Jump to content
mertdy_

Server ile aramdaki baglanti cok sik olarak kopuyor

Recommended Posts

mertdy_

Merhabalar,cok severek aldigim EFT yi malesef yasadigim baglanti problemi nedeniyle oynayamiyorum.Match a girdigim de ilk isim cantadaki itemleri baska slota sürükleyerek baglantimin kopup kopmadigini kontrol etmek oluyor.Eger server ile aramdaki baglanti koptuysa sectigim item sürekli yanip sönüyor ve baska slota sürükleyemiyorum.Bunu her haritada yasiyorum.Iki kisi girdigimizde ise bir mac sorunsuz atsak diger macta arkadasim beni görüyor ben onu görmüyorum eger alt f4 cekip reconnect  yapmaz ise düsman beni görüp öldürüyor ama benim bundan haberim olmuyor.Sorun bilinen bir sorun ama bende cok sik sekilde olmasi ben ile ilgili bir sorun oldugunu gösteriyor.Internet hizim 200 mbit/s sistemim gayet iyi.Yardimci olursaniz sevinirim.

WARMANA

Henüz yeni Serverler ayarlanamadı ama şu gelecek 3 hafta icersinde kurulcaklarını söyledi Nikita BSG.
Malesef stres demeleri halen yapılmakta dır ve Serverler aşırı yenı oyuncu artması nedni coğunlukla cökmekteler.
Bakalım yeni serverler geldikten sonra nasıl olucak cünkü Lag Desync ve bğlantı sorunları cözülmeden önce Open Beta yı başlatamazlar ve bunun bilincinde ler BSG Teknik sorumluları.

• Like 1