Jump to content
Sign in to follow this  
Cankiya

Launcher exe hatası

Recommended Posts

Cankiya

Oyunu satın aldım ve game launcheri indirdim,çalışmıyor,ne yapabilirim.

Istanbul1453

hata ne tam olarak sadece açılmıyor mu? setup tekrar indir yine olmazsa ben bendeki setupı yükleyeyim birde onu denersin 

cordor

aynı sorun bende de var. Oyun hiç açılmıyor direk hata veriyor tekrar indiriyorum şuan başka bir harddisk'e. Tüm sistemi güncelledim söyledikleri bazı şeyler vardı directX güncelleyin vs gibi onlarıda yaptım. Tekrar ederse refund isteyeceğim.

Dimitri468

Merhabalar,

Launcher sorunları genellikle hatalı download'dan kaynaklanmaktadır. Eğer launcherınızı tekrar indirip denerseniz sorununuz düzelecektir. Tekrarın da düzelmiyorsa bilgisayarınızı güncel tutun ve koruma programlarınızı kapatıp tekrar deneyin sorununuzun devamın da benimle iletişime geçin teknik ekibimize ileteyim.

cordor
23 hours ago, Dimitri468 said:

Merhabalar,

Launcher sorunları genellikle hatalı download'dan kaynaklanmaktadır. Eğer launcherınızı tekrar indirip denerseniz sorununuz düzelecektir. Tekrarın da düzelmiyorsa bilgisayarınızı güncel tutun ve koruma programlarınızı kapatıp tekrar deneyin sorununuzun devamın da benimle iletişime geçin teknik ekibimize ileteyim.

Sorun çözüldü ilgi için çok teşekkür ederim. Support bölümüne dilerseniz Bitdefender sahipleri için ek açıklama eklenebilir "

"If you have BitDefender you must disable Advance Threat Defense." Sorun bitdefender kaynaklıymış, kapatınca oyun açıldı.

Dimitri468
On 08.10.2017 at 6:50 PM, tyk2525 said:

Sorun çözüldü ilgi için çok teşekkür ederim. Support bölümüne dilerseniz Bitdefender sahipleri için ek açıklama eklenebilir "

"If you have BitDefender you must disable Advance Threat Defense." Sorun bitdefender kaynaklıymış, kapatınca oyun açıldı.

Rica ederim. Keyifli oyunlar dilerim!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2