory przeszukuje 2 kondygnacje nagle wbiegają 2 scavy rozwalam ich przy 2 broń mi glitchuje No to w nogi uciekam w miejsce respawnu a tam wszystkie wejścia obstawione przez graczy No to mijam ich dobiegam do drzwi otwieram czas leci zostaje 1 sekunda umieram co za pech ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...