Jump to content

BOTY

Kura
 Share

Recommended Posts

Co to ma być jak boty z pompy nawalają w ciemno z kilometra i trafiają?

Co to ma być jak bot stoi tyłem do CB , odwraca się i w 10ms padasz od jednego hita. No bez przesady......

Kolego, wróciłem tutaj do gry po przerwie i boty zrobiły się zbyt OP szczególnie w tych sytuacjach gdy Cie nie widzi ale w 10MS Cie zabija nie odwracając się. Więc szanuj się. 

Czy wiadomo coś o tym że będzie to zmieniane? 

Fakt nie grałem tydzień temu ale nadal są z tym problemy. Bot z pompy każdego hita trafiał jak byłem ze 100m od niego za drzewem :D

Drugi 360hit ala Chuck Norris.

Inne boty też w Jezusa chyba się bawią. Troszeczkę jeszcze muszą nad tym popracować :D Fakt nie brakuje sytuacji gdzie bot stoi i czeka aż go zabijesz.

Boty są w miarę łatwe, ale powyżej ~25 metrów. Na blisko mają po prostu aimbota, czasami na średni i daleki mogą coś podziałać z SKSa albo SV, ale i tak mają fatalną celność

Boty są w trakcie poprawek, jedne już zostały wdrożone, a nad kolejnymi trwają prace. Nie widzę sensu w tworzeniu nowego tematu z tego powodu i na przyszłość proszę autora o przemyślane zakładanie nowych postów. Dyskusję na temat botów można kontynuować w tym miejscu.  Zamykam. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...