Husar13

Bieda Rajdy

Recommended Posts

Powinni dodać tryb haczet. Wchodzisz na faktory z pięcioma siekierami i kto pierwszy ten lepszy. Możesz gonić za botami i zdobyć broń albo od razu lecieć lootować co lepsze. Jak wchodzisz z siekierką to na siekierki a jak z bronią to normalnie na uzbrojonych. Wtedy ryzyko utraty sprzętu było by równe u wszystkich.

• Upvote 1

Większość grających nadal zapomina, że gra jest w fazie BETA. Takie demo. Co obecnie mamy:

- 4 niedopracowane mapy

- lagi, ścinki itp.

- celowy szybki rozwój postaci

- celowy szybki rozwój u sprzedawców

- kupę sprzętu na start

- kupę niepotrzebnego syfu jak kable, wtyczki itp.

- itd.

Dlaczego tak jest ? Przypominam - BETA

To powinno się zmienić w pełnej wersji gry. Czyli:

- mapy powinny być dopracowane i będzie ich więcej

- rozwój postaci będzie adekwatny do długości gry i śmiem twierdzić, że jak wyjdziemy z Tarkova za pierwszym razem nie będziemy wymaksowani :) Pewnie nie będziemy mieli 35 lvl

- podobnie będzie ze sprzedawcami

- wtyczki itp. zyskają na wartości

- itd.

Na początku jak grałem to też zawsze na Factory z toporkiem i skrzynki lootowałem, a teraz jak mam już sprzęt to gram normalnie. Może czasem jak przychodzi bieda to trzeba na biedaka latać. 

Bieda runy są fajne w momencie gdy pod rząd tracisz 5 setów dobrego sprzętu i chcesz się po prostu odchamić i odpocząć. Poza tym jeśli ktoś ma szczęście to idzie na samych dogtagach "chatche-ciaży" zarobić niezłą kase, szczególnie gdy dorwie sie z 3 osoby lvl 30+ nie mówiąc o potencjalnym loocie z mapy po dorwaniu bota z bronią. Reasumując fajnie jest nawet dla bogatych pro graczy czasem polecieć na biedaka poszukując szczęścia

• Like 1

4 hours ago, WscieklyGaming said:

Poza tym jeśli ktoś ma szczęście to idzie na samych dogtagach "chatche-ciaży" zarobić niezłą kase

Tyle, że łowienie nieśmiertelników daje profit głównie dlatego, że w grze jest tyle osób biegających z samą siekierką. Obecnie wchodząc na Factory mamy praktycznie gwarancję, że w grze pojawi się od 2 do 5 golasów oprócz nas. Jeżeli wchodząc na tą samą mapę mielibyśmy 90% szans, że każda inna osoba będzie uzbrojona, szansa na zdobycie większej ilości nieśmiertelników gwałtownie spada = niższa opłacalność.

Ale co do odchamiania w 100% rozumiem, sam mam taki odruch po paru bezsensownych śmierciach pod rząd.

On 31.01.2018 at 11:23 AM, SkyZeWonsem said:

- celowy szybki rozwój postaci

- celowy szybki rozwój u sprzedawców

jeśli wg Ciebie obecnie szybko sie rozwija postać i robi misje to ja nie mam pytań. jeśli po premierze to będzie utrudnione to ja chyba dam sobie spokój z tą grą (nie mam czasu ani chęci bawić sie w grind :/ )

@Koyek 

13 hours ago, Koyek said:

Tyle, że łowienie nieśmiertelników daje profit głównie dlatego, że w grze jest tyle osób biegających z samą siekierką.

Tutaj oczywiście masz rację, po wipie to już nie zadziała ponieważ wszyscy będą low lvl a do tego jeszcze dojdzie obniżony lootspawn zgodnie z zapowiedziami devsów w q&a. Zostanie wtedy farmić na botach + upatrzonych sejfach/torbach/komputerach.

2 hours ago, Smok_91 said:

jeśli wg Ciebie obecnie szybko sie rozwija postać i robi misje to ja nie mam pytań. jeśli po premierze to będzie utrudnione to ja chyba dam sobie spokój z tą grą (nie mam czasu ani chęci bawić sie w grind :/ )

Twórcy muszą zrównoważyć prędkość nabijania umiejętności/robienia questów pod długofalową rozgrywkę. Teraz zakładając reset raz na 3 miesiące rzeczywiście nabijanie np siły jest mordęgą (jeżeli nie chcesz bawić się w grindowanie), ale musimy pamiętać, że docelowo nasz postęp nie będzie tak gwałtownie usuwany, a żeby był jakiś cel w dalszym graniu to nabicie elitarnego poziomu nie może trwać 3 tygodni. Nie, że nie zgadzam się z Tobą, osobiście uważam, że umiejętności powinny powoli, ale systematycznie rosnąć, bez zmuszania gracza do bezsensownego skakania przez całą mapę.

1 hour ago, WscieklyGaming said:

Tutaj oczywiście masz rację, po wipie to już nie zadziała ponieważ wszyscy będą low lvl a do tego jeszcze dojdzie obniżony lootspawn zgodnie z zapowiedziami devsów w q&a. Zostanie wtedy farmić na botach + upatrzonych sejfach/torbach/komputerach.

Ja to się boję, że obniżenie ilości lootu niekoniecznie wpłynie korzystnie na ilość golasów a właściwe jeszcze nasili zjawisko biegania do najbardziej wartościowych miejsc i natychmiastowego uciekania po ich splądrowaniu. Moim skromnym zdaniem, pierwszym krokiem powinno być zreformowanie systemu handlarzy. Mimo to mam nadzieję, że zmiany przyniosą jakiś ciekawy i przyjemny efekt :)

TL;DR

Kto nie ryzykuje nie pije szampana - pograjcie bez kontenera. Wcześniej wyczytałem, że daje on jakąś tam przewagę, no to cóż, z miejsca obalam takie stwierdzenie. Po ostatnim wipe wbiłem 48lvl grając z kontenerem i kasy, sprzętu było od groma, zrobiłem sobie wipe i gram bez tej gammy, nadal mam sprzętu od groma i kasy na nic mi nie brakuje. Jest nawet lepiej, bo nie tracę czasu na lootowanie stałych spotów a szukam tych ucieleśnionych, co się chowają po mapie z jakąś fajną bronią.

Co do miejsca w stashu w wersji EOD - no cóż, mam tego EOD'a a stash zapełniony... tak bardzo, że aż wcale. Broń modyfikuję na bieżąco (modowanie jakiejkolwiek broni to minuta roboty), kasa do pojemników tak samo jak i forty, o które ludzie zabiegają. Magia, miejsca od groma, nawet standardowy stash by miał sporo wolnej przestrzeni przy takim ustawieniu :) To mógł być argument przed dodaniem item/weapon/money case, ale teraz?

Następnie była rozmowa o tym, czy daje EOD przewagę w zadaniach... no i daje. Z początku wystarczy wbić poziom postaci, by handlarze wpadli na 2lvl, samych questów wykonać zbyt wiele potem też nie trzeba. Wszystkich mam na koronie, a questy wyglądają tak:
Prapor - nawet nie rozpoczęty Punisher
Elvira - Pharmacist nie rozpoczęty
Skier - złoty zegarek oddany, na tym skończyłem
także jakąś tam przewagę daje w tym wypadku EOD. Nie wiem ile muszą zadań zrobić wersje poniżej EOD'a, ale chyba jednak troszkę więcej.

Chomikowanie sprzętu i haczet runy to są chyba najbardziej absurdalne rzeczy w tej grze. Pomimo, iż pieniądze w tym momencie same wpychają się do stashu to nadal rajd, gdzie zabiję 5+ porządnie ubranych ludzi to wychodzi jakoś 1 na 5. Kiedyś mi się zachciało zrobić Punishera pt.6, żeby oddać ten kontener Epsilon. Zadanie zajęło mi 1h 20min. i w tym czasie na faktorce zabiłem dosłownie 1 kolesia z fortem, reszta to były haczety albo tacy, co żyją myślą "Nie moduje broni bo i tak z nią umrę, więc po co wydawać hajs?" (co, moim zdaniem jest równie idiotyczne co bieganie z samym toporem). Meh. Najlepsze, że wieść o nadchodzącym wipe budzi tych ludzi do życia, hajsu mają od groma (no bo jak ktoś z 40lvl+ kto leci do tego sejfu jakoby od tego zależało czy obiad dostanie, może nie mieć waluty w grze?), broń w rękach trzymają przez parę dni na każdy wipe. To po co w ogóle grać w takim razie w Tarno.. Tarkova?
Zdecydowanie więcej wyniesie się grając z porządnym sprzętem niżeli biegając na bambika... Świetnie zmodowane AK-47N to koszt około 100k rubli, to są jakieś 3-4 nieśmiertelniki, zaś jaka przyjemność płynie z zabicia kogoś w porządnej walce, a jaka z zabicia haczeciarza...

Ktoś pisał, że to fajne uczucie zabić jakiegoś wygearowanego typa haczetą - no cóż, nie pochwalam. Jak słusznie już zostało to napisane, obecnie mamy w grze nieco:
lagów, desynców. Dodam błędne respy, nie odczytywanie obrażeń przez serwery... no i serio, to jest fajna sprawa jak się zabije kogoś, kto nie może Ci nic zrobić, bo akurat Ty nie masz laga a on tak? No bez jaj :D Ostatnio nawet zrespiłem się w forcie, faście i z remingtonem na woodsach. Co zastałem podczas deploy'a? Haczete, która mnie prawie zabiła, bo on się zrespił obok mnie i był nieco szybciej ode mnie na serwerze (zaznaczam, był deploy!), urwana noga i byłem cały czerwony, uratowało mnie przyzwyczajenie do błyskawicznego startu z respa, inaczej by mnie taki ubił, no nie powiem, satysfakcja ogromna :D Oczywiście piszę tu o nieustannym lataniu z haczetą, nie jak ktoś raz na ruski rok poleci z toporem, bo go już szlak trafia, żeby nie było niedomówień.

Co do wizji gry - prawdziwym podziałem na frakcje będą klany, które z tego co mi wiadomo, mają być zaimplementowane w grze. 
Ja gram solo, maks duo. Naprawdę miałbym się zastanawiać, czy mam oddać strzał do jakiegoś drugiego człeka na mapie? Do tego by prowadził system całej karmy, który był ostatni raz wspomniany chyba jeszcze w 2016 r. Na moje to by odrzuciło sporą część graczy, chyba nawet zbyt dużą, bo wizja może i piękna... ale to w moim mniemaniu czysta utopia, która bądź co bądź kiepsko i tak by się sprawdziła, bo zawsze się znajdzie ten, co zasady będzie miał gdzieś i jakiś tam "minusik" albo "czerwony kolorek" nie będzie stał na przeszkodzie, by mnie zwyczajnie odstrzelić w zamian za mój sprzęt. Ja bym się czuł tutaj bardzo poszkodowany i szybko bym z gry zrezygnował.  Niech gracze decydują do kogo mają strzelać właśnie jako klany, chyba tak by było najlepiej.

• Like 1

On 12.02.2018 at 3:51 AM, Bimbasek said:

1. Co do miejsca w stashu w wersji EOD - no cóż, mam tego EOD'a a stash zapełniony... tak bardzo, że aż wcale (...)

2. (...)rajd, gdzie zabiję 5+ porządnie ubranych ludzi to wychodzi jakoś 1 na 5. (...) jaka przyjemność płynie z zabicia kogoś w porządnej walce, a jaka z zabicia haczeciarza...

3. Co do wizji gry - prawdziwym podziałem na frakcje będą klany, które z tego co mi wiadomo, mają być zaimplementowane w grze (...)

Ad. 1 Ja na standardzie niestety narzekam na miejsce. Mimo magicznych skrzyneczek. Nie mówiąc o tym, że bez nich w przypadku trafienia na questy wymagające zbierania dużej ilości rzeczy (nawet sama Tushonka - zanim się ją odda następuje moment kiedy zajmuje ponad 20 slotów) sytuacja była dramatyczna. Głupie 6 AVSów to 36 slotów, które trzeba było mieć w ekwipunku, żeby oddać zadanie. W przypadku nałożenia się czy jakiejkolwiek chęci zbierania na poczet przyszłych zadań, przykładowo akumulatorów (24 sloty), liczby robią się znaczące ;)

I żeby tutaj nie było wątpliwości, goły nie biegam, każdej zdobycznej broni nie staram się upchnąć po kontenerach i nie zbieram chorych ilości leków, granatów czy amunicji na wypadek gdyby kolejki rodem z PRLu dotarły do Tarkova. Po prostu nie jestem w stanie zużyć takich ilości sprzetu jakie zdobywam, mimo akcji wyprzedażowej organizowanej właściwie co dwa dni, kiedy radykalnie pozbywam się czego mogę zostawiając tylko najlepsze kąski.

Najgorszy moment przychodzi po rajdzie kiedy fizycznie nie jestem w stanie wyrzucić wszystkiego, uzupełnić amunicji i lecieć od razu na następny. Zamiast tego mozolnie, etapami muszę sprzedawać to co zdobyłem. Albo moment kiedy muszę wybrać ubezpieczenia od Prapora i wychodzi, że w sumie mógłbym wyposażyć nowego gracza na tydzień. Oczywiście, mogę nie używać ubezpieczeń, ale jaki wtedy jest ich sens?

Gdyby skrytka miała taką samą wielkość w każdej edycji byłoby to dla mnie po prostu wyzwanie narzucone przez grę, jako że tak nie jest czekam na reset i mam nadzieję promocję, żeby zwyczajnie zwiększyć swój komfort gry a nie uzyskać jakąkolwiek przewagę ;)

Ad. 2 Właśnie większa przyjemność płynie z zabicia normalnie wyposażonego gracza tylko gdzie takich można teraz uświadczyć jak ponad połowa graczy leci do najlepszego miejsca/pokoju/sejfu i albo sama wychodzi z gry albo czeka aż ktoś ich zabije? Gdyby każdy z nich grał bez Gammy jak Ty, sytuacja byłaby inna, bo musieliby przetrwać i wrócić. Ale patrząc po tym jak ludzie biegają na Shoreline, łapią DVLa i lecą do wyjścia i tak biegaliby nadzy. Pomijam fakt, że musisz być UberGraczem, żeby w 20% rajdów zabijać minimum 5 wyposażonych graczy jak ja czasem jednego muszę gonić przez pół mapy ;)

Ad. 3 Tylko jak w rozgrywce ma się odróżniać te klany, graczy, cokolwiek, jeżeli zmierza się do dużej realistyczności rozgrywki? Przecież nie będą pojawiać się banery klanu nad graczem. Po stroju? Jak ja nadal często nie wiem czy strzelam do gracza czy Scava?

Mają być zaimplementowane opaski na ręku, jako że będzie to jedyna możliwość dzięki której będziemy mogli rozpoznawać kompanów/wrogów liczę, że możliwości będą wysoce zróżnicowane i rzeczywiście klany będą w stanie się wyróżniać. Do tego mają być jakieś tam ubiory, więc jako tako powinno się to udać.

Co do scavów czy graczy to myślę, że łatwo ich rozróżnić, tj. ubiór, sposób poruszania się jak i samo występowanie w konkretnych miejscach.

Jeśli chodzi o znalezienie graczy na mapie to jedyny problem mam na woodsach, łatwo tam kogoś pominąć, natomiast na customach już jest dużo lepiej, przedwczoraj nawet miałem rajd, gdzie samemu ubiłem 8 graczy i tylko jeden to byl haczeta. Ja lecę do przodu wybić respy z drugiej strony, po czym się wracam gdzie już byłem wcześniej i dobijam tych, co lubią posiedzieć na respie 10min. Można też przebiec się po owych respach, trzeba się jedynie przystosować. Ja swoje sposoby mam i nie jest źle, wiadomo, częściej muszę zbierać loot z botów, aczkolwiek jest teraz o wiele lepiej niż jak respy były z jednej strony, trzeba to wykorzystywać.

Za brak cytowania wybacz, ale na telefonie moim to strzał w kolano :D

Te opaski to rzeczywiście całkiem fajny pomysł, chociaż nie chciałbym nosić wybitnie neonowego różu :D Niestety, żeby były widoczne to będą musiały być oczojebne :( Kwestia jeszcze liczby klanów, żeby nie trzeba było grać z całą książeczką "sygnałową".

Z tym odróżnianiem to ja mam różnie. Oczywiście wiadomo, jak full gear to gracz, jak poobserwuje się bota to łatwo poznać po zachowaniu. Jednak jak strzelam na sporą odległość to czasami mam wątpliwości. A dzisiaj zabiłem gracza, który nie dość, że wyglądał na bota to jeszcze zachowywał się dokładnie jak bot. Byłem w niezłym szoku kiedy okazało się, że to gracz. Do tego przy bliskim kontakcie zdecydowanie najpierw strzelam a potem zadaje pytania ;)

Podziwiam, naprawdę, ja to jestem na etapie biegania dookoła fotela ze szczęścia jak uda mi się ubić dwuosobową drużynę i uciec z ich ekwipunkiem ;)

Opaski, karma itd. zabiją tą grę. To jest niepotrzebne i powinno zostać tak jak jest. Każda osoba to wróg. Opaski niczego nie ułatwią. W ciemnym korytarzu zobaczycie w ułamku sekundy opaskę gościa, który akurat na was wyskoczy ? Życzę powodzenia. Ja tam będę zawsze gościa odpalał. Może mam non stop drzeć ryja w korytarzu by wiedzieli, że swój ?!?! Sporo rzeczy jest też zbędnych w dobie komunikatorów. Po co te gesty i komendy ? Co robię ludzie słyszą na Discord. Nie będę także machał im palcem by wiedzieli co robię. No ale gimba może faka pokazać. Epickie rzeczy dają w tym EFT ;) Symulator faka. Jak ktoś palnie, że przyda się to podczas gry bez TS/DS to dla mnie jest to co najmniej dziwny gracz. Życzę powodzenia w klikaniu w drzewko lub w przypisane klawisze.

Albo za krótko grasz w tę grę albo masz za mało wyobraźni...

Co do gestów - początkowo mieliśmy podobne zdanie. Z biegiem czasu zrobiła się z tego opcja do śmiechu. Chociażby zagranie w 'papier-kamień-nożyce' by zdecydować kto coś lootuje albo kto pierwszy robi najazd na miejsce gdzie wiemy, że ktoś jest. Nie raz się to przydało jako scav, VOIP w grze nie ma więc trzeba sobie radzić. Ja streamuje i ja z tego korzystam, tylko do zabawy ale gdyby tego nie było to pewne rzeczy byłyby trudniejsze.

Co do opasek... serio? Dwa szybkie przykłady - na Customs, zaraz przy moście z 3 osobowej ekipy nagle zrobiła się 4. Jako, że byłem na plecach i dobiegałem do reszty, nie było wiadomo kogo mam odstrzelić. No i ja padłem, potem zabili tego szkodnika, ale gdyby były opaski nikogo bym nie musiał pytać, wiedziałbym od razu do kogo strzelać.

Tak samo to wygląda na dormsach. Bywał tam zgiełk i umarło się od kolegi/kolegę się zabiło, bo ktoś swojej pozycji nie podał albo ktoś nie usłyszał. 

Co, opaski by nie pomogły? Oczywiście, że tak. 

Nie pakuj wszystkich do swojego wora, bo to się przydaje, to że Ty z tego nie korzystasz bądź uważasz za idiotyczne nie oznacza, że x graczy też tak ma. Mi bez gestów byłoby smutno, a na opaski czekam jak cholera, pomimo iż gram teraz solo, czasem duo. Opaski to będzie pewien strumień informacji, z którego ja będę korzystał.

12 hours ago, SkyZeWonsem said:

Opaski. zabiją tą grę. To jest niepotrzebne i powinno zostać tak jak jest. Każda osoba to wróg. Opaski niczego nie ułatwią. 

marudzisz. wystarczy trik że opaski będa widoczne TYLKO dla cżłonków drużyny. coś na zasadzie skinów do wota- modujesz sobie pojazd i efekty tego widzisz tylko ty. inni gracze na serwerze widzą bazowy pojazd.

to naprawdę da sie zrobić bez bólu.

Jak wyjdzie pełna wersja i nie będzie wipe'ów (mam nadzieje) to zmniejszy się ilość haczeciarzy bo wszyscy będa mieli tyle skumulowanej kasy i sprzętu że latanie z siekierką będzie bez sensu, więc musimy po prostu przeczekać .

On 14.02.2018 at 9:55 AM, Bimbasek said:

Co do gestów - początkowo mieliśmy podobne zdanie. Z biegiem czasu zrobiła się z tego opcja do śmiechu. Chociażby zagranie w 'papier-kamień-nożyce' by zdecydować kto coś lootuje albo kto pierwszy robi najazd na miejsce gdzie wiemy, że ktoś jest. Nie raz się to przydało jako scav, VOIP w grze nie ma więc trzeba sobie radzić. Ja streamuje i ja z tego korzystam, tylko do zabawy ale gdyby tego nie było to pewne rzeczy byłyby trudniejsze.

Śmiech śmiechem ale ty tak na poważnie z papier, nożyce itd. ? Dla mnie szkoda czasu na te pierdoły jak gram z ekipą. Na komunikatorze szybciej i prościej. Skav-em nie będę wyjaśniał gestami drugiemu dydkowi grającemu skav-em co ma robić bo może nie skumać, może mnie zabić itd. Robię to co uważam za stosowne w danej sytuacji - odpalam go. Upraszam komunikację do minimum. To zrozumie.

Co do opasek... serio? Dwa szybkie przykłady - na Customs, zaraz przy moście z 3 osobowej ekipy nagle zrobiła się 4. Jako, że byłem na plecach i dobiegałem do reszty, nie było wiadomo kogo mam odstrzelić. No i ja padłem, potem zabili tego szkodnika, ale gdyby były opaski nikogo bym nie musiał pytać, wiedziałbym od razu do kogo strzelać.

Serio. Rozeznanie mapy i dobra komunikacja to podstawa. Widocznie jednego, drugiego lub wszystkiego u was zabrakło. 

Tak samo to wygląda na dormsach. Bywał tam zgiełk i umarło się od kolegi/kolegę się zabiło, bo ktoś swojej pozycji nie podał albo ktoś nie usłyszał. 

Sam potrafię wejść pod lufę lub zabić swojego ale jak zauważyłeś zabrakło komunikacji. Gesty i komendy w akcji nic nie pomogą. Nie ma na to czasu.

Nie pakuj wszystkich do swojego wora, bo to się przydaje, to że Ty z tego nie korzystasz bądź uważasz za idiotyczne nie oznacza, że x graczy też tak ma. Mi bez gestów byłoby smutno, a na opaski czekam jak cholera, pomimo iż gram teraz solo, czasem duo. Opaski to będzie pewien strumień informacji, z którego ja będę korzystał.

To jest mój punkt widzenia a nie wrzucanie ludzi do jednego wora. Chcesz to graj tak jak lubisz - dla mnie to jest bezsensu.

On 14.02.2018 at 11:33 AM, Smok_91 said:

marudzisz. wystarczy trik że opaski będa widoczne TYLKO dla cżłonków drużyny

Jak tak będzie to git. Jeżeli jednak jednakowe opaski będą na całą stronę np. US to dla mnie jest to zbędny bajer, który niczego nie ułatwi. A co do systemu "karmy" to na obecną chwilę nie wiem jak to ma zostać rozwiązane. Czy zabicie kogokolwiek ze swojej frakcji będzie karane ? Jeżeli tak to ma być to mi się nie podoba.  Dla mnie "frakcja" to ludzie, z którymi tworzę drużynę i jeżeli ktoś z drużyny mnie odpali to powinien ponieść karę ale tylko i wyłącznie po mojej decyzji. Jeżeli wlazłem mu pod lufę jak baran to nie widzę sensu karania takiej osoby. Znowu jak zobaczę kogoś z poza drużyny to odpalam go bez względu z jakiej frakcji on jest - bez  żadnej odpowiedzialności.

On 26.01.2018 at 7:36 PM, Husar13 said:

czy ktos mi podpowie,jaki sens jest biegac w rajdzie z siekierka w reku? 

Już nie ma sensu przyjacielu bo na topie teraz jest glitchowanie broni i masz golasa z m4 na full lub remingtonem którego jak nawet zabijesz to nie wyciagniesz mu z raczki broni :D

58 minutes ago, SFRaven said:

Już nie ma sensu przyjacielu bo na topie teraz jest glitchowanie broni i masz golasa z m4 na full lub remingtonem którego jak nawet zabijesz to nie wyciagniesz mu z raczki broni :D

Stary, weź odsapnij trochę... masz na liczniku 7 postów, a ja już czytam czwarty o tym, że ludzie glitchują bronie. Wszyscy o tym już wiedzą, również deweloperzy, więc w końcu to poprawią. Ja rozumiem, że to jest frustrujące, ale nie jest to jakaś absolutna codzienność! 

• Like 2

13 hours ago, vinis88 said:

Stary, weź odsapnij trochę... masz na liczniku 7 postów, a ja już czytam czwarty o tym, że ludzie glitchują bronie. Wszyscy o tym już wiedzą, również deweloperzy, więc w końcu to poprawią. Ja rozumiem, że to jest frustrujące, ale nie jest to jakaś absolutna codzienność! 

Ja jestem w grze aby pograć nie tak jak ty żeby na forum się udzielać mecenasie.

1 hour ago, SFRaven said:

Ja jestem w grze aby pograć nie tak jak ty żeby na forum się udzielać mecenasie.

Więc graj i przestań się udzielać, zaproponowałeś świetne w swojej prostocie rozwiązanie. 

3 hours ago, vinis88 said:

Więc graj i przestań się udzielać, zaproponowałeś świetne w swojej prostocie rozwiązanie. 

Koleszko sympatyczny nie widzisz problemu bo albo nie grasz i siedzisz na forum jako wszytkowiedzący Janusz ewentualnie grasz i nie idzie za bardzo przez to nie lootujesz zglitchowanych PMC albo sam glitchami się bawisz :D widać jakie są efekty jak się kupi grę tylko po to aby móc siedzieć na forum a co się w niej dzieje to wiesz z tego co przeczytasz ewentualnie z YT. Może mi zdejmiesz bana na udzielanie się heh ;)

Schodzicie z tematu Panowie, proszę zaprzestać tej dysputy, ponieważ jest ona nie na temat i do niczego nie dąży.