Jump to content
wojt5

Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

Recommended Posts

Emn

znalazłem dzisiaj dziwny itemek- Alkali. wg opisu jest to jakaś ciecz typu zmywacz. jesto coś warte czy zwykły smieć?

vinis88

Muszę zapytać, bo co o tym pomyślę, to mnie coś trafia :P

Odpaliłem sobie stream u Kappy wczoraj na 10 minut i zobaczyłem, że chłop nosi ŚWIECĘ silnikową w kontenerze... do tego ubezpieczoną :P Ktoś coś wie na ten temat? 

TheWay

@vinis88

Najwyraźniej GROT zbiera części na samochód do ucieczki z Tarkov. :D

szafir1978

Z moich informacji wynika iz w pelnej wersji bedzie mozna odpalic czolgi ktore stoja na mapach '-)

Emn
1 hour ago, szafir1978 said:

Z moich informacji wynika iz w pelnej wersji bedzie mozna odpalic czolgi ktore stoja na mapach '-)

no no no, a do obrony tylko butelki z benzyną.

a wie ktoś dlaczego od pacza już sie nie dostaje expa za lootowanie? (ciała/skrzynki/płaszcze itd)

szafir1978

Dostaje sie, juz mialem pare rajdow bez killa tylko loot.

Emn

ja przed chwilą miałem rajd, że ubiłem scav-gracza i run through... ten idiotyzm powinien zostac wywalony.

teraz pytanie- jak hamulec DTK-1 zamontować na AKM? wg opisu powinien pasować a się nie da go wsadzić.

Emn

kolejne pytanie:
kupiłem tłumik Silencerco Hybrid 46 razem z adapterem i na żadnej broni założyć go nie mogę :( (próbowałm i z AKM i z MP5 czy innymi, no nic totalnie)

mockingbird
52 minutes ago, Smok_91 said:

kolejne pytanie:
kupiłem tłumik Silencerco Hybrid 46 razem z adapterem i na żadnej broni założyć go nie mogę :( (próbowałm i z AKM i z MP5 czy innymi, no nic totalnie)

U mnie pasuje do M4 i do  AK74N (idąc tym tropem powinien też do AKSU, ale nie mam akurat żadnego pod ręką)

Z pistoletami nie próbowałem, ale do SIGa na pewno nie pasuje. Ogółem, mało uniwersalny jak na uniwersalny tłumik, chyba że to będzie kwestia różnych adapterów.

Pytanie moje, przed chwilą zuważyłem że u żyda pojawiły się poziomy lojalności. Ktoś sprawdzał jak to działa, i czy tam się pojawia coś ciekawego? Nie mam akurat luźnych 500 000 żeby mu sypnąć. 

Emn

gracz czy bot?

miałem fest dziwną sytuację pzred chwilą.

shoreline, ide do wyjścia przy bunkrze z czołgiem. nikt nie wyczyścił, więc musiałem niestety sam. 3 boty położyłem bez problemu, zaś gdzies się kręcił czwarty. dziwne był dwie zreczy- raz, że miał chyba z 5-6 granatów, a dwa, podejrzanie celnie nimi rzucał (jednym mnie wykończył). czy to normalne że boty mają nielimitowane granaty? no i czy przy swojej zajadłości to na pewno był bot? bo obchodził bunkier z róznych stron by mnie dorwać

vinis88
6 hours ago, Smok_91 said:

no i czy przy swojej zajadłości to na pewno był bot? bo obchodził bunkier z róznych stron by mnie dorwać

Boty jakoś częściej teraz granatami rzucają... Ale to mógł też być gracz, który przebiegł przez skrzynkę z granatami - zdarza się, że i 6 sztuk się tam znajdzie. 

Emn

jak to jest kurde mozliwe że typ, który oberwał z bliska prosto w twarz 2  albo 3 serie z witjaza sobie przeżył? miał hełm to fakt, ale twarzy to on nie chroni

Emn

co trzeba wykonać by mieć dostęp do zadania Shakin up teller (prapor)? mam zablokowane i wymagane jest jakieś LL2

druga sprawa- Rolex jest wymagany do zadania jakiegoś, czy to cenny przedmiot na sprzedaż?

K4MP3R
5 minutes ago, Smok_91 said:

co trzeba wykonać by mieć dostęp do zadania Shakin up teller (prapor)? mam zablokowane i wymagane jest jakieś LL2

LL2= poziom lojalności

Sporo graczy ma bug'a związanego z tym zadaniem i nie mogą go wykonać, dev'si podobno już nad tym pracują.

6 minutes ago, Smok_91 said:

druga sprawa- Rolex jest wymagany do zadania jakiegoś, czy to cenny przedmiot na sprzedaż?

Na "królewskim" poziomie Terapeutka sprzedaje walizkę na pieniądze za jednego rolexa i 4 złote łańcuchy. BARDZO przydatna rzecz.

qugskynaut

ktoś się orientuje kiedy dostaniemy surround oraz anti-aliasing?

Edited by kogskyy11

caleb59

Najpierw niech zrobią porządną optymalizację w odpowiednim stopniu by ta gra stała się wreszcie grywalna bez hardkorowego wymuszania cięcia detali lub gry na sprzęcie z mocą na wyrost...

komaro94
On 24.11.2017 at 8:52 PM, Smok_91 said:

ja przed chwilą miałem rajd, że ubiłem scav-gracza i run through... ten idiotyzm powinien zostac wywalony.

teraz pytanie- jak hamulec DTK-1 zamontować na AKM? wg opisu powinien pasować a się nie da go wsadzić.

Na AKM/Vepr nie da się założyć DTK-1, kompensator ten jest przeznaczony do młodszych odmian AK strzelających pociskiem 5.45x39.
Aktualnie są to AK-74N, AKS-74U, AKS-74UN i AKS-74UB.

Do AKM/Vepr pasują wyłącznie :

1. Kompensator 6P1 0-14
  2. Kompensator VPO-136  
  3. Kompensator VPO-209
  4. Tłumik Hexagon AKM 7.62x39

W tym że pierwsze trzy pozycje kompensatorów są założone w standardzie na broni w trakcie zakupu bądź mogą lecz nie muszą znaleźć się na broni którą posiada SCAV.

Edited by komaro94

Emn
35 minutes ago, komaro94 said:

Na AKM/Vepr nie da się założyć DTK-1, kompensator ten jest przeznaczony do młodszych odmian AK strzelających pociskiem 5.45x39.
Aktualnie są to AK-74N, AKS-74U, AKS-74UN i AKS-74UB.

Do AKM/Vepr pasują wyłącznie :

1. Kompensator 6P1 0-14
  2. Kompensator VPO-136  
  3. Kompensator VPO-209
  4. Tłumik Hexagon AKM 7.62x39

W tym że pierwsze trzy pozycje kompensatorów są założone w standardzie na broni w trakcie zakupu bądź mogą lecz nie muszą znaleźć się na broni którą posiada SCAV.

wiesz co, tyle że w DTK w opisie jest napisane że niby pasuje do kalibru 7,62 a przykładałem do wszystkiego i nie siadało. gdyby tego nie było w opisie to bym nie pytał ;)

z kolei Hexagon wchodzi na lufę bez przejsciówek? próbowałem założyć na AKM i nie nada :/ 

vinis88
1 hour ago, Smok_91 said:

z kolei Hexagon wchodzi na lufę bez przejsciówek? próbowałem założyć na AKM i nie nada

Widocznie zakładasz Hexagon przeznaczony dla 7.62 ale w SKS :P

komaro94

Opcjonalnie jest już założona końcówka na lufie.

Alone_Wolf_1

Szybkie pytanie,

Czy Devsi planują wprowadzić GHILLIE SUIT ? :)

dzięki 

TheWay

@Alone_Wolf_1

W którymś z wywiadów było mówione, ze najpewniej tak, ale nie wiadomo kiedy.

• Thanks 1

Emn

Dla kogo wykonać ostatnie zadanie by mieć z tego najlepsze profity (chodzi o transport z chemikaliami)?

komaro94
1 hour ago, Smok_91 said:

Dla kogo wykonać ostatnie zadanie by mieć z tego najlepsze profity (chodzi o transport z chemikaliami)?

Do tej pory wybierało się Skiera ale najpierw bądź pewien że masz odpowiedni zestaw przedmiotów dla Elviry aby szybko podnieść jej reputację inaczej dostaniesz srogo po dupie z medykamentami.

Tak po za tym wiem że jest wikia itp. ale tak od kiedy zacząłem grać tworzę sobie taki tam mały pliczek z cenami towarów skupu kupców
(generic loot, mody etc). Jeżeli jest ktoś zainteresowany to tutaj zostawiam link do google docs.