Jump to content
Sign in to follow this  
turco

Atlama

Recommended Posts

turco

Merhabalar.Oyunda bulunan bir olayi sizle konusmak istedim.Oyunda hizli iyi oyuncular ,yukseklik tanimaksizin her yerden atlayip avantaj sagliyorlar.Ve atladiklarinda ne bir incilme ne de yaralanma oluyor.Denge kaybi hic olmuyor ve bu buyuk bir avantaj.Yeni bir yama ile su atlama olayini duzelseniz ve yuksek yerden atliyan oyuncularin yaralanma seviyesini ve atladiginda denge kaybi olayini yapsaniz cok iyi olur.Bir de keske Escape From Tarkowa Turkce dil destegi gelse ve tuccarlarla iliskimizi daha kolay ve anliyarak yapsak!

Saygilar ve tesekkurler.

Dimitri468
22 hours ago, turco said:

Merhabalar.Oyunda bulunan bir olayi sizle konusmak istedim.Oyunda hizli iyi oyuncular ,yukseklik tanimaksizin her yerden atlayip avantaj sagliyorlar.Ve atladiklarinda ne bir incilme ne de yaralanma oluyor.Denge kaybi hic olmuyor ve bu buyuk bir avantaj.Yeni bir yama ile su atlama olayini duzelseniz ve yuksek yerden atliyan oyuncularin yaralanma seviyesini ve atladiginda denge kaybi olayini yapsaniz cok iyi olur.Bir de keske Escape From Tarkowa Turkce dil destegi gelse ve tuccarlarla iliskimizi daha kolay ve anliyarak yapsak!

Saygilar ve tesekkurler.

Merhabalar Turco!

İlginiz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz sorunları ticket bölümünden veya support bölümünden BattleState'e iletebilirsiniz. Türkçe dil desteği konusuna gelecek olursak. Önceki postlarımıza lütfen göz gezdirin. Bu konuda bir çok kez açıklama yaptık. Sizin için tekrar yapmak gerekirse Türkçe dil desteği Escape From Tarkov'a gelmesi için Türk oyuncuların belirli bir sayıya ulaşması gerekiyor bunu yapımcılarla zaten bu işe başlamadan konuşmuştuk. Kendileri Türk oyuncuların bu platform da etkin rol almasını istediğini ve bunun doğrultusun da dil desteğini onaylayacaklarını söylediler. Bizler de bu oyunun tanıtımlarını reklamlarını sosyal medyadan yapmaya devam ediyoruz. Dil için gerekli ekipman ve donanıma sahibiz sadece siz oyuncularımızın forum da daha etkin rol alarak bu platform da ne kadar Türk oyuncu olduğunu göstermemiz gerekiyor.

Teşekkürler sevgiler..

turco

Tesekkurler Emissar.Ben Standart edition almistim ama oyunu cok begenince,Edge of Darkness paketine gectim.Ve Tum oyuncu arkadaslarima bu oyunu almalari icin olumlu ve israrci goruslerimi her daim sunuyorum.Oyun beta olmasina rahmen cok iyi.Onceden ARMA oyuncusu olarak suan ESCAPE FROM TARKOW dan baska oyun oynamiyorum;) Turk oyuncularin tek sorunu;Turkiyede dolarin ve euronun acayip sekilde yuksek olmasi.Ama takip ettigimde gordugum,her gun Turk oyuncularin arttigi.

Tesekkurler,Saygilar.