Jump to content
Sign in to follow this  
Tigerrs

skradzione konto pomocy

Recommended Posts

Tigerrs

Witam tak ja kw temacie ... byłem około 5 miesięcy za granicą w pracy ... nie używałem tam maila i nie grałem w gry bo nie było na to czasu ... jakiś czas temu wróciłem i nie mogłem zalogować sie na maila ... po prostu było zmienione hasło .. po jakimś czasie odzyskałem konto .. kiedy chciałem odpalić grę EFT wpisując dane które były wyskakiwał komunikat ze złe dane ;/ sprawdziłem maila ui moim oczom ukazaly sie wiadomości typu zmiany maila w EFT jak i nazwy - wiadomości z sierpnia. sprawca to chyba jakiś idiota bo na mailu widać ze zmienił nazwe na taka jaka teraz jest i hasło nie zostało zmienione więc jest takie samo jakie było tyle tylko ze jak chciałem w profilu zmienic maila i hasło bym miał tylko ja do niego dostęp to jest komunikat by podać kod który przychodzi na maila no ale mail do gry został zmieniony i nic do mnie nie przychodzi ;/ czy jest szansa ze jakos to konto odzyskam ? pisałem na official stronie do support i napisali do mnie cos takiego...

Before we handle this ticket, we need to confirm your ownership of the account. For that purpose, could you please provide the following information:

- If you have made any purchases for this account, please send the screenshot of the receipt of purchase. Please make sure the payment system interface and Xsolla transaction numbers are clearly visible.
- Also need a screenshot of the receipt from your payment system, with which you paid for the purchase.
- The e-mail address that was initially used for registering this account, and account creation date.
- History of account username changes.
- If the account has access to the game, please provide the playable character name as well.
- Any additional info that you think will prove your ownership of this account.
We'd like to remind you that, according to paragraph 6.3 of the Terms of Service, the user account cannot be transferred or traded with any other user. That includes receiving account as a gift as well. In the case of suspected account trading, the service can be suspended.

oczywiscie wyslalem screeny z zakupem gry ktore byly jeszcze na mailu i wyslalem zdjecia z banku gdzie pobierane byly pieniadze za zakup gry czyli caly skan transakcji... wyslalem tez date tworzenia konta jak i pierwszy mail ktory byl rejestrowany... 

- History of account username changes. tego nie napisałem ponieważ nie wiem gdzie to patrezć ;/

pozniej podano mi 3 maile z ktorymi mam sie kontaktować i oczywiscie napisałem tam ale w ogole nikt sie nie odzywa ;/ ktos cos doradzi ?? 

vinis88

@Mad_Yoda - spokojnie, daj im kilka dni. Muszą zweryfikować Twoje dowody, ale wydaje mi się, że paragony z xsolli są zupełnie wystarczające i nie będzie problemu z przywróceniem konta. 

Tigerrs

OK to pozostaje czekać ;( mam nadzieje ze uda mi sie je odzyskac bo kosztowało mnie ono 500+zł ;/

Reconic

Cześć @Mad_Yoda

Postaram Ci się pomóc, podaj mi proszę najpierw numer Twojego zgłoszenia z supportu.

3 hours ago, Mad_Yoda said:

- History of account username changes. tego nie napisałem ponieważ nie wiem gdzie to patrezć ;/

Jest to login Twojego konta, który da się zmienić raz na 2 miesiące. Jeżeli nigdy go nie zmieniałeś, to podajesz tylko główny.

Fatumboba

Cześć,

powiem tylko tyle, że u mnie wczoraj także nastąpiła próba logowania z innej lokalizacji. Niestety system nie pokazuje skąd (tylko IP). Od razu zmieniłem hasło i przeskanowałem kompa. Po 2 godzinach skanowani nie wykrył  żadnych wirusów, więc nie wiem jakim cudem komuś udało się zalogować na moje konto (miałem już na mailu kod potwierdzający).

Reconic

@Shiryou 

Kupowanie kont jest niezgodne z ToS i takie konto ma prawo zostać zablokowane.

• Like 1

sajlens

Najlepiej jednak kupować bezpośrednio, a nie od pośredników - masz potwierdzenie przelewu  z banku to i konto raz dwa Ci przywrócą.

scubanczyk

Z tego co tu kolega opisał wynika, że zaraz po rozpoczęciu zamkniętej bety, zakupił grę za 80zł.
W oficjalnej dystrybucji gra kosztuje ponad 210 zł
Na pewnym portalu, pewna osoba sprzedaje klucze aktywacyjne za 190 (zakupione zapewne w pakietach, w kraju o niższym podatku VAT, z pomocą banku oferującego brak prowizji za transakcje poza EU).

Zakładając, że w ofercie nie było informacji, że aukcja dotyczy wypożyczenia a nie sprzedaży konta, to cena podejrzanie bardzo niska - zdecydowanie powinna się zapalić czerwona lampka, że coś jest nie tak i żadne tłumaczenia, że "gra się nie spodobała i chcę odzyskać tylko pieniądze" nie mają tu sensu, bo nikt nie jest tak wspaniałomyślny by sprzedawać konto za 1/3 ceny.