Jump to content
Sign in to follow this  
mrhksc

FPS problemi ile ilgili

Recommended Posts

mrhksc

Selamlar. EFT de yeniyim. Oyun gerçekten güzel. Zaman zaman desync problemleri yaşıyor olsamda betada olduğundan sineye çekiyorum ancak bir sorum olacak. Yeterli fpsi şu an alabilmek için tavsiye edilen bir grafik ayarı var mı, gerek kullanıcı arkadaşlardan gerekse yönetici arkadaşlardan yorum bekliyorum. Desync vs gibi problemler çözülebilir ancak grafik ile ilgili sıkıntılar beni korkutuyor çünkü oyun motoru ile ilgili oluşundan korkuyorum. Kaldı ki daha iyi optimize mutlaka gelecektir. Kullandığınız grafik ayarlarınızı da paylaşabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Sistem
i7 7700k cpu
24gb 3000mhz ram
GTX 1080 SLI
Oyun da 1TB SSD de yüklü...

iyi kaçışlar...

Skaldy

bende gtx 1050 var hemen hemen texture kalitesi hariç her şeyi kapattım. Factory dışındaki maplerde 80-90 fps görüyorum. Factory 120 falandı yanlış hatırlarsam. GT 750M sahibi laptopumda 30-50 fps factory hariç factory 80-90dı çok bi fark olduğunu söyleyemicem kezabilimum problem memory leak ve ram kaynaklı oyunda. 1050de yüksek fps almama rağmen maplerin bazıları çok sorunlu. Customs ve shoreline'da inanılmaz lag spike ve donma yaşatıyor oyun(sürekli değil tabi). dandik laptopta az fps vardı ama en azından ne takılma ne spike yiyodum. Masaüstü bilgisayarda alt tab bile yapamıyorum. 

Özetle 1080 yeter kardeşim. Ama yan sorunları oyun geliştiricisi çözene kadar ya canavar gibi ram alıcan ya da etrafından dolaşıcan artık

isah40
On 5-2-2018 at 8:27 AM, mrhksc said:

Selamlar. EFT de yeniyim. Oyun gerçekten güzel. Zaman zaman desync problemleri yaşıyor olsamda betada olduğundan sineye çekiyorum ancak bir sorum olacak. Yeterli fpsi şu an alabilmek için tavsiye edilen bir grafik ayarı var mı, gerek kullanıcı arkadaşlardan gerekse yönetici arkadaşlardan yorum bekliyorum. Desync vs gibi problemler çözülebilir ancak grafik ile ilgili sıkıntılar beni korkutuyor çünkü oyun motoru ile ilgili oluşundan korkuyorum. Kaldı ki daha iyi optimize mutlaka gelecektir. Kullandığınız grafik ayarlarınızı da paylaşabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Sistem
i7 7700k cpu
24gb 3000mhz ram
GTX 1080 SLI
Oyun da 1TB SSD de yüklü...

iyi kaçışlar...

Bende 1080ti var 4k orta seviyede gayet akici oyniyorum 60fps nin altina dusmuyorum, 4k monitorun yoksa 1080p yada 2k orta vea ultra deneyebillirsin 60fps alda.. istedigini alirsin:) ve suanki beta asamasinda SLI desteklemiyor bu oyun. o destek gelsin 4k ultra bile oynarsin gibime geliyor.. ekran kartin canavar birkere.. :D 

desync olayi tam bir bas belasi kac seffer super silahlarimi kayip ettim onun yuzunden.. ve asiri cok wall hack esp hack kullanan oyuncular oldugunu dusunuyorum..