Jump to content
PrivateLogin

Efekt "painkillera" pytanie?

Recommended Posts

PrivateLogin

Czy da się ustawić taką samą ostrość obrazu do tego jak  po użyciu tych tabletek ?   programem. itd?

K4MP3R

Spróbuj takiego programu jak "Reshade". Jest legalny w EFT i pozwala na zmianę wielu efektów graficznych, między innymi można zmniejszyć "efekt rozmycia", czyli "wyostrzyć" obraz jak po lekach przeciwbólowych. 

Niżej masz linki do tematów jak ogarnąć reshade'a:

• Thanks 1

PrivateLogin

Dzięki :x  obraz jak żyletka :)  

WscieklyGaming

Osobiście twierdzę, iż wszystko co ingeruje w obraz gry lub samą gre nie będące jej częścią a sprawiające, że gracz ma przewagę nad innymi powinno być zabronione. Tyle razy człowiek przez te kilkanaście lat grania w różne produkcje namęczył się z ludźmi łamiącymi zasady fair play że przydałoby się chociaż w tak drogiej produkcji jaką jest EFT od nich odpocząć. To tylko moja osobista opinia na temat ingerencji w wyświetlany obraz gry lub proces

K4MP3R
49 minutes ago, WscieklyGaming said:

Osobiście twierdzę, iż wszystko co ingeruje w obraz gry lub samą gre nie będące jej częścią a sprawiające, że gracz ma przewagę nad innymi powinno być zabronione. Tyle razy człowiek przez te kilkanaście lat grania w różne produkcje namęczył się z ludźmi łamiącymi zasady fair play że przydałoby się chociaż w tak drogiej produkcji jaką jest EFT od nich odpocząć. To tylko moja osobista opinia na temat ingerencji w wyświetlany obraz gry lub proces

Na szczęście dev'si się z tobą nie zgadzają i reshade/sweetFX jest w EFT dozwolony ;]

Sedno problemu leży w często stosowanym w dyskusjach odnośnie oszukiwania w grach zwrocie "daje przewagę".

Używam Reshade'a bo wolę gdy gra jest kolorowa a nie szara i ponura, dodatkowo EFT ma ten ohydny efekt rozmycia, który sprawia że po 30 minutach gry łzawią mi oczy i prawie nic nie widzę na ekranie, Reshade pozwala mi wyostrzyć obraz i grać normalnie prze wiele godzin bez żadnych efektów ubocznych. Czy to daje mi przewagę? jeśli przewagą nazwać fakt że widzę do czego strzelam bo oczy mi nie łzawią, to tak. Czy jest to "nieuczciwa przewaga"? nie. Równie dobrze mógł bym powiedzieć że mając dobrą mysz z pierdyliardem funkcji, zmiennym DPI, dobrym sensorem, porządną podkładkę i klawiaturę, "mocnego" PC'ta, grę zainstalowaną na SSD to mam "przewagę nad innymi". Podsumowując, nie dajmy się zwariować, jeśli twórcy czegoś nie zabraniają to ich zdaniem nie zaburza to balansu gry. Cieszmy się że w EFT nie ma takiego rygoru jak w PUBG, gdzie za używanie NVIDIA Shadowpaly można dostać bana xD

WoolWolf

Mi te programy i ludzie ich używający w niczym nie przeszkadzają :)  Sam jednak ich nie instaluję bo nauczony doświadczeniem wiem, że lepiej przyzwyczajać oczy do gry takiej jaka jest. W każdej chwili z różnych powodów możemy stracić dostęp do programu, np reshade i pojawia się problem ;)   Najlepszy przykład FOV, który był bugowany przez graczy.. już go nie ma i wielu ciężko się przestawić na "nowe".