Jump to content
Sign in to follow this  
lukas.trop

Kaip įspudžiai

Recommended Posts

lukas.trop

Sveiki, pabėgeliai iš tarkovo.

Kaip jums grajus iki šiol?

Aš kolkas antrus metus tik seku naujienas. :D nežinau ar mano potato laptopas su 750m nvidia pavežtų šį grajų, laukiu naujo stacionaro.

• Upvote 1

rkkZ

Su 750m vargiai bus apie 30-40fps max, siulyčiau susirinkt apynormalį riga su 4 branduolių procu ir vaizdo plokšte kuri turi apie 4GB VRAM kad nebutu problėmu šioje versijoje pagrinde žaidimas išnaudoja vaizdo plokšte ir procesorių pusiau.

Žaidimas smagus bet yra tam tikrų pliusų ir minusų na visur taip yra, pagrinde sunku žaist vienam greit atsibosta ir t.t, na reikalauja daug nervų ir taktiškumo iš mano pusės įdomus ir geras žaidimas.  Ir jei pirksi pirk paprasčiausia versija, nes veliau žaidime galesi viska įsigyti už žaidimo valiuta, nes yra parašyta kad bonusai ir t.t yra perkant už daugiau, bet jie visi bus pasiekiami žaidžiant tai neverta investuoti daugiau pinigų.

Edited by wadexas
  • Upvote 1

MacBurgeris

Jei turi pinigu butinai pasiimk geresne versija, visai kitas ir daug idomesnis zaidimas pasidaro,

ice0cold

nu aš turiu pigiausią versiją, bet, blemba, jau rūpi upgreidint, nes vietos žiauriai mažai.... :/

MaNT45

Mano taip pat pigiausia versija,vietos tikrai mažai.Kolkas nera funkcijos upgradinti žaidime,ko tikrai truksta.Yra cheateriu nors pats kolkas nesusiduriau.Pagrinde didžiausia beda yra desync,bet su ateinanciu dideliu paču turetu dingti arba sumažeti.

Enderis

Sveiki, kas žaidžiat gal norite kartu? Šiandien nusipirkau, tai dar žalias :D

capricorn

Ar rekomenduotumet zaidima siuo metu? gal laukti kol iseis pilna versija? Seku jau 2 metus bet neprisiverciu nusipirkti :D. yra bugu ar luzta daznai?

Enderis

Gali drąsiai pirkti ir mėgautis, žaidimas jau realiai be jokių masinių bug'u, glitch'u ir lūžimų, veikia visiškai stabiliai. Jei kokie ir atsiranda, dev'ai labai greitai užtaiso juos.

eddylegend
9 minutes ago, Enderis said:

Gali drąsiai pirkti ir mėgautis, žaidimas jau realiai be jokių masinių bug'u, glitch'u ir lūžimų, veikia visiškai stabiliai. Jei kokie ir atsiranda, dev'ai labai greitai užtaiso juos.

turbot du skirtingus zaidimus zaidziam, nes bugu pilna ir po kiekvieno pataisymo vis atsiranda kitu.

bet zaidimas jau gan geroi stadijoi ir tikrai zaidziames palyginus su koks buvo kaip as pirma pradejau losti.

Enderis

Na tikrai nežinau su kokiais tu game breaking bug'ais susiduri, kad jie tau trukdytu žaisti ir mėgautis, nes man tai dar neteko tokių masiškai patirti. Kaip ir sakiau, jei būna tai vienetai - tuos pačius sutaiso per greičiau nei savaitę, kalbu apie visiškai game mechanika laužančius. Šiaip tikrai žaidimas yra labai žaidžiamoje stadijoje nei buvo seniau, dėl šito pritarsiu.

eddylegend

didziausi bugai su kuriais susiduriau ir nera sutvarkyti gan kuri laika arba sugenda po keliu pacu.

Sarvai jeigu uzdeti pries reida nieko nedaro, isakrto kiauriai prasauna

veido maske ant salmo taip paciai jei nuleista iskarto nusauna su pistoletu per altyn salma.

daigtai vis dar krenta pro grindis y neaisku kur :D

botai vis dar kaip zombiai begioja kartais atbulom rankom ir galvom ziurint neaisku kur.

ustringa sautuvas ir nesaudo

ir as nesakiau kad jie man trugdo zaisti, tiesiog sakiau kad yra daug bugu, visdelto cia dar beta...

Enderis
Posted (edited)

Buvo dėl šarvų, kad FastMT neveikė, bet čia vasarą dar, poto sutvarkė, ir viskas čiki einant su top gear, jei geresnis kalibras/ammo bus tai neapsaugos ir armor class aukščiausias :D

Kaip ir sakiau, priklauso nuo kalibro/ammo, jei su kokiu shrimpu išlys tai ir kiaurai altyn'a eis laisvai.

Daiktai krisdavo asmeniškai man tik vietose Lab mape, bet ir tai dabar jau užtaisė su latest patch, tai jei ir pasitaiko labai jau retas atvejis, rasti dar tokių vietų reikia.

Esu matęs, kad lakstytų atbulai, bet čia tik vienetinis atvejis į mėnesį gal, ir nelabai gamebreaking jis, scavus lengva paguldyti, kad ir kokiom išsuktum rankom eis :D

Nei karto nebuvo užstrigęs nei vienas ginklas. Žaidime net nėra dar įdėta gun jam nei animacijų nei mechanikos, bet bus ateityje, keista, kad kažką panašaus patyrei, man neteko.

Edited by Enderis

eddylegend

del salmu as zinau kada bugas kada persauna nes kalibras didesnis. del to kiekvieno reido pradzioi riktelni ir suzinai ar veikia veido skydas ar ne, daugiau streameriu paziurek ir pamatysi su kiek problemu susiduriama.

taipat ginklu ustrigimas yra ne nuo gun jam animacijos o nuo bugo kada uzsitaisineji ir pradedi gyditis arba kazka kito daryt ir ustringa ginklas visai neveikia.

kad tau pasiseke ir nebuve, nereiskia kad nera, pazek kaip forumai mirga ;)

anyway, reiktu kada sumest graju

Enderis

Kad dėl medu naudojimo pastringa, tai taip šitą teko patirti, bet gal pora sykių per visus metus :D