Sign in to follow this  
Dimitri468

Kapalı Beta Temmuz'da Başlıyor!

Recommended Posts

Merhaba Hayatta Kalanlar!

 

Escape From Tarkov’un Temmuz 2017'de resmi kapalı Beta aşamasına(CBT) girmesini gururla duyurmak istiyoruz. Kapalı beta, satın alma tarihine bakılmaksızın tüm ön sipariş sürümlerinin sahiplerine açık olacaktır. Bu aşamada, yeni Kıyı konumu, yeni silah parçaları ve modifikasyonları, yeni loot ekipmanları(New loot İtems), yeni bir tüccar, önemli performans iyileştirmeleri, birkaç yeni özelli, bol miktarda yeni içerik ve çok daha fazlasını sizlere sunacağız.

 

Kapalı Beta'da ki bazı önemli yeni özellikler ve içerikler hakkında biraz daha detay vermek gerekirse:

 

Sigorta Sistemi - Az miktarda oyun içi para birimi için, silah ve teçhizatın teminat altına alınması mümkün olacaktır ve bu da onları kaybetmeme şansınızı arttırır.

Yağma(Loot) ve Ekonomi - Kapalı Beta, oyuncuların batıdaki silah ve teçhizatı satın alabilecekleri Peacemaker adında yeni bir Tüccara yer verecek. İlaçlar ve oyuncuların alım-satım yapması ve ticaret için ek yararlı öğeler içeriyor. Ekonomi Balansı veya dengeleyici öğeler, ekonomi sistemi içinde popüler ve nadirliğini esas alan takas fiyatları ve loot dropları olarak Pazar alanlarında sunulacaktır.

Silahlar - Ayrıntılı özelleştirme, en gurur duyduğumuz şeylerden biri olduğu için, yeni silah özelleştirme parçaları ve mühimmat türleri, ayrıca modern/klasik MP5 makine gövdesinin yanı sıra oyunculara, hatta daha fazla kişiye özelleştirilebilir.

Mekanlar - Gümrük, Ağaçlar, Fabrika ve Kıyı Şeridi'ni oynamak için toplam dört farklı yer var. Hepsi farklı ebat ve arazilerde. Kıyı bölgesi, Closed Beta’da yapılacak en yeni ve en büyük harita eklemesidir.

Genel Sohbet - Oyuncuların yararlı bilgileri paylaşmalarına ve baskınlar için bir araya gelmelerine imkan tanıyan oyundaki çevrimiçi tüm oyuncular ile sohbet etme imkanı sağlayacak.

Escape From Tarkov Kapalı Beta'nın piyasaya sürülmesine hazırlanıyor; Battlestate Games ekibi kapsamlı ayarlamalar ve optimizasyonlar gerçekleştirilen animasyon sistemini, iç oyun ve sistem modüllerini optimize etmek için çok zaman ayırdı. Ayrıca, Closed Beta lansmanına hazırlık aşamasında, oyun, Escape From Tarkov’un DX11'den ve motor tarafından sunulan diğer optimizasyonlardan tam olarak faydalanmasını sağlayan Unity'nin geçerli sürümüne güncellendi.

 

Kapalı beta şimdi kapıda! Bize katılın ve Kaçışın bir parçası olun. Tarkov'dan şimdi kaçış ön sipariş verin! http://www.escapefromtarkov.com/preorder-page

BETA.png.231febf2c65a14e79414c351948b378c.thumb.png.e55b1235b8fb266b4d155bf7b42cc6cb.png

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this