Jump to content
NuclearMessiah

Dla wszystkich szukających pomocy oraz kompanów do gry :)

Recommended Posts

Fatumboba

Cześć wszystkim,

gość, totalny nowicjusz w EfT szuka ekipy bądź nawet klanu do gry.

Doświadczenie:
24 lata, gram w różne FPSy od kilkunastu lat. Kilka tysięcy godzin spędzonych w CoD, BF, CS:GO oraz Arma 2. Do tego dochodzą inne gry.

Czego szukam:

Na chwilę obecną na pewno nie szukam ludzi, którzy grają lub starają się grać profesjonalnie w tą grę. Raczej ekipy, która na luzie podchodzi do gry, ale przy tym stara się ugrać jak najwięcej i przede wszystkim podczas gry myśli, a nie rzucają się bezmyślnie w walkę. Było super, gdyby ekipa była +18.

Przygoda z EfT:

Grę posiadam od Alphy jednak szybko mnie zniechęciła. Po licznych filmach, które obejrzałem u innych szybko okazało się, że granie samemu jest zbyt dużym wyzwaniem dla świeżaka. Nie wątpię, że idzie przebrnąć nawet samemu przez pierwsze porażki jednak mimo wszystko wolałem ten czas poświęcić na co innego. Najgorsze było chyba spotykanie kilkuosobowych ekip, z którymi nawet nie było szansy podjąć wyrównanej walki.

Podsumowując. Jeśli, ktoś szuka członka do ekipy, to jestem chętny. Nie obiecuję częstej obecności jednak z chęcią pogram w doborowym towarzystwie, które będzie w stanie również udzielić ważnych rad takiemu początkującemu. Codziennie pracuję oraz mam inne obowiązki więc w tygodniu jestem dostępny od 17 do 24 (nie przez cały czas) oraz w weekendy (całe dnie).

Serdecznie pozdrawiam!

Edited by Fatumboba
  • Like 1

PrzemonZly
4 hours ago, Fatumboba said:

Cześć wszystkim,

gość, totalny nowicjusz w EfT szuka ekipy bądź nawet klanu do gry.

Doświadczenie:
24 lata, gram w różne FPSy od kilkunastu lat. Kilka tysięcy godzin spędzonych w CoD, BF, CS:GO oraz Arma 2. Do tego dochodzą inne gry.

Czego szukam:

Na chwilę obecną na pewno nie szukam ludzi, którzy grają lub starają się grać profesjonalnie w tą grę. Raczej ekipy, która na luzie podchodzi do gry, ale przy tym stara się ugrać jak najwięcej i przede wszystkim podczas gry myśli, a nie rzucają się bezmyślnie w walkę. Było super, gdyby ekipa była +18.

Przygoda z EfT:

Grę posiadam od Alphy jednak szybko mnie zniechęciła. Po licznych filmach, które obejrzałem u innych szybko okazało się, że granie samemu jest zbyt dużym wyzwaniem dla świeżaka. Nie wątpię, że idzie przebrnąć nawet samemu przez pierwsze porażki jednak mimo wszystko wolałem ten czas poświęcić na co innego. Najgorsze było chyba spotykanie kilkuosobowych ekip, z którymi nawet nie było szansy podjąć wyrównanej walki.

Podsumowując. Jeśli, ktoś szuka członka do ekipy, to jestem chętny. Nie obiecuję częstej obecności jednak z chęcią pogram w doborowym towarzystwie, które będzie w stanie również udzielić ważnych rad takiemu początkującemu. Codziennie pracuję oraz mam inne obowiązki więc w tygodniu jestem dostępny od 17 do 24 (nie przez cały czas) oraz w weekendy (całe dnie).

Serdecznie pozdrawiam!

Hej!

Obecnie gram z dwoma kolegami, my 30+ z chęcią przyda się nam kolejny kompan do gry.
Podchodzimy do gry z jajem, nie płaczemy jak ktoś nas zabije w grze i stracimy loot. Staramy się grać w miarę taktycznie, zlootować to co można, zrobić questy i cieszyć się z przyjemności zagrania. Jest współpraca, zawsze jak ktoś czegoś potrzebuje to się wymieniamy. Gramy głównie na Discord. Jak jesteś zainteresowany odezwij się na priv.

Pozdrawiam

• Like 1

Kodzey

Witam ! Szukam ekipy do wspólnej gry :) totalny nowicjusz 23+

oczodo

Witam wszystkich! Poszukuje osob/ekipy/klanu do wspolnej gry.

Jesli chodzi o mnie: 21 lat, posiadam doswiadczenie w tego typu grach (DayZ, Arma 3 itp.) W samej grze mam przegranych ok 150h, takze jestem zaznajomiony z mapkami (w szczegolnosci Customs, Factory). Potrafie poruszac sie po mapie i preferuje raczej gre gdzie bedziemy chodzic po mapce, a nie sterczec w jednym miejscu. Jestem raczej zwolennikiem gry "for fun" tzn. chce czerpac przyjemnosc z gry, a nie sie denerwowac niepotrzebnie. Nie boje sie zabrac na akcje najlepszego sprzetu jakim aktualnie dysponuje i nie boje sie go tracic. Poki co posiadam standardowa edycja, wiec i tak ciezko jest cokolwiek zmiescic. 

Dlaczego postanowilem poszukac kogos do wspolnej gry?: Lubie dzialac w zespole, poza tym zawsze razniej jest miec przy boku kompanow, ktorzy osolonia ci tylek ;)

Dostepnosc: Przypuszczam, ze bede mogl byc codziennie w godzinach wieczornych ~18-22 (w weekendy oczywiscie dluzej).

Pozdrawiam :D

kijek2008

Witajcie :) mam pytanko. Kupiłem EFT Limited Edition i zrobiłem resset profilu żeby otrzymać rzeczy i tak się stało :) ale niestety wszystko już straciłem bo grałem nie ostrożnie " jak w BF " :P tu to nie przejdzie ... a moje pytanie brzmi " jak zrobię reset znowu to otrzymam ten starter pack ?? jak przy pierwszym resecie ?? " Pozdrawiam PS tz robiłem ubgrade z podstawowego 

Edited by kijek2008

kijek2008
14 hours ago, oczodo said:

JA byłbym Chętny :D ale raczej mam doświadczenie w grach typu Wszystkie Battlefieldy, Quake Live, DOOM, Już mi się to trochę znudziło :P ale lat można grać tz. już ponad dekadę, mam 29 lat i zacząłem grać w eft jakieś dwa tygodnie wekendami i wkręciłem się nie powiem :) pierwszy raz od dawna mam ochotę w coś pograć heh, lecz ta gra solo jest mega trudna, jak ktoś ci nie kryje pleców to pipa... wiele razy szło mi dobrze, nazbierałem fajnych fantów i plecy! trzeba mieć kompana, jak był byś chętny to mój email [email protected]

TheWay

@kijek2008

Witaj, jeśli zrobisz teraz restart konta to otrzymasz zestaw startowy odpowiadający aktualnie posiadanej przez Ciebie edycji gry. ;)

aromat

Cześć "załoga" uciekinierów. Mam na imię Daniel kswyka "aromat" mam 30 lat ,pochodzę z Torunia ale mieszkam od 5 lat w Belgii.   milosnik FPP.

Panowie od tygodnia posiadam grę ale za bardzo nie mogę nikogo z moich znajomych z którymi nie raz pykamy wspólnie nie są chętni na spróbowanie czegoś "świeżego"   (gram wspólnie od 98 roku :)  szerzej znani jako klan Umbra Vis Morbus na scenie Quake'a 3  :) ) Poszukuje ekipy towarzyskiej , pomocnej która podpowie co i owo i przy tym wspólnie pobiegamy bo dołączanie do gry ze skill'em "1"  i granie przeciwko przeciwnikom co mają nabity "xxx" level zniechęca od samej przewagi uzbrojenia. 

Czy "Scena E4T " ma jakiś kanał Discord ?  Widziałem wzmianki o kanałach ts...   

I czy znajdzie się jakaś ekipa do popykania ze świeżakiem ? 

Pozdrawiam ;)

TwoThree

Witam wszystkich.

Również podczepiam się pod temat. Tomek, 31 lat, w EFT świeżak w praktyce (kilka raidów zacząłem, ukończyłem żałośnie mało...), ale średniozaawansowany w teorii - obejrzałem i przeczytałem na temat EFT całkiem sporo (szkoda, że nie che się to przełożyć na moją grę solo). Doświadczenie w grach FPS mam, ale przeważnie w "twitch shooterach" - na nic "poważniejszego" i "bardziej taktycznego" nigdy nie udało mi się namówić znajomych, a żadna gra jeszcze nie zainteresowała mnie na tyle mocno żebym szukał w odmętach internetu nowej ekipy... Aż do teraz. :)

W Tarkovie zakochałem się od pierwszych informacji prasowych i chociaż przeważnie nie kupuję gier z wczesnym dostępem, tak w przypadku Tarkova nie mogłem się już doczekać premiery.

Chętnie dołączyłbym do ekipy, która podchodzi do gry na luzie, bez spiny i ma cierpliwość do świeżaków. :) 

Fatumboba
On 25.11.2017 at 1:19 AM, aromat said:

Cześć "załoga" uciekinierów. Mam na imię Daniel kswyka "aromat" mam 30 lat ,pochodzę z Torunia ale mieszkam od 5 lat w Belgii.   milosnik FPP.

Panowie od tygodnia posiadam grę ale za bardzo nie mogę nikogo z moich znajomych z którymi nie raz pykamy wspólnie nie są chętni na spróbowanie czegoś "świeżego"   (gram wspólnie od 98 roku :)  szerzej znani jako klan Umbra Vis Morbus na scenie Quake'a 3  :) ) Poszukuje ekipy towarzyskiej , pomocnej która podpowie co i owo i przy tym wspólnie pobiegamy bo dołączanie do gry ze skill'em "1"  i granie przeciwko przeciwnikom co mają nabity "xxx" level zniechęca od samej przewagi uzbrojenia. 

Czy "Scena E4T " ma jakiś kanał Discord ?  Widziałem wzmianki o kanałach ts...   

I czy znajdzie się jakaś ekipa do popykania ze świeżakiem ? 

Pozdrawiam ;)

On 2.12.2017 at 12:02 PM, TwoThree said:

Witam wszystkich.

Również podczepiam się pod temat. Tomek, 31 lat, w EFT świeżak w praktyce (kilka raidów zacząłem, ukończyłem żałośnie mało...), ale średniozaawansowany w teorii - obejrzałem i przeczytałem na temat EFT całkiem sporo (szkoda, że nie che się to przełożyć na moją grę solo). Doświadczenie w grach FPS mam, ale przeważnie w "twitch shooterach" - na nic "poważniejszego" i "bardziej taktycznego" nigdy nie udało mi się namówić znajomych, a żadna gra jeszcze nie zainteresowała mnie na tyle mocno żebym szukał w odmętach internetu nowej ekipy... Aż do teraz. :)

W Tarkovie zakochałem się od pierwszych informacji prasowych i chociaż przeważnie nie kupuję gier z wczesnym dostępem, tak w przypadku Tarkova nie mogłem się już doczekać premiery.

Chętnie dołączyłbym do ekipy, która podchodzi do gry na luzie, bez spiny i ma cierpliwość do świeżaków. :) 

Tak jak napisał HowlinWolf, polecam Panów na EFT Polska. Przyjmą jak swojaka, pokażą, wytłumaczą i dadzą kopa na rozpęd. W ciągu kilku rajdów można wiele się nauczyć. Wbijajcie! :)

Edited by Fatumboba

KotelPLL

Witam , szukam kogoś do gry. Już trochę przegrałem . 

cherryman

Siema,

Szukam osoby lub dwoch to pogrania razem, uzywam discorda.
Jestem ograny, nie mam emo i piskliwego glosu.
Lubie lazic taktycznie w full EQ.
Nick w grze 'vpeardoul'

TurboPindol

Hejo!

Ktoś chętny do plądrowania? LvL 20 już trochę ogarniam, strzelać coś tam umiem, dobrze mi sie gra samemu, ale wiadomo że w grupie raźniej. 

Lat 24 pracujący więc granie tylko wieczorami :P

TheWay

Drodzy Uciekinierzy!

Wprowadziliśmy na naszym serwerze TeamSpeak (ts3-tarkovgame.pl lub eftpolska.pl) ograniczenie, które wymaga posiadania określonego poziomu bezpieczeństwa tożsamości.

Jest to jednorazowa czynność, po której możecie bezproblemowo korzystać z serwera, wprowadziliśmy to dla bezpieczeństwa oraz aby zniechęcić osoby nieproszone.

Pozdrawiamy i zachęcamy do jego używania, przypominamy, że ma on obecnie 512 slotów.

• Upvote 1

madrag

Cześć,

30+ szukam ludzi do wspólnej gry. Czas na granie wieczorami, weekendy, potrafię trafić z pistoletu :P

GryfinPL

Cześć, 

+19 szukam kogoś do gry. Jestem aktywny cały czas, grę posiadam od 3 dni. 

Kwadratowy

Szukam kompana/grupę do wspólnej gry. Posiadam podstawową znajmość map Custom / Factory / Woods. Około 100h w grze. Nick : Kwadrat

Edited by Kwadratowy

stalkeruk
On 6.08.2017 at 5:26 PM, Euhemer said:

Z chęcią z kimś pogram. Wiek 17+. Teamspeak i Discord. Jak coś to pisać tu

witam tez szukam kogos do gry mam discord ready ta gra to jakas masakra zeby grac solo 

matusz255

Witam.

Gram dla zabawy i własnej satysfakcji z chęcią dołączył bym do kogoś dla lepszej zabawy. Nie plącze jak strace gear to tylko gra.  Wiek 30+ preferuje Discord 

Puniek

Cześć uciekinierzy. 

Szukam operatorów do wspólnej zabawy, mam przegrane około 100 h wiem którym końcem broni celować w  przeciwnika. Zależy mi na dobrej zabawie bez spin (lepiej przegrać dobrze się bawiąc niż wygrać grając z pro-spinami).

Mam 33 lata jestem fanem gier ghost recon (oczywiście starych taktycznych ) Stalkera , gram raczej wieczorkami, nie ma problemu z komunikatorami 

Daniellos

Witam. Szukam do wspólnej gry/ zabawy. Zielony jestem w tej grze ale jakieś pojęcie ogólnie o  graniu mam :D Mikrofon też jest :D Wiek 30+ 

adekpp

Heja!

Szukam kogoś cierpliwego kto mi wytłumacz i pokaże jak grać. Skillowo daję radę bardziej chodzi mi o wdrożenie do gry.

+28 

ts3/discord whatever

Pozdr. :)

Edited by adekpp

misiek7b
On 10/08/2017 at 10:50 AM, NuclearMessiah said:

Frakcję będziesz mógł zmienić przy kolejnym patchu, ponieważ przy większych patchach jest wipe postaci.

Hej, mam takie pytakno odnosnie tego wipe'a postaci o ktorym mowisz. Mianowicie na czym to ma polegac ? Rozumeim ze gear zostaje ? ;/

mati7903
3 hours ago, misiek7b said:

Hej, mam takie pytakno odnosnie tego wipe'a postaci o ktorym mowisz. Mianowicie na czym to ma polegac ? Rozumeim ze gear zostaje ? ;/

Nie dostajesz to co masz na początku

misiek7b
2 hours ago, mati7903 said:

Nie dostajesz to co masz na początku

A co ze skillami, questami i kupcami ? sorry ze pytam pewnie jest to oczywiste ale dopiero zaczolem i jeszcze nie widzialem "WIPE'a"