Jump to content
master-yoda

oyun çok kasıyor

Recommended Posts

selam arkadaşlar  öncelikle sistemim ryzen 5 1600 ram 16 gb ekran kartım nvdia gtx 1060  6 gb olanı  oyunda ne yaptıysam en düşük ayar en yüksek ayar sürekli kasma oluyor özellikle aim alırken kasılma artıyor bu sorunu yaşayan var mı ?? optimize sıkıntısımı var yada benim sistem mi yetmiyor???

CPU cores programını kullanmayı dene ben etkisini gördüm. Bide oyun ilk girdiğin andan itibaren mi kasıyor yoksa ikinci üçüncü rounddan itibaren mi kasıyor. Anladığım kadarıyla oyun mapleri ve envanter modellerini ara belleğe kaydediyor ve başka mape geçince eskisini silmiyor. Bu nedenle arabellek dolup sistemi kastırıyor. Sanal arabelleği arttır onunda faydasını gördüm ben https://www.youtube.com/watch?v=flpNUxvislo Bu tutorialdaki gibi arttırabilirsin.

On 22.11.2017 at 3:49 AM, master-yoda said:

selam arkadaşlar  öncelikle sistemim ryzen 5 1600 ram 16 gb ekran kartım nvdia gtx 1060  6 gb olanı  oyunda ne yaptıysam en düşük ayar en yüksek ayar sürekli kasma oluyor özellikle aim alırken kasılma artıyor bu sorunu yaşayan var mı ?? optimize sıkıntısımı var yada benim sistem mi yetmiyor???

Merhabalar,

Oyun zaten haddinden fazla RAM yiyor. 8 GB RAM olan rahatlıkla oynayamıyor. Ancak, oynayan da mevcut sistemden sisteme değişiyor. RAM kullanımına bir göz atın derim. Kasmaların ekran kartından olacağını düşünmüyorum.

Ram 'in ne kadar benimde çok kasıyordu ticket attım ve beta için 16 gb ram kullanımı öneriliyor dediler full sürümde böyle bi sıkıntı olmuyacağını söylediler.

On 22.11.2017 at 2:49 AM, master-yoda said:

FPS drop mu yiyorsunuz? Yoksa FPS niz sürekli mi düşük?