Jump to content
Sign in to follow this  
Badoksk

Biri bana şu adamın nasıl ölmediğini açıklasın

Recommended Posts

Badoksk

Adama 1 şarjör boşaltıyorum adam ölmüyor ve adam kendinden emin bir şekilde üstüme rush layıp bana tek atıyor. Desem ki adamın üstünde en iyi armordan ve kask dan var desen o da yok. Bende lvl 2 armor ve kask var ama yine de tek yiyorum çok ilginç. Acaba oyunda ölümsüzlük hilesi gibi bir şey mi var? 

https://clips.twitch.tv/HungryHonestKuduKevinTurtle

Dimitri468

Merhabalar Badoksk,

Videonuzu izledim. Videoda da çok net ki bu sorun hile değil tamamen desync sorunu. Koşu esnasın da drop olarak gözükmesi yani donması durumun tamamen desync olduğu belli oluyor. Oyunda desync sorunu var. Buda bu tür sorunlar yaşatıyor bize. Sizin gibi bunları bizde oynarken yaşıyoruz. Bunun çözümü için elimizden geleni yapıyor teknik ekibimiz.

Badoksk

Güzel desync sorunu ... Adam bana bakmayıp ölüyorum ve oyundan aldığım bütün zevk de yerlerde. son gelen patch lerden önce böyle sorunlar yaşanmıyordu ve oyunu herkese övüyordum ve full paket almayı düşünüyordum ama bu haliyle oyuna 1 kuruş daha vermem kimseye de oyunu al demem. Bunun gibi klipleri bu gun en az 3-4 defa alşabilirdim ama en güzeli buydu. Bu lag nedense hep bana denk geliyor ... Rusya da 100mbit stabil internetim olmasına rağmen ...

https://clips.twitch.tv/SpoopyBrainyMeerkatRalpherZ

Dimitri468
11 minutes ago, Badoksk said:

Güzel desync sorunu ... Adam bana bakmayıp ölüyorum ve oyundan aldığım bütün zevk de yerlerde. son gelen patch lerden önce böyle sorunlar yaşanmıyordu ve oyunu herkese övüyordum ve full paket almayı düşünüyordum ama bu haliyle oyuna 1 kuruş daha vermem kimseye de oyunu al demem. Bunun gibi klipleri bu gun en az 3-4 defa alşabilirdim ama en güzeli buydu. Bu lag nedense hep bana denk geliyor ... Rusya da 100mbit stabil internetim olmasına rağmen ...

https://clips.twitch.tv/SpoopyBrainyMeerkatRalpherZ

Bu internetinizin ne kadar iyi olduğuna bağlı değildir malesef. Oynadığınız oyunun Beta olduğunu unutmayın. Beta oyunun anlamını bilerek katılım gösteriyorsunuz. Oyuna sürekli hotfixler geliyor hatalar düzeltiliyor. Tabi ki sorun olacak bunun önüne geçmek için teknik ekibimiz elinden geleni yapıyor. Release oyun oynuyormuş gibi yorum yapıyorsunuz.Ancak, bu oyun şuan kapalı betada. Sadece sizde değil bizlerde yaşıyoruz bu problemleri. Biraz daha sabır lütfen. 

Teşekkürler!

Badoksk
2 minutes ago, Dimitri468 said:

Bu internetinizin ne kadar iyi olduğuna bağlı değildir malesef. Oynadığınız oyunun Beta olduğunu unutmayın. Beta oyunun anlamını bilerek katılım gösteriyorsunuz. Oyuna sürekli hotfixler geliyor hatalar düzeltiliyor. Tabi ki sorun olacak bunun önüne geçmek için teknik ekibimiz elinden geleni yapıyor. Release oyun oynuyormuş gibi yorum yapıyorsunuz.Ancak, bu oyun şuan kapalı betada. Sadece sizde değil bizlerde yaşıyoruz bu problemleri. Biraz daha sabır lütfen. 

Teşekkürler!

Bu yaşadığım sorununun çözümü hotfixle çözebileceğinize inanayım mı? Benim düşünceme göre bu yaşadığım sorun server ve lag sorunu. Büyük ihtimalle ben 500 pingle 3-5 sn geriden oynuyorum beni vuran arkadaş 10 pingle oynuyor ve benim 3-4 saniye önümde. Sadece merakım serverların nerede olduğudur.

Dimitri468
7 minutes ago, Badoksk said:

Bu yaşadığım sorununun çözümü hotfixle çözebileceğinize inanayım mı? Benim düşünceme göre bu yaşadığım sorun server ve lag sorunu. Büyük ihtimalle ben 500 pingle 3-5 sn geriden oynuyorum beni vuran arkadaş 10 pingle oynuyor ve benim 3-4 saniye önümde. Sadece merakım serverların nerede olduğudur.

Bir tane server yok. Tüm bölgeler de server var ancak bunun sayısı yetmiyor. Bundan dolayı da server ekleme işlemine çoktan başladık. Amerikaya server eklendi. Bölge bölge server eklenmeye de devam edecek. Sorununuz %100 desync problemidir bunu geliştiricilere videonuzu atarak sorabilirsiniz. Tabi ki sorununuzun çözümü gelecek güncellemelerle çözülecek. Oyunun bu şekilde çıkacağını düşünmediğinizi varsayıyorum.