Jump to content
Sign in to follow this  
rkkZ

Atnaujinimas

Recommended Posts

rkkZ

Brangus Žaidėjai!

Šiais metais, Battlestate Games dar karta dalyvauja pačioje didžiausioje žaidimų parodoje Europoje - Gamescom, kuri vyks Vokietijoje Cologne mieste. Šiais metais , EFT suteiks galimybe žiniasklaidai  išbandyti žaidima tai yra  ilgai laukta uždaroji betos versija ir naujos žaidimo mechanikos – sistema misijų ir užduočių.

Misijų sistema tai yra didžiausiai pagrįsta ant įvairiausių užduočių kurios yra išduodamos žaidėjui iš prekybininkų. Už įvygdimą šių misijų, žaidėjas padidina savo reputacija su pardavėjais, atrakina naujas misijas, gauna patirtį ir apdovanojimus. Žingsnis palį žingsnį vykdant misija po misijos žaidėjas žengia į gilų pasaulį EFT. Palaipsniui renkant dalis informacijos apie tai kas vyksta mieste, žaidėjai perpras motyvus prekybininkų, įvertint juos ir rinktis puses kurios atrodo naturaliai artimos prie jų veikėjo.

Kai kurios misijos gali skirti nuobaudas arba apribojimus įvykdant misijos užduotis, kai kurios galbūt gali dramatiškai sugadinti santykius su prekybininkais. Misijų užduotys gali but skirtingos: surasti tam tikra daikta, arba vieta, iškeisti tam tikra kiekį daiktų, padaryti tam tikrus veiksmus su prekybininakis, taikinių pašalinimas, radijos stoties įjungimas arba instaliacija ryšio trukdžių sistemos ir kt.

Be to tie kurie negali atvykti į Cologone, nebus pamiršti irgi! Butent jiem bus gyva transliacija iš Twtich pakylos Trečiadienį Rugpjučio 23 d. 15:30 val – 15:45 val. vykstant jam mes parodysime žaidime kaip veikia naujoji misijų sistema su užduotimis ir atsakysime į jusų užduotus klausimus kartu padarysime uždaros betos prieigos raktų dalinima.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
coupe_328

galbut po sio gamescom daugiau vakaru europos pilieciu isigys zaidima, nes dabar tai nemazai rusafobu ten ir kai suzino, kad zaidimas rusu developeriu, tai net negalvoja pirkti, ypac uz tokia kaina.

Manau zaidimas bus best on the market savo zanro kai bus full relyzas ;)

Edited by coupe_328

Share this post


Link to post
Share on other sites
Effecty

Ech, gaila, kad pačios pirmos misijos pakankamai sunkios :D Bet įdomus žaidimas, įdomus. Prieš kelias dienas tik pirktas tad dar reikia daug ko išmokti...

Share this post


Link to post
Share on other sites
RoccoSiffredi

Hey braļukas would you like to play with some Latvian guys. Got lot h on game and 30-43 lvls

Share this post


Link to post
Share on other sites
NoRdBiceps

Tikrai geras žaidimas. Bet tik jei jie nieko nedarys dėl čiteriu.. tai funas visas dingsta..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sway

Dabartinė būsena (iki 0,9)
Anticheat atnaujinimas yra baigtas. Jis bus pridedamas tarpinio atnaujinimo metu iki patį 0,9.

Strigimai/lagai/stuttering'as: Nustatyta ir ištaisyta keletas problemų, susijusių su fizine veikla, ginklu šaudymu, atspindžiais, žaidėjų bei AI spawn point'ų. Šios pataisos taip pat bus įtrauktos į tarpinį atnaujinimą.

AI. Kai kuriais atvejais buvo atpažinta ir nustatyta keista botų elgsena. AI bus pilnai perdarytas su lyg sekančiu patch'u.

Spawn sistema: Spawn vietos atranka bus pašalinta, kad būtų užtikrintas atsitiktinumas ir išvengta "netiketų mirčių" vos tik atsiradus. Taip pat bus tam pritaikytas tam tikras naujas dizainas žemėlapiuose. 

Netcode. Darbas, susijęs su bendru naudojimu (spawn vėlavimų, "peakers advantage", teleportavimo)

Kranto ir muitinės optimizavimas - beveik baigtas. Bus per 0,9, galbūt anksčiau.

Quests. Laikas questam bus pašalintas. Taip pat bus įgyvendinta dalinis questo elementų perdavimas (vos tik gaves item'a gali ji iskart priduot ir deliot taip po viena (labai padeda su tushonkem, nereik kraut viso stasho koncervais)) + išbandytas bendras kvesto dizainas.

"SENAS BLOGAS KODAS" ir jo klaidos yra užfiksuotos (pvz., Inventoriaus blokavimas).

Nustatomos vizualinės vietovės klaidos (LOD, fizinių kolaiderių nebuvimas ir tt).

FIRE RATE (greitašaudė? šaudymas? whatever), susietas su FPS, yra užfiksuotas (is dalies pastebejau pagerejimu, tai galbut jau net ir implementavo)

Dar kažkiek funkcijų bei turinys bus papildytas, tačiau apie tai vėliau. 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2