Jump to content
Sign in to follow this  
Dimitri468

Gelecek Anahtar Dağıtımları Ve Yarışmalar

Recommended Posts

Dimitri468

Merhaba Hayatta Kalanlar!

GamesCom 2017'nin sonuçlarını onurlandıran bu önemli olayı kutlamak ve yaklaşmakta olan oyun özellikleri için açıklamak gerekirse, gördüğünüz gibi yarışma  ve hediye göndermek için 7 günlük Beta Deneme anahtarlarını tüm Personel, Moderatörler ve Temsilcilere dağıtacağız. 

Forumlarımız, YouTube, Reddit, Twitch gibi yerlerde yaklaşan hediye çekimlerimize göz atın. Elçilerimiz  ve Personelimiz bu anahtarları dağıtmak için anahtar dağıtımı (giveaways) ve yarışmalar düzenleyecekler.

7 günlük deneme anahtarının gerektirdiği şeyleri özetleyelim. Alfa Testi'nin Alfa Erişim Anahtarlarına benzer şekilde, bu anahtarlar Kapalı Beta Erişimini toplam 7 gün süreyle verecektir. 7 günün sonunda, Kapalı Beta Erişimi sona erecek ve oyunu oynamaya devam etmek için bir ön sipariş satın almanız gerekecek. Kendiniz için Escape From Tarkov’u test etme ve herkesin neden bahsettiğini görme şansınızı düşünün!

7 günlük süre, www.escapefromtarkov.com/profile adresindeki profilinizi ziyaret edip 'Promosyon Kodunu Etkinleştir'i tıklayarak Kapalı Beta Deneme anahtarının kaydedilmesinden sonra başlayacaktır.

Bu yazıyı, yarışmaların nerede olduklarını gösteren bağlantılar ile güncelleyeceğiz.

 

 

DAHA FAZLASI GELECEK

 

Bu noktaya kadar önceden ön sipariş yapan tüm oyuncularımıza, tutkularınız ve sabrınız için gönülden teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz; şaşırtıcı, sürükleyici ve en üst düzey bir deneyim yaratmak için çok çalışıyoruz; Escape From Tarkov Kapalı Beta Test Aşamasında çok daha şaşırtıcı ve çekici mekanik, içerik ve özellikler ile, sadece Escape From Tarkov’un mecazi sularına dalacaksınız.

 

Vizyonumuza olan inancınız ve desteğiniz için hepinize teşekkür ederiz.

 

Not: Lütfen Beta Anahtarı isteyen personelimize ve temsilcilerimize mesaj göndermeyin. Anahtarları hediye ve yarışmalarla uygun gördükleri şekilde dağıtacaklar. Burada yapılacak tüm hediye anonsları için lütfen burada durmaya devam edin.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2