Jump to content
zoomie486

Prawdopodobnie skradzione konto

Recommended Posts

zoomie486

Witam, dziś zainstalowałem EFT na laptopie (czyli na drugim komputerze) i przy włączaniu gry poprosiło mnie o Device ID. Czekałem juz kilka godzin i nic podobnie gdy chciałem zmienić e-mail ,żadne wiadomości niestety nie przychodzą. Zaciekawiony i zaniepokojony zacząłem trochę szukać i gdy zalogowałem się na to konkretne forum zauważyłem kilka nieścisłości , ale do rzeczy.

Pierwsze co przykuło moją uwagę to mail który jest podany w Account settings jest zupełnie inny pomijając to że konto robiłem na e-mailu a jest g-mail. Kolejną  sprawą jest zakładka Recently Used Devices, tu pojawiła mi się lokalizacja logowania i miejsce mojego zamieszkania i miejsce logowania różnią się kolosalnie ponieważ sam jestem z Leszna a lokalizacja logowania wyświetliła się aż  z Międzychodu czyli myślę przeszło 200km stąd. Na moim komputerze stacjonarnym nadal mogę odpalić grę i grać bez przeszkód, tak samo jak na moim dotychczas używanym e-mailu nie znalazłem żadnej informacji odnośnie zmiany maila. Naprawdę nie mam pojęcia o co chodzi. Czy może ktoś umiałby coś poradzić na mój problem ? Z góry dziękuje.

caleb59

Zmień e-mail, zmień hasło, ustaw pytanie zabezpieczające lub token Google Authenticator...

zoomie486

Google Authenticator i pytania ustawiłem, ale maila i hasła nie zmienię ponieważ nie przychodzi żadna wiadomość na moją skrzynkę mailową 

WoolWolf

Jeśli masz potwierdzenie przelewu nie powinno być problemu żeby support zmienił Ci tego maila. Polecam iść tym tropem ;)

zoomie486

Jasne, mam wszystkie "dokumenty" od gry napiszę do supportu z prośbą i wytłumaczeniem problemu, dziwi mnie fakt ze pomimo tego iż ktoś musiał majstrować przy koncie zmienił tylko email , cóż mozna to nazwać szczęściem w nieszczęściu :D

zoomie486

Mały update. Support w całości rozwiązał mój problem , takze  bardzo dziękuje  osobom które się tutaj wypowiedziały za pomoc. Temat zamykam.