Jump to content
NuclearMessiah

Dla wszystkich szukających pomocy oraz kompanów do gry :)

Recommended Posts

Niech mi ktoś poradzi jak do cholery zrobić questa od Propka z szukaniem zegarka. Jak nie zabija mnie boty to perfidne campery albo grupy zorganizowane i weź tu przeskocz niezauważony , zajeb śmieszny zegarek i wyjdź do wyjścia cały... Jak mi się uda zegarek wziąć to po drodze jakieś grupy Ci z daleka wywalą heada i tak w koło Macieja :V Jakieś porady cokolwiek? Już 5 raz się z tym męczę :/

@misiek7b

Wipe to całkowite usunięcie Twojej postaci, po nim tworzysz całkowicie nową postać, a co za tym idzie wszystko jest restartowane.

@LadyKyuubi

Może zacznij od poradników "jak przetrwać", bo widzę że już na wstępie są problemy. W tej misji nie ma niczego nadzwyczajnego, ani niczego co pozwoliło by Ci ją ukończyć w inny sposób niż donieść zegarek do wyjścia.

hej, wiem wiem że się powtarza, że było kilka razy - ogarnąłem całe forum, całego youtuba 

jestem po 20h gra, ale jeszcze nikogo nie widziałem z fortem, nie wspominając o respiących się botach po 20min.

Czy po update'ach coś się wysypało, że cholernie ciężko to zdobyć czy są nowe miejscówki o których nie wiem.

Facotry, shoreline - nic się tam nie respi... 

10 hours ago, adin said:

@LadyKyuubi

Może zacznij od poradników "jak przetrwać", bo widzę że już na wstępie są problemy. W tej misji nie ma niczego nadzwyczajnego, ani niczego co pozwoliło by Ci ją ukończyć w inny sposób niż donieść zegarek do wyjścia.

Poradnik mi nie pomógł tylko fart za którymś razem ręka boska mnie przeprowadziła przez ten bajzel. 

Leżeli lubisz liczyć na szczęście i "rękę boską" to nie ma problemu, mimo wszystko radzę poczytać. Ja ją ukończyłem za pierwszym razem, a uważam się za totalnego newbie.

On 10.01.2018 at 3:09 PM, Sebastjan21 said:

Witam 

Szukam kogoś do wspólnego pogrania bo samemu ciężko się czegoś nauczyć 30+

hey , wejdź na  TS   ts3-tarkovgame.pl tam  zawsze znajdziesz chętnych  do gry :)

2 hours ago, fifito said:

witam tez szukam kogoś do gry, nie gram długo, 17+

hey , wejdź na  TS   ts3-tarkovgame.pl tam  zawsze znajdziesz chętnych  do gry :)

Nie wem, nie da sie wejsc na ten adrs: ts3-tarkovgame.pl  niemam jakiegos Secure Level????

Edited by MIchalC

@MIchalC

Musisz go sobie podnieść, TeamSpeak automatycznie powinien pokazać Ci okno podwyższania poziomu bezpieczeństwa, jest to jednorazowe i trwa około 30 minut (zależne od procesora).

WAŻNE

Zmieniona została domena (stara domena niedługo przestanie działać) serwera TeamSpeak, od teraz możecie łączyć się za pośrednictwem dwóch nowych domen:

• tarkovgame.pl
  • eftpolska.pl

Przepraszamy za problemy i dziękujemy za wyrozumiałość.

oświeci mnie ktos co się dzieje z oficjalnym TSem?  próbuję dołaczyć a tu mi wywala komunikat że mam jakis niewystarczający poziom bezpieczeństwa by wejść

4 minutes ago, Smok_91 said:

oświeci mnie ktos co się dzieje z oficjalnym TSem?  próbuję dołaczyć a tu mi wywala komunikat że mam jakis niewystarczający poziom bezpieczeństwa by wejść

Smok, tak jak podawaliśmy wiele razy, musisz podnieść sobie poziom bezpieczeństwa, przy próbie wejścia na serwer powinno Ci się otwierać okno, w którym się go podnosi. Tra to zazwyczaj około 30 minut (zależy od procesora)  jest to jednorazowe, gdy już to zrobisz będziesz mógł wchodzić bez problemów.

3 hours ago, TheWay said:

Smok, tak jak podawaliśmy wiele razy, musisz podnieść sobie poziom bezpieczeństwa, przy próbie wejścia na serwer powinno Ci się otwierać okno, w którym się go podnosi. Tra to zazwyczaj około 30 minut (zależy od procesora)  jest to jednorazowe, gdy już to zrobisz będziesz mógł wchodzić bez problemów.

a można wiedzieć na jakiej zasadzie to działa? to robi coś w komputerze?

Witam szukam kogoś z kim mógłbym pograć najlepiej 18+ TS  posiadam.

Grę mam już jakiś czas jednak gra samemu nie sprzyja szybkiemu rozwojowi. Pozdrawiam 

6 hours ago, Dziki93Pl said:

Grę mam już jakiś czas jednak gra samemu nie sprzyja szybkiemu rozwojowi. Pozdrawiam 

Wejdź na ts'a eftpolska.pl tam praktycznie zawsze jest ktoś do grania

Witam.

W związku ze spadkiem zainteresowania grą przez obecnych towarzyszy broni szukam człowieka lub ludzi do wspólnego grania. Wiekowo zaawansowany ('79), skill średnio zaawansowany. Dostępność do gry pn-pt od 20.30 do 00.00 (do końca rajdu). TS lub Discord oczywiście jak najbardziej.

Wbij na TS eftpolska.pl zawsze ktoś jest. Ja gram od ok. 18:30 do 23:00 nick taki sam jak tutaj można coś pograć

hahaha razem z @vinis88 pozdrawiam ziomeczka z Legnicy który jako fullgear oberwał w twarz od golasa z byle pompy i się przekręcił :D szkoda że miałeś kompana bo miałbym loot zycia ;D a tak to tylko nieśmiertelnik i niezły exp na otarcie łez :D 

Szukam kogoś do wspólnej gry. Wraz z kumplem bardzo chętnie pogralibyśmy w większej ekipie. Sęk w tym, że kolega nie mówi po polsku, więc jeżeli ktoś nie ma oporów z mówieniem po angielsku, to jak najbardziej zapraszam!