Jump to content
Sign in to follow this  
TAW_Exoskeleton

AKM ve Yeni Shoreline Bölgeleri

Recommended Posts

TAW_Exoskeleton

7.62mm AKM 'nin ve yeni Shoreline bölgelerinden resimleri. Yakinda Escape From Tarkov Kapalı Beta'da yerini alicak. Yeni Shoreline bölgelerinede bakmayı unutmayın.

Not: Emissary'miz son patchlar dahil çeviri yapmiyor. Az ilgilensin burayla.

Resimlerin olduğu orjinal konu : 

Edited by Exoskeleton1
Düzeltme.

Dimitri468

Merhabalar,

Çevirilere başladık. Bir çok oyunun çevirisini yaptığımız için biraz geri kalabiliyoruz bi de önemli olan konuları çeviriyoruz. Hemen kontrolleri yapıp çeviri yapacağız. Eğer sizin istediğiniz konuları biz çevirmiyorsak bana iletin hemen çevirelim

• Like 1

TAW_Exoskeleton

Sorun olmazsa gerekli/ az gerekli  çoğu official konuları çevirmek istiyorum. çok gerekli olmayıp ama iyi haber gibi olanlar için bide patch ları hiç çevirmemişssiniz 2.0 dan sonra .ayrıca son açıklanan developer diary'yi çevirebilirseniz çoğu kişi için güzel olur.

Dimitri468
29 minutes ago, Exoskeleton1 said:

Sorun olmazsa gerekli/ az gerekli  çoğu official konuları çevirmek istiyorum. çok gerekli olmayıp ama iyi haber gibi olanlar için bide patch ları hiç çevirmemişssiniz 2.0 dan sonra .ayrıca son açıklanan developer diary'yi çevirebilirseniz çoğu kişi için güzel olur.

Tabi ki. Patchlerin hepsini çevirmiyoruz çoğu elçiliğimiz de çevirmiyor. Sizler için bilgilendirici ve yeni gelen yenilikleri çeviriyoruz. Ancak, sizin istediklerinizi akademik ingilizceden daha çok akıcı ingilizce kullanarak çevirip paylaşmanız bizleri de mutlu eder :)

• Like 1