Jump to content
Sign in to follow this  
Kabudurcan1

Hile ???

Recommended Posts

Kabudurcan1

Gariptir ki, bugün üçtür dek geliyorum. İlk iki olay bug mudur bilmiyorum.
  İlkinde, bugün öğlen oynuyordum. Tabanca ile girmiştim, hızlı loot yapıp kaçmaktı işim. Ve ilk çatışma sesi geldi, hemen arkamdan. Köşeden çıktım, tepedeki oyuncuya ateş ettim 2 el. İkisinde de vurdum. Vurduğumu gördüm ve kesinlikle emindim. Ama öldükten sonra verilen tabloda 2 isabet, 2 hasar gözüküyordu. Garipsedim, heralde ekipmanıyla ilgilidir dedim.
  İkincisinde, yürek yedim heralde, akm alıp fabrika gireyim dedim. Girdim, spawn oldum derken karşımda birisi ışınlana ışınlana gidiyor. Ben de vurayım, dedim. Elinde sadece tabanca olduğunu görebilecek kadar yakındım. 3 el ateş ettim hepsi oyuncuya çarptı. Sonra yere yattı, ben ilk başta öldü sandım. Sonuçta ne zırhı var ne başka bir şey. Bir şeyle taramaya başladı beni, neyle bilmiyorum ama sanırım mermisi bitmiyordu, çünkü atışlardan kaçmak için saklandığımda beni hala tarıyordu. Ses kesildi, bu kesin şarjörü değiştiriyordur demeden öldüm. Meğer cidden ışınlanıyormuş, ben öldükten sonra taramaya hala devam ediyordu. Beni mi yoksa başkalarını mı bilemiyorum artık.
  Üçüncüsünde, gece 12 gibi oyuna girdim tekrardan. Daha yeni spawn oldum. Balta var elimde, scav avlayıp kaçmaktı amacım. Yürüme moduna aldım, etrafımda kim var kim yok bilmediğimden ötürü. Yürürken ses dinleyeyim dedim. Sonra paldır küldür birisi geliyordu bana. Ben de pusayım, sanırım bu çaylak dedim. En küçük sesim çıktığını hiç mi hiç sanmıyorum. Direk tarayarak çıktı ve ilk 4-5 mermi çıktığı köşedeki duvara çarptı. Daha beni görmeden ateş açmaya başladı...

Oyuna bu kadar para verdikten sonra bu kadar çirkin bir oyuncu kitlesiyle karşılaşacağımı hiç düşünmüyordum. Evet, eğlenceli bir oyun ama her defasında aklımda ya hile gelirse sorusu ya da düşüncesi geçmeden oynamak istiyorum. Ve evet araştırdım, oyunun hilesini parayla satmaktalar. Daha oyun alpha sürümüne yeni geçtiğinde çıkmış hileler. Yani o kadar çok ki hile, o yüzden HİLELER demek zorunda kalıyor insan.

Talha777

Işınlanma diye bir hilesi yok oyunun. Server sıkıntısından oluyor. FActory de hiç olmadı ama customs da oluyor.Mermisi bitmiyor dediğin o da lagdan ses normalden daha uzun geliyor. Bana prefire attı demişsin. Bu oyunda para verip wallhack alan varsa gerizekalıdır. Factorydeki bıçakla takılan tinercileri vurabiilirsin de diğer maplerde 4-5 kişi giren squadların yerini bilsen ne yapacaksın birini öldürsen bile anında trade olur. O yüzden tharkov'a hoşgeldin oyunu aldığın zaman çok fazla öleceğini yapımcılar söylüyor. Zaten 2 kere ölüp hile diye ağlayıp başlık açmaktansa biraz daha öğrenmeye bir kaç kişiyle beraber girmeye çalışırsan daha fazla keyif alırsın.

Usta

2 gündür çok ağır bir server sıkıntısı var. Oyun 20 saniye geriden geliyor bildiğin. O arada da olan oluyor zaten. Kapalı beta anlayışla karşılamak lazım.