Jump to content
Sign in to follow this  
Kura

BOTY

Recommended Posts

Kura

Co to ma być jak boty z pompy nawalają w ciemno z kilometra i trafiają?

Co to ma być jak bot stoi tyłem do CB , odwraca się i w 10ms padasz od jednego hita. No bez przesady......

Emn

I po to nowy temat zakładałes? O tej tematyce było aż kilka. 

Od tego jest off-top (nie podlinkuje bom na telefonie).

K4MP3R

Hahahah, nowa fala muppet'ów i zaczyna się ból dupy bo "boty som OP" xD

Kura

Kolego, wróciłem tutaj do gry po przerwie i boty zrobiły się zbyt OP szczególnie w tych sytuacjach gdy Cie nie widzi ale w 10MS Cie zabija nie odwracając się. Więc szanuj się. 

Czy wiadomo coś o tym że będzie to zmieniane? 

K4MP3R

Już było zmieniane, trzeba było zobaczyć co boty robiły tydzień temu, wtedy to była jazda ;]

Kura

Fakt nie grałem tydzień temu ale nadal są z tym problemy. Bot z pompy każdego hita trafiał jak byłem ze 100m od niego za drzewem :D

Drugi 360hit ala Chuck Norris.

Inne boty też w Jezusa chyba się bawią. Troszeczkę jeszcze muszą nad tym popracować :D Fakt nie brakuje sytuacji gdzie bot stoi i czeka aż go zabijesz.

Kraj4n

Boty są w miarę łatwe, ale powyżej ~25 metrów. Na blisko mają po prostu aimbota, czasami na średni i daleki mogą coś podziałać z SKSa albo SV, ale i tak mają fatalną celność

KarolusP

Boty są w trakcie poprawek, jedne już zostały wdrożone, a nad kolejnymi trwają prace. Nie widzę sensu w tworzeniu nowego tematu z tego powodu i na przyszłość proszę autora o przemyślane zakładanie nowych postów. Dyskusję na temat botów można kontynuować w tym miejscu.  Zamykam. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2