Jump to content
Sign in to follow this  
Dimitri468

Escape From Tarkov Geliştirici Günlüğünden

Recommended Posts

Dimitri468

Merhaba Kaçaklar,

Bugün size Escape From Tarkov gelişimindeki mevcut aşamadan bahsetmek istiyoruz.

Yakın gelecekte ekibin çabaları ağırlıklı olarak dikkatli bir çalışma ve en üst düzeyde dikkat gerektiren sorunları ve hataları çözmeye odaklanacaktır. Escape From Tarkov projesi Beta bariyerinin ötesine geçti ve gelişimi şimdi yeni bir aktif aşamaya girdi. Topluluk desteğiyle ilgili bilgi topluyor. Yayıncı ve blogger etkinliklerini gözlemlemenin yanı sıra, Eylül ayının sonunda yayınlanması planlanan güncelleştirmeyi bırakmaya karar verdik ve oyuncuların karşılaştıkları önemli sorunları çözmek için zaman ayırdık. .

Bir başka deyişle, performans sorunlarıyla ilgilenen görevlilerin önceliğini performans problemleri, fix old ve ciddi bugları  tamamen topluluğa güvenerek saptamaya karar verdik. Şu an, Eylül ayı sonuna kadar yayınlanması planlanan yamaya dahil edilmesi planlanmamış pek çok şey yaptık. Örneğin, bozulmuş vücut parçaları, geliştirilmiş karakter hareket fiziği, gelişmiş ağ senkronizasyonu ve fixed matchmaker sorunları için ses efektleri değiştirilmiş hasar sistemi ile ilgili problemleri düzelttik, oyuncu spawn sistemindeki değişimi dengeleme, yağma, ticaret sistemi, çeşitli en iyi duruma getirme değişiklikleri getirildi. , RAM'in kullanılması da dahil olmak üzere, oyun kalitesini artırmaya yönelik ayarlamalar yaptık ve çok daha fazlası üzerinde çalışıyoruz.

Bunların yanı sıra, yeni özellikler ve içerikler eklemeye devam ediyoruz. Önümüzdeki birkaç güncellemede, look forward to blind-fire functionality, ancak buttstock kullanma,ani ışıklar  ve namlu altına eklenebilir bomba atarı bekliyoruz. Dahası, yeni silah takımları, AKM, yeni bir tüccar, ekipman, eşya ve görevler eklemeyi planlıyoruz. Ayrıca, Shoreline konumunun ikinci kısmı artık üretim aşamasında ve aktif alışveriş merkezi olarak yeni bir yer var - Büyük alışveriş merkezi ile alışveriş.

Escape From Tarkov geliştirici ekibinin temel amacı, oyunu tasarlandığı gibi uygulamak ve yalnızca görsel açıdan değil, ağ operasyonunun performansını ve doğruluğunu optimize etmek açısından da yüksek kalitesini sağlamaktır. Söylemeye gerek yok, biz de hileleri, günümüzde bunları tespit edip yasaklayanları unutmadık. Şu anda, oyun içi anticheat yazılımı yaklaşık 1400 sahtekâr oyuncu kalıcı olarak yasaklandı.

Bir sonraki ana evre Open Beta'nın başlangıcı olacaktır. Yakında, neyi içereceğini daha ayrıntılı açıklayacağız.

 

Desteğiniz için teşekkürler!

BattleState Ekibi

Share this post


Link to post
Share on other sites
QueenyQueeny

Guncellemeden sonra EoD kalkıcakmı? Öyle deniyor ama kaçırmak istemem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2