Jump to content

4/07 Aktualizacja Serwerów związana z błędem: "Error 229".

KarolusP
 Share

Recommended Posts

Drodzy Operatorzy,

Wczoraj została wgrana na serwery testowe Escape from Tarkov aktualizacja mająca na celu wyeliminowanie bądź zmniejszenie częstotliwości występowania błędu: „error 229”.

Działania, które podjęliśmy zmniejszyły skalę problemu, jednak nie wyeliminowały go w całości. Dlatego  w dniu dzisiejszym planujemy wgrać kolejną aktualizację na serwer.

W związku z powyższym w trakcie dnia serwery testowe Escape from Tarkov mogą zostać tymczasowo odłączone. Aktualizacja zostanie przeprowadzona od strony serwerów, nie będziecie musieli pobierać żadnych dodatkowych plików.

Aktualizacja nie wnosi żadnych zmian dotyczących rozgrywki. Będziemy informowali Was o postępach na bieżąco, bądźcie czujni!

Dziękujemy za Waszą cierpliwość i wyrozumiałość.

Edited by KarolusP
  • Upvote 3

1 hour ago, Kmieciu said:

Nadal się ekwipunek buguje w grze. A wczoraj 2 razy moja ekipa nie mogła  wyjść z faktorki.

moze  desynchro?

14 minutes ago, krasnal595 said:

moze  desynchro?

Raczej nie. Biegaliśmy i strzelaliśmy się z nudów, lagów nie było ale wyjść się nie dało. W końcu rzuciłem granat i zakończyłem rozgrywkę :-)

7 minutes ago, Kmieciu said:

Raczej nie. Biegaliśmy i strzelaliśmy się z nudów, lagów nie było ale wyjść się nie dało. W końcu rzuciłem granat i zakończyłem rozgrywkę :-)

stylowe zakonczenie rajdu :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...