Jump to content
wojt5

Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

Recommended Posts

Niewiarygodny
32 minutes ago, Fistach said:

Gdyby to bylo takie proste to bym nie pytal.... Mam wszystkie itemy a dalej mam to jako Locked...

No to możliwe, że masz jakiś błąd? Ja mogłem ulepszyć po zebraniu/kupieniu konkretnych przedmiotów.
a0926b434d56fbb078a9e25ecb199a3c.png
Wątpię że to pomoże ale to jedyne co znalazłem. Nie widzę jakiegoś specjalnego wymagania, też nie pamiętam, żeby jakieś było.

Fistach

Wlasnie tez sie zastanawialem nad tym ze to jakis blad  Patrzylem na Wiki ale myslalem ze moze Lvl jest potrzebny. Kolega majac 28 to mial juz zbudowany ten water collector. Jak soe z supportem skontaktowac ? 

malakser

Po patchu zagrałem parę razy i mam pytanie mianowicie skąd brać paliwo do generatora ? Znalazłem gdzieś kanister ale pusty mam z nim popylać na najbliższą stację czy jak :)) . A może opróżniać baki jak Walking Dead  serio pytam .

popcio2015
24 minutes ago, malakser said:

Po patchu zagrałem parę razy i mam pytanie mianowicie skąd brać paliwo do generatora ? Znalazłem gdzieś kanister ale pusty mam z nim popylać na najbliższą stację czy jak :)) . A może opróżniać baki jak Walking Dead  serio pytam .

Możesz szukać na mapach, a później u Jaegera na 2 poziomie kupić za 8000 rubli.

_Borewicz_

Witam,

czy jest szansa dorwać gdzieś jakiś kodzik na 7 dni żeby gre przetestować? nie chce gry kupować w ciemno, bo mój sprzęt może sobie z tym nie poradzić, ale może sobie też poradzić więc na dwoje babka wróżyła.

kovval

лоб

Jako totalny amator,  mam bardzo szybkie pytanie.

Czy takie rzeczy jak czapki, okulary przeciwsłoneczne, itp mają jakąś wartość czy od razu na sprzedaż? 

Dzięki za odpowiedź

szafir1978

Zależy jakie dokładnie rzeczy, dużo rzeczy wymieniasz barterowo - ściągnij z neta rozpiskę lub musisz sam poznać.

Dużo tzw. śmieci jest potrzebne do rozbudowy hideoutu.

haremo

Witam .Wchodząc do IDEA frontowymi drzwiami tam przy schodach po prawej stronie jest apteka . Tam da radę wejść ? Jeżeli tak to jaki klucz potrzebny

haremo
On 12/6/2019 at 4:34 PM, kovval said:

лоб

Jako totalny amator,  mam bardzo szybkie pytanie.

Czy takie rzeczy jak czapki, okulary przeciwsłoneczne, itp mają jakąś wartość czy od razu na sprzedaż? 

Dzięki za odpowiedź

jeżeli czegoś nie jesteś pewien czy na sprzedaż czy na Questa to używaj tej stronki https://escapefromtarkov.gamepedia.com/Rechargeable_battery    wpisz w pasku search daną rzecz i masz całe info o przedmiocie 

• Thanks 1

dudek560

Siema mam pytanie - czy grając scavem zbieram exp dla postaci ?? Pytam bo ostatnio dorabiam głównie na scav-ie i po mimo sporej ilości zakończonych pozytywnie wypadów moja postać zawiesiła się na 3 lvl-u i ani myśli przeskoczyć dalej .......

kovval

Nie, grając scavem nie zwiększasz poziomu głównej postaci.

Pozdrawiam

haremo

Witam . Jak mogę zrestartować ,wyłączyć grę podczas rajdu  . Tak by za chwilę wrócić na ten sam rajd . Chodzi mi o problemy związane z uleczeniem się lub przeładowaniem broni . Jakich przycisków użyć .

Ptachu222
3 hours ago, haremo said:

Witam . Jak mogę zrestartować ,wyłączyć grę podczas rajdu  . Tak by za chwilę wrócić na ten sam rajd . Chodzi mi o problemy związane z uleczeniem się lub przeładowaniem broni . Jakich przycisków użyć .

ctrl alt delete i zamknij proces

• Thanks 1

haremo

Witam . Wczoraj stawiałem na nowo system a po zainstalowaniu gry okazało się że mam poprzestawianą całą konfiguracje klawiszy i  ustawień z powrotem na domyślnie . Próbuję to poustawiać po staremu ale za cholerę nie pamiętam . Pewno przyzwyczaję się do nowego ale być może ktoś wie w którym miejscu są pliki konfiguracyjne profilu  tak bym mógł je podmienić bo nadal mam folder Windows.old  . Nie było z tym problemu w Arma III . Wystarczyło zrobić save Arma3Profile i potem podmienić plik . 

kovval

Cześć,

Nie będzie to przypadkiem plik "shared" w dokumentach?

C:\Users\xxx\OneDrive\Dokumenty\Escape from Tarkov

Otwierając go w notatniku widać tam przypisane klawisze które zmieniałem.

• Thanks 1

iamBEN

Siema

Czy jeśli zakupię upgrade do wersji EOD ze standardowej wyczyści mi konto do zera czyli zrobi wipe?

szafir1978

Nie czysci stash, graty distajesz przez massenger gry

I nie resetuj konta!

Edited by szafir1978

haremo
On 12/27/2019 at 8:09 AM, kovval said:

Cześć,

Nie będzie to przypadkiem plik "shared" w dokumentach?

C:\Users\xxx\OneDrive\Dokumenty\Escape from Tarkov

Otwierając go w notatniku widać tam przypisane klawisze które zmieniałem.

wyłączyłem OneDrive wkurzało mnie to ale te pliki są w   C:\Users\xxxx\Documents\Escape from Tarkov podmieniłem już sobie dzieki kovval

kromek391
On 12/27/2019 at 12:11 PM, szafir1978 said:

Nie czysci stash, graty distajesz przez massenger gry

I nie resetuj konta!

To czy dostanie te graty nie jest wcale pewne. Ja do tej pory nie mam gratów za EOD mimo iż w patchu 0.11 zrobiłem upgrade i dostałem, a po wipe 0.12 nic nie mam a zakładka "system" pojawiła mi się w grze dopiero gdy odebrałem świąteczny podarunek. So osoby co po upgrade nic nie dostają łącznie z gamą i stashem a czasem reset też nie pomaga.

Tak na marginesie komu z BSG przeszkadzał zielony kolor ammo do AKM i innych giwer korzystających z tej amunicji. Bezsensowna zmiana.

Edited by kromek391

szafir1978

Nie rozmawiamy w tym watku o bledach, czy innych opoznieniach.Wszelkie bledy prosze zglaszac przez launcher do developerow, jest to przedewszystkim w naszym interesie.