Jump to content
Sign in to follow this  
Shibby

Здравейте

Recommended Posts

Shibby

Здравейте и добре дошли в нашата заслужена секция. Казвам се Мартин/Shibby на 30г родом от София, но в момента живея и работя в UK. Аз съм първият Български Emissar за проекта Тарков и се надявам заедно да построим едно здраво и положително общество, в което всеки да помага с каквото може на ближния си.
Аз съм тук за вас и ще помагам с каквото мога, ако имате някакви въпроси не се колебайте и питайте. B|

Представете се и споделете нещо и вие  :) 

• Like 2
  • Hot 1
  • Upvote 4

Desislavmarinov

Най-накрая огледало за Тарковяните от България !

• Like 1

shashaveli

Първо, предлагам вместо Тарков, да му викаме Перник, или в краен случай Бургас 2.0

Deathclaw

Ехеее, поздравления за услията Марто!
Надявам се, да се плодят полезни дискусии в тази подсекция на форума.

Аз съм на 33, родом от Варна, но от десетина години работя и живея в София.

Edited by Deathclaw
  • Like 1
  • Upvote 1

Alkatraz88

Поздрави и от мен .Аз съм Радо,29 лазерника роден и живее в София .Адмирации за Дискорд ,ФБ-страница и дано се съберем повече занапред.

• Like 1
  • Upvote 1

Vaden_s_Vakum77

Мен ме наричат Вакум на 32 от София. Играя редовно, когато не съм на работа. Радвам се чи си имаме наша си секция в форума :)

• Like 1
  • Upvote 1

stage

Ха Здравейте. В София съм в момента. И аз съм поредния 30тина годишен :) Нямам никакви намерения да имам общо със фейсбук, но с други форми на комуникация няма проблем. Играя от месец може би месец. Соло предимно, понеже нямам познати, които да играят играта, та ще се радвам някой ден да направим група с някой, за да не умирам самичък. капа

• Like 1
  • Upvote 1

Martin-K

Здравейте дружина, Мартин (30) от Варна. Радвам се да видя БГ раздел във Тарковския форум - рядко срещано явление последните години с големите заглавия. 

Надявам се да успеем да изградим нещо хубаво тук и да привлечем повече сънародници. 

След времето прекарано в SQUAD и ArmA3, силно се надявам тук да е още по-забавно. 

• Thanks 1

Shibby
25 minutes ago, Martin-K said:

Здравейте дружина, Мартин (30) от Варна. Радвам се да видя БГ раздел във Тарковския форум - рядко срещано явление последните години с големите заглавия. 

Надявам се да успеем да изградим нещо хубаво тук и да привлечем повече сънародници. 

След времето прекарано в SQUAD и ArmA3, силно се надявам тук да е още по-забавно. 

Добре дошъл си адаш, не забравяй да се присъединиш към фасебоок групата и дискорд. Ще обновя темата с дискорд линка днес вечерта. 

• Like 1

beadsman

Здравейте! Казвам се Пламен на 31 обиколки около Слънцето съм. Купих играта Януари, но чак сега реших да проверя има ли други българи, които я играят :)

TarkovCitizen67297

Опааа, здравейте, аз съм на 28 от София и цъкам здраво.

zay7sev

Здравейте и от мен!

Казвам се Станислав на 30 от София, Имам акаунт от доста време но едва преди 2 седмици си купих играта.

Хубаво е човек да види, че има секция за Българи, пък туко виж се развило комюнитито ни ^^.

Поздрави!

• Like 1