Jump to content
Sign in to follow this  
Dimitri468

Escape From Tarkov Forum Metni RPG Başladı!

Recommended Posts

Dimitri468

Sevgili arkadaşlar!

 

Escape From Tarkov forum metni RPG’nin başladığını sizlere duyurmaktan mutluluk duyarız. Eylem Norvinsk bölgesinde ve Tarkov şehrinde gerçekleşiyor.

Durumun her geçen gün daha da karmaşıklaştığı Rusya Federasyonu'nun özel ekonomik bölgesinde olayların öbür tarafına yani kaderin bir ucundan atılmış adamın ayakkabılarını giyme fırsatı bulacaksınız.

Tarkov sokaklarında bitmek bilmeyen savaş, kenti çoğunlukla terk eden vatandaşlar arasında kitlesel paniğe neden oldu. Geri kalan vatandaşlar ise şehirle mücadele için zorlu savaşlarını sürdürüyorlar. Aç gözlü haydutlar hiçbir şeyden vazgeçmiyor, hatta sivillerin öldürülmesi ve iki özel askeri şirketle doğrudan çatışmalara uğramaları onları cesur kılıyor.

Metin rol yapma oyununda gerçekliği ve fantezi karıştırabilir, kendinizi bu bölgenin gergin ambiyansına kaptırabilirsiniz. Tarkov'da kendinizi nasıl buldunuz? Geçmişiniz nedir? Sanal biyografinizin dönüm noktası nelerdir? Ödülleriniz ve kavgalarınız? Bu ve diğer pek çok soruyu karakterinizi yaratırken cevaplamanız gerekecek.

Standart başlangıç ekipmanını aldıktan sonra, tek başına veya grup halinde, giriş noktalarından birinde Tarkov'un çok sektörlü haritasına adım atabilirsiniz. Bir bölgede veya başka bir bölgede sizin için mağazada ne var? Kim bilir! Edindiğiniz mesajları okuyarak bu konuda fikir edinebilirsiniz. Bülten kullanarak veya paralı askerlerin konuşmalarını ve söylentilerini kulak misafiri olarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Oyunun amacı bellidir, Escape From Tarkov’da olduğu gibi.. ¬-  Escaping From Tarkov.Nasıl yapılabilir? Herkes bu sorunu tek başına çözmek zorundadır. İlk adım olarak koşullara alışmak ve bu sıkıntılı noktada hayatta kalmak, güvenilir ortakları, kaliteli ekipman ve silahları keşfetmek, gruplar arasında yararlı iş bağlantıları kurmak için alışmak zorunda kalacaksınız. Düzenli olarak değişen görevleri tamamlamanızı önermekle beraber, bunlardan bazıları size çok büyük ödüller kazandırabilir ve özel savaş sistemi tarafından yönetilen ani şiddetli çatışmalar sizi eğlendirebilir!

Servisimiz de silah ve ekipman mağazası, silahlarla ve ekipmanlarla donatılmış karakter ve hareketlerinizin sonucunu size bildiren bir oyun ustası olacak.

Okuduktan sonra herhangi bir sorunuz var ise, sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyarız.

Text Role Play Gaming (Metin Rol yapma oyunu) sadece topluluk departmanı ve birazcık oyun yazarları tarafından yapılmıştır. Escape From Tarkov geliştiricileri hala ana oyunu geliştirdikleri için çok yoğunlardır.

Şimdi sizi yeni metin forumu RPG'de Tarkov dünyasına davet ediyoruz!

RPG metninin oyun paneline girmek için - buraya tıklayın. Yeni metin RPG forumu.

 

EfT_TextRPG_SA1_eng.jpg.0d6729c8b7d9131c7a63fe7c9e1e13c0.thumb.jpg.8fcb4dac94a4dd0430a206e773ae4b41.jpg

 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2