Jump to content
Sign in to follow this  
TheWay

DSA SA58 oraz HK MP7 w drodze do Escape From Tarkov

Recommended Posts

TheWay

DSA SA58 oraz HK MP7 w drodze do Escape From Tarkov!

image_2018-02-08_15-45-48.thumb.png.61bf12a39ab7f4fbbea9745c0c3ce9c4.png

image_2018-02-08_15-57-33.thumb.png.e192763ee40323930a97fe20fff2d531.png

• Hot 1
  • Upvote 1

T20BlackHawk

Wiadomo kiedy będą dostępne te bronie ?

K4MP3R
49 minutes ago, T22BlackHawk said:

Części do MP-5 były zapowiadane z pół roku temu a nadal ich nie ma, więc pewnie koniec roku? xD

T20BlackHawk
41 minutes ago, K4MP3R said:

Części do MP-5 były zapowiadane z pół roku temu a nadal ich nie ma, więc pewnie koniec roku? xD

Bardzo możliwe xD

Emn

a ja wciąż czekam na coś bardziej realistycznego jeśli chodzi o świat gry... dwururki, Mosin-Nagant, rewolwer Nagan, pepeszka, PPS, SWT, AN-94, Stieczkin, czy nawet jakieś poniemieckie graty pokroju kar 98, MP40, P08/38, walther ppk lub w ogóle FN FAL czy G3

• Like 3

PrivateLogin

Karabin HK G11  :x  brakuje mi do szczęścia ..

karnol
5 hours ago, T22BlackHawk said:

Zapowiadanego glocka (który był już teksturowany)  jak niebo tak nie ma.  

TheWay

@Smok_91

Nie wiem czy lista broni jaką wymieniłeś do końca pasuje do świata gry, to nie jest stalker, mamy tutaj do czynienia z dwiema nowoczesnymi prywatnymi grupami militarnymi, więc ich broń jest raczej na wysokim poziomie.

Oczywiście broń typu, którą wymieniłeś mogą posiadać mieszkańcy Tarkov, etc. Ale PMC raczej korzystaliby ze swojego arsenału.

• Upvote 2

Emn
2 minutes ago, TheWay said:

@Smok_91

Nie wiem czy lista broni jaką wymieniłeś do końca pasuje do świata gry, to nie jest stalker, mamy tutaj do czynienia z dwiema nowoczesnymi prywatnymi grupami militarnymi, więc ich broń jest raczej na wysokim poziomie.

Oczywiście broń typu, którą wymieniłeś mogą posiadać mieszkańcy Tarkov, etc. Ale PMC raczej korzystaliby ze swojego arsenału.

Ukraina. mówi to panu coś, panie Ferdku? ;)

tam nagle spod ziemi wylazł taki arsenał że moglibyśmy im pozazdrościć. i większość była od pokoleń pochowana przez cywilów. tamtejsze ochotnicze bataliony można okreslić właśnie jako PMC bo sa utrzymywane przez lokalnych watażków i oligarchów, a zdjęcia tychże żołdaków uzbrojonych w pepesze, PTRD i inne cuda drugiej wojny, obok broni systemu kałasznikowa itd nie są rzadkością.

wiadomo, że taka broń bardziej by pasowała w rękach scavów ale fabuła sie ma ponoć opierać o ucieczce osamotnionego najemnika, który pzrecież nie walczy "frontalnie" z kumplami jak np ich odpowiednicy w Iraku czy Afganistanie, a więc korzystanie ze zdobycznej broni jest jak najbardziej na miejscu.

poza tym pragnę zauważyć, że istniejący w grze SKS (a właściwie jego chińska odmiana, bo oryginalny nie miał wymiennych magazynków) to konstrukcja z 1944 roku, a gdzieś kiedyś deweloperzy wrzucali screenshoty wspomnianego przeze mnie Mosin-Naganta (albo Mosina z '44 nie pamiętam) ;) także Nigdy nie mów pan nigdy panie Ferdku! 

• Like 1

TheWay

@Smok_91

Smoku nie mówię, że nie, sam czekam na Scav'y, które będą dzierżyć obrzyny i dwururki po dziadku. :P

• Like 1

KatofGod

Skoro walczą dwie nowoczesne korporacje i używają nowoczesnego sprzętu to niech wprowadzą do gry polskiego MSBS-a
W ten sposób KAŻDY znalazł by co dla siebie ...

wizualizacja.png

Emn
Just now, KatofGod said:

Skoro walczą dwie nowoczesne korporacje i używają nowoczesnego sprzętu to niech wprowadzą do gry polskiego MSBS-a

nie ma opcji, nie dodadzą tego, chociażby z tego względu że broń nie trafiła nawet do obiegu więc jak ja odwzorują w grze? chyba że dogadają się jakoś z Łucznikiem, ale na to bym nie liczył.

a swoją drogą, miałem w rekach ten karabinek i szczerze, nie podoba mi sie on (w sensie technicznym). jesli miałbym w rzeczywistości wybierać do walki Beryla czy MSBS to wybrałbym tego pierwszego.

TheWay
44 minutes ago, KatofGod said:

W ten sposób KAŻDY znalazł by co dla siebie ...

To nie działa tak, że twórcy myślą "o dodam to" etc.

Pomiędzy daną firmą, a bsg musi dojść do porozumienia, muszą otrzymać oni od firmy egzemplarz broni do skanów, etc.

Chętnie bym zobaczył w EfT polskie konstrukcje, ale nie jest to taka prosta sprawa.

WscieklyGaming

Osobiście chętnie postrzelałbym z G36 we wszystkich wersjach bo możliwości modowania tej borni jest ogrom. Jak jeszcze bawiłem sie w ASG kilka lat temu to używałem g36c w wersji z dwójnogiem i zakochałem się w tej broni :) bardzo fajna konstrukcja.

RupSon
On 9.02.2018 at 10:10 AM, Smok_91 said:

Ukraina. mówi to panu coś, panie Ferdku? ;)

tam nagle spod ziemi wylazł taki arsenał że moglibyśmy im pozazdrościć. i większość była od pokoleń pochowana przez cywilów. tamtejsze ochotnicze bataliony można okreslić właśnie jako PMC bo sa utrzymywane przez lokalnych watażków i oligarchów, a zdjęcia tychże żołdaków uzbrojonych w pepesze, PTRD i inne cuda drugiej wojny, obok broni systemu kałasznikowa itd nie są rzadkością.

wiadomo, że taka broń bardziej by pasowała w rękach scavów ale fabuła sie ma ponoć opierać o ucieczce osamotnionego najemnika, który pzrecież nie walczy "frontalnie" z kumplami jak np ich odpowiednicy w Iraku czy Afganistanie, a więc korzystanie ze zdobycznej broni jest jak najbardziej na miejscu.

poza tym pragnę zauważyć, że istniejący w grze SKS (a właściwie jego chińska odmiana, bo oryginalny nie miał wymiennych magazynków) to konstrukcja z 1944 roku, a gdzieś kiedyś deweloperzy wrzucali screenshoty wspomnianego przeze mnie Mosin-Naganta (albo Mosina z '44 nie pamiętam) ;) także Nigdy nie mów pan nigdy panie Ferdku! 

Tak tylko dodam, jakby ktoś nie wiedział że PPSH, Mosin, IZH-43 (ruska dwururka), były już w poprzednich grach studia Battlestate Games, więc najprawdopodobniej prędzej czy później trafią do Tarkova.

junx

A mnie tam lotto jakie będą,  dla mnie ilość się liczy bo lubię wybierać w broniach :)

Emn
20 hours ago, RupSon said:

PPSH

MQ5K35P.jpg?1

nauczcie się ludzie w końcu że w naszym języku stosuje się POLSKĄ transkrypcję rosyjskiego. 

więc ППШ przekłada się jako PPSZ a nie PPSH :|