Jump to content

Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

wojt5
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, acheronwkr said:

Czyli forty i kivery da się tylko zdobyć z innych graczy albo kupić? Bo na botach nie spotkałem jeszcze?

SCAVy czasami mają kivery i forty - sam zdjąłem kilka w przeciągu ostatniego tygodnia. 

15 minutes ago, adamok1 said:

Na faktorce najlepiej, z tego co wiem to jest ok. 30% na spawn scava z kiverem/fortem. 

No też tak podejrzewałem że na factorce będzie najłatwiej + łatwiej spotkać wygearowanych graczy :)

1 minute ago, acheronwkr said:

No też tak podejrzewałem że na factorce będzie najłatwiej + łatwiej spotkać wygearowanych graczy :)

Lecz na faktorce jest TYLKO 6 graczy, czyli 5 nie licząc Ciebie.

Kochane desynce... strzelałem do bota, zabiłem go. Schowałem się i  po chwili umarłem, nie dostając ani razu ... Zabiłem go (headshot) 17:20 a zginąłem 11 sec wcześniej (w brzuch) (17:09). Super serwery, chyba, że cofnąłem się w czasie i powstał inny wymiar w którym go nie zabiłem strzałem w głowę.

cały loot poszedł....

Escape From Tarkov Screenshot 2018.01.30 - 19.58.12.86.png

Escape From Tarkov Screenshot 2018.01.30 - 19.58.16.38.png

Edited by adamok1

14 minutes ago, Kaczorex666 said:

Cześć,

mogę gdzieś dostać weapon case oraz iteam case? Na filmach z Youtuba widziałem, że są na najwyższych lvl u traderów ale ich tam nie ma.

Może się coś zlagowało, bo wątpie żeby wszystkie zostały wykupione, ale na wszelki wypadek możesz zajrzeć po restocku :)

Dzięki za info, czyli trza czekać do restocku ;)

Nie zdziwiłbym się, że ich nie ma, ostatnio jak brakowało gumek u prapora to następne 2000 zeszło w ciągu jednej minuty :D

Profil już jest w sterownikach Nvidii i to od jakiegoś czasu, niestety nie wiedzieć czemu tylko 3D Vision co jest dosłownie bezsensowne...

Przygotowano dwa nowe profile 3DVision dla gier Escape from Tarkov i Claybook. W obu przypadkach zieloni mówią o przyzwoitym działaniu tej techniki.