Jump to content

Tekstowa gra RPG Escape From Tarkov wystartowała !

NuclearMessiah
 Share

Recommended Posts

Create character

Maximum players limit reached, please try again later.

poki co mozecie sie nie spieszyc z pisaniem postow.

tak jest od momentu startu, czyli tylko dla wybranych

Dla tych, którzy myślą, że zaspamują tematy emotkami i innymi kompletnie oderwanymi od tematu rzeczami, przytaczam poniższy punkt regulaminu:

On 26.12.2016 at 11:57 AM, KarolusP said:

Spam, Posty niezwiązane z tematem

Tworzenie wielu wiadomości/tematów z taką samą zawartością, tworzenie wiadomości/tematów, które nie mają praktycznego zastosowania, celowe rozdzielanie wiadomości/tematów, które mogłyby być zawarte w jednym, odchodzenie od tematu dyskusji są zabronione. Dla tematów niezwiązanych bezpośrednio z tematyką forum stworzyliśmy sekcję Off-topic.

Rozumiem, że wielu z Was chciałoby już zagrać i nabicie 20 postów może być katorgą, ale bardzo Was proszę, o zachowanie chociaż minimalnego kontentu w waszych wypowiedziach. Jeżeli nie chcecie się wypowiadać na temat gry, na Angielskiej wersji czy też Polskiej, mamy specjalne pod-fora do off-topicu, tam możecie porozmawiać sobie o rzeczach, który nie są jakoś bardzo związane z nasza grą. Pozwoli Wam to nabić te 20 postów, minimalnym wysiłkiem a co najważniejsze, bez łamania regulaminu forum.

Pozdrawiam! :)

22 hours ago, szymonerski said:

Chmm. Graczem Tarkova jestem jakoś od kwietnia 2017, ale jakoś nigdy nie było mi po drodze pisanie wiadomości na forum a teraz mi mówią, że muszę bo nie pogram? No cuż... Trzeba się wziąć za pisanie!

mam to samo :D wiec tez zaczynam pisac 

Tekstowe RPG jest obecnie w fazie ścisłych testów, nawet jeśli założycie postać to nie uświadczycie tego czym ta gra się dopiero stanie. 

A co do pisania postów, ta gra nie jest stworzona dla wszystkich graczy EfT, lecz dla użytkowników forum. Dziwi mnie trochę, że ktoś kto nic nie piszę nagle chce grać w tekstowe RPG, które w dużej mierze opiera się właśnie na pisaniu.

Szczerze myślałem, że ta gra rpg się troche bardziej rozwinęła od ostatniego momentu jak czytałem o jej starcie, czy to znaczy, że prace są na tyle skomplikowane, że to będzie trwało jeszcze miesiące ?

Witam uciekinierów! 

Pytanie mam co do planów developerów. Wiadomo albo czy są jakieś bardziej "realne" pogłoski na temat otwartej bety? Czy dalej nic nie wiadomo?

Dzięki i pozdrawiam.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...