Jump to content

server connection lost

DannyBoy86

Recommended Posts

uwielbiam ta gre, i zdaje sobie sprawe ze to jest beta, ale wkurza mnie strasznie kiedy nie moge wejsc na mape bo mi wyskakuje server connection lost w trakcie ladowania mapy, i nie daje sie nic z tym zrobic, juz mam tak ktorys raz, i nic nie pomaga, mialem sprzet, i juz go nie bede mial, bo nie wejde na mape i go strace przez to ze niby wyszedlem z gry, i zauwazylem ze czat ogolny wtedy tez nie dziala, tak jakbym nie mogl sie polaczyc z serverami, a w koncu launcher mi dziala, i profil sie laduje, i moje rzeczy, i log out robie i sie loguje normalnie, a tu SERVER CONNECTION LOST !!!

Nie ma na to sposobu jedynie cierpliwość Cie uratuje. Ogółem problem leży po developerów stronie a nie po twojej. To samo mam za każdym razem gdy wywali mnie z custom-ów gra sie ładuje a po chwili connection lose na dodatek znowu coś z optymalizacją jest nie tak. Dokupiłem sobie 8GB RAM i mam nadzieje, że przynajmniej te spadki FPS ustąpią. Ogółem do tej gry wydajniejszy jest windows 10. Zauważyłem, że gdy gra pożera dużo ilość RAM wtedy często występuje problem właśnie z połączeniem na serwer. Spróbuj zmniejszyć ustawienia grafiki żeby szybciej Cię ładowało na serwer

Mi pomogło wyłączenie firewalla na routerze.

To trochę jak spuszczenie spodni i pozwolenie żeby ruskie zaszły cię od tyłu, ale czego się nie robi żeby pograć w EFT...

• Confused 1