Jump to content
wojt5

Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

Recommended Posts

Z tego co wiem mają zostać wprowadzone kary za zabicie scava kiedy jest się scavem. Uważam to za dobry pomysł gdyż teraz ludzie to zbyt wykorzystują oraz niszczą jak by nie patrzeć klimat tej frakcji. 

jakby jeszcze wprowadzili system rozpoznawania ofiara-agresor to by było dobrze. bo wspomniana sytuacja mnie uruchomiła- typ zaczął do mnie strzelać, ja szybciej go ubiłem, i nagle wszystkie boty zaczęły do mnie lecieć jak rój zergów.

Jak przełączać się pomiędzy celownikami broni w trybie celowania ?   Chodzi mi o ta płynną zmianę celownika bez zdejmowania oka z lunety. 

42 minutes ago, creXe said:

Jak przełączać się pomiędzy celownikami broni w trybie celowania ?   Chodzi mi o ta płynną zmianę celownika bez zdejmowania oka z lunety. 

Skoro chcesz się przełączać miedzy celownikami to siłą rzeczy musisz zdjąć oko z lunety :-)

Domyślnie: CTRL+PPM.

Może trochę źle się wyraziłem ;) W celowniku hama, gdzie np. jest kolimator na górze widziałem że ludzie płynnie potrafią przejść z oka lunety na górny celownik, bez opuszczania broni. 

3 hours ago, creXe said:

Może trochę źle się wyraziłem ;) W celowniku hama, gdzie np. jest kolimator na górze widziałem że ludzie płynnie potrafią przejść z oka lunety na górny celownik, bez opuszczania broni. 

Musisz mieć wyłączoną opcję "hold to AIM" - wtedy tak jak napisał Kmieciu, wystarczy CTRL + PPM

@creXe

Tak jak opisał to vinis88, czyli odznaczona opcja " hold to AIM"

aim.png.48c550baeaca5902a0c23de1a1fd48cc.png

I wtedy za pomocą alt+ppm zmieniasz zoom (o ile celownik ma taką opcję), a na ctrl+ppm zmieniasz się pomiędzy celownikami, wygląda to tak:

giphy_(1).gif.0e2ef409873364ed9bbc5fb6aeb56966.gif

8 minutes ago, Kmieciu said:

Nie wiem jak wy, ale ja nie potrafię grać bez "hold to aim" i "hold to Walk".

a czym dokładnie jest hold to walk? :P Hold to AIM na początku sobie zaznaczyłem, bo wydawało mi się to jakoś naturalnie... ale zdecydowanie wolę płynniejsze przełączanie się pomiędzy celownikami i już przyzwyczaiłem się do nie trzymania ppm przy celowaniu. Polecam :)

Ja mam przyzwyczajenia z CoD'ów i nie potrafię grać bez hold to AIM, jest to dla mnie za mało płynne i wymaga kolejnego kliknięcia, aby wyjść z trybu celowania.

Można powiedzieć, że są dwie szkoły celowania. :P

59 minutes ago, TheWay said:

Ja mam przyzwyczajenia z CoD'ów i nie potrafię grać bez hold to AIM, jest to dla mnie za mało płynne i wymaga kolejnego kliknięcia, aby wyjść z trybu celowania.

Można powiedzieć, że są dwie szkoły celowania. :P

Dokładnie. Jedno kliknięcie ekstra. Trzeba oszczędzać myszkę :-)

16 minutes ago, szafir1978 said:

Przeciążenie postaci i... run Forest, run... 

no to będe musiał pokombinować czym typeczka dociążyć

mi sie wydaje że była mowa o km-ach z magazynkami np RPK. 

ja tam w ogóle jestem przeciwny wprowadzeniu tego typu broni (nie mowiąc już o granatnikach) bo dla mnie to nie pasuje w ogóle do fabuły gry. a poza tym wyobraźcie sobie trolli z km-ami przy extractach czy kluczowych miejscach jak akademiki lub tartak....

3 hours ago, Smok_91 said:

wyobraźcie sobie trolli z km-ami przy extractach czy kluczowych miejscach jak akademiki lub tartak

Siedzą w miejscu i napierdzielają serią? To nie wróżę im długiego życia :-)

Poza tym już mamy magazynki 60-nabojowe których zmiana zajmuje 2 sekundy. Taśma 100 czy 200 nabojowa wiele tu nie zmieni....

wystarczy że już teraz komanda trolli potrafią ownowac na mapach i utrudniać życie samotnym wilkom, a co dopiero jakby takie rozpylacze im wpadły w ręce. jeszcze kurcze pepeszy do kompletu brakuje.

• Like 1

Nie warto, oddaj je Skier'owi. Jeśli zrobisz wszystkie zadania dla Elviry to i tak osiągniesz poziom reputacji potrzebny do odblokowania "królewskiego" poziomu towarów. 

2 hours ago, Kagen said:

Czy moglby ktos podpowiedziec jak kupowac/sprzedawac za pomoca forum? Jak to dziala? 

Składasz na forum propozycję, osoba chętna podaje Ci swój nick w grze, dogadujecie się na jakimś discordzie albo ts, wchodzicie razem do gry i dokonujecie wymiany :P Nie ma innej możliwości obecnie.