Jump to content
Sign in to follow this  
reGGio

Text RPG

Recommended Posts

A po co im dodatkowy stres na głowie niech skończą gierkę a potem biorą się za pierdoły. A co z elementami RPG w Tarcovie. 

1 hour ago, LukasM said:

A po co im dodatkowy stres na głowie niech skończą gierkę a potem biorą się za pierdoły. A co z elementami RPG w Tarcovie. 

nad rpg pracują zupełnie inni ludzie, czytajże komunikaty zanim się wypowiesz. 

• Upvote 2

Tak, trzeba mieć co najmniej 20 postów na forum.

Jest to zrobione, aby utrudnić tworzenie wielu kont.

Forum RPG jest stworzone z myślą o użytkownikach forum, a po 20 postach zyskujesz tytuł "member", a więc tak na prawdę dopiero wtedy zostajesz pełnoprawnym członkiem forum. :)

Just now, jacek2015 said:

Memberem na forum można by zostać po zakupieniu gry. Minimum 20 postów dotyczyło by wtedy tylko forumowiczów bez preorderów.

Jest to rozwiązanie, aczkolwiek widziałeś RPG stworzone zostało dla forumowiczów:-)

Just now, Groteskowy69 said:

Jest to rozwiązanie, aczkolwiek widziałeś RPG stworzone zostało dla forumowiczów:-)

No tak, ale ich dotyczyło by wtedy te 20 postów (chociaż tak jak wyżej pisałeś, to nie powstrzyma przed multi).

1 hour ago, PAD_PackersTV said:

nie potrzebnie jest to 20 postów naj lepiej jak toś ma gre to na forum z 10 max.

Sam często jak gram w gry to nie udzielam się na forum

Bo to zapobiega spamowi w grze!

Szkoda tylko że nie pomyśleli ile spamu teraz ląduje na forum bo ludzie chcą zobaczyć te RPG :D

Tak to też był taki post ^^

Spamować aby zagrać nie mam zamiaru, rzadko się wypowiadam na forach szczególnie kiedy nie mam nic ciekawego do powiedzenia. 9 postów na dzień to jest według moich standardów i tak nadto co normalnie potrzebuję.

To wszystko ma na celu też  ściągnięcie więcej ludzi i chętnych na forum. Bo od pewnego czasu to ja tu widuje samych weteranów i miłośników EFT, a tych nowych to pełno tylko w samej grze. Ale jestem ciekawy jak to wygląda i może jutro uda mi się to przetestować.

@jajeczko @UNDEADLY W obecnej wersji działa ona w pełni tylko na komputerach. Należy również pamiętać, że obecna wersja Text RPG jest wersją testową. Jeżeli rzeczywiście ludzie będą tego chcieli nie wykluczamy dodania w przyszłości  wsparcia dla urządzeń mobilnych .