Jump to content
Sign in to follow this  
TheWay

Planowana lista zmian aktualizacji 0.7.4.**

Recommended Posts

Drodzy Uciekinierzy!

Informujemy was, że jesteśmy świadomi obecnych problemów i pracujemy nad implementacją bardziej dopracowanego kodu sieciowego. Nasze nadchodzące aktualizacje będą miały na celu poprawę jakości i prędkości połączeń sieciowych w grze.

Z przyjemnością przedstawiamy wam planowaną listę zmian jaką wprowadzi nadchodząca aktualizacja. Zostanie ona zainstalowana w najbliższej przyszłości.

NIE BĘDZIE WIPE'U

Dodano:

• Nowy hełm 6B47
  • Celownik noktowizyjny NSPU-M
  • Adapter kolby Rotor 43 dla AS VAL
  • Latarka Surefire XC1
  • Połączona latarka i wskaźnik laserowy Glock GL21
  • Chwyt Hera Arms CQR
  • Chwyt pistoletowy Hera CQR
  • Hamulec wylotowy Vendetta precision VP-09
  • Dodano mechanikę gdy dana modyfikacja nie pozwala na zainstalowanie innej modyfikacji. Na ten moment jest to dodane w celach testowych i dotyczy tyko nowych broni i modyfikacji.
  • Dodano 5 nowych zadań u Terapeutki
  • Dodano mapy sanatorium "Azure Coast" i lokacji Shoreline

Zawartość, która zostanie dodana niedługo po zainstalowaniu aktualizacji:

• Nowy handlarz, Mechanik
  • Glock 17 Gen3 9x19 w standardowym wariancie oraz 30 modyfikacji do niego

Optymalizacje:

• Optymalizacja działania serwera
  • Pierwsza iteracja optymalizacji kodu sieciowego jest gotowa

Naprawiono:

• Wizualne artefakty, które pojawiały się podczas zmieniania przybliżenia przy niektórych celownikach
  • Ubezpieczenie teraz pokazuje poprawny czas jaki pozostał do jego odebrania, gdy przekracza on 24 godziny
  • Naprawiono błędy z pozyskiwaniem lojalności u handlarza i poziom wyświetla się teraz poprawnie
  • Panel szybkiego dostępu (panel u góry ekranu ze slotami 1-12) teraz wyświetla się poprawnie po zaznaczeniu opcji "always show UI elements
  • Przyciski Complete i OK nie są już zduplikowane
  • Ekran rozdzielania przedmiotów, które są zestack'owane teraz pokazuje liczbę przedmiotów
  • Rozstawianie na lokacji zostało zwiększone do 20 sekund
  • When moving from the letter, money is now moved to the stash via CTRL + CLICK
  • W ekranie lobby wasi znajomi są teraz zaraz pod waszymi nick'iem
  • W ekranie transferu teraz kontenery, kamizelki, plecaki, etc. mogą być otwierane
  • Liczba śmierci i zabójstw w ekranie statystyk już nie jest duplikowana

Zmiany:

• ALT + click teraz przenosi ekwipunek w wolne sloty postaci
  • Zmienione priorytet przenoszenia przedmiotów
  • CTRL + click teraz przenosi wszelkie magazynki do kamizelki
  • Jakikolwiek przedmiot pozyskany poprzez handel lub poprzez modyfikowanie broni teraz jest przenoszony do stash'u postaci
  • Postać może teraz próbować podskoczyć ze złamanymi nogami lub nogami, gdy te mają poziom 0 hp, lecz otrzyma ona wtedy obrażenia przy lądowaniu
  • Nie można już utrzymywać oddechu bez celowania
  • Znajomi są teraz wyświetlani na górze global chat'u
  • Zmieniono relację pomiędzy regeneracją staminy, a ilością staminy jaka pozostała, w oparciu o ilość energii jaką posiada postać. Przy energii na poziomie 0 stamina regeneruje się wolniej i szybciej jest zużywana.

Patch-2018.png.8fe032a366b38dacd3821aa534e085cf.png

• Like 2

Najważniejsze dla mnie informację są od optymalizacji, reszta mało ważna, ale także chwała za progress gry bo idą w dobrą stronę. 

• Like 2

On 15.02.2018 at 5:08 PM, junx said:

Najważniejsze dla mnie informację są od optymalizacji, reszta mało ważna, ale także chwała za progress gry bo idą w dobrą stronę. 

Małymi kroczkami do przodu, osobiście czekam na optymalizacje klienta bo są ważniejsze...

Masa dodatków jak zawsze mile widziana ale nowy handlarz najlepszy bo to znaczy, że z czasem pojawią się też nowe zadania...

• Upvote 1

25 minutes ago, caleb59 said:

Małymi kroczkami do przodu

Dokładnie, aby tak dalej. Obstawiam, że byćmoże Patch będzie dziś bo zauważyłem ostatnio, że info jest i za 3-4 dni już na serwer idzie. Poczekamy zobaczymy jak bez dysku twardego więc dupa swędzi mocno. 

20 minutes ago, TheWay said:

M4 wraz z modyfikacjami Hera CQR, które zostaną dodane w tej aktualizacji.

m4.jpg

Rączka i Kolba   must have  >3   ciekawe jakie parametry.

Na forum RU została zmieniona informacja dotycząca wyjścia aktualizacji:

Zostanie ona zainstalowana w najbliższej przyszłości

na

Zostanie ona zainstalowana w nadchodzących tygodniach

Być może muszą dopracować tą aktualizację bo pewnie poza kosmetycznymi pierdołami za wiele nie wnosi.

A tu coś z rodzimego podwórka o EFT. Mało ale zawsze :)

Z tego co wyczytałem na RU u nowego sprzedawcy będzie można kupić butlę z gazem itp. Ponoć ma "brać" ten cały szajs w postaci śrubek, wkrętaków itd. za lepsze pieniądze.

Edited by SkyZeWonsem
  • Thanks 1

16 minutes ago, SkyZeWonsem said:

Zostanie ona zainstalowana w nadchodzących tygodniach

Z tego co wyczytałem na RU u nowego sprzedawcy będzie można kupić butlę z gazem itp. Ponoć ma "brać" ten cały szajs w postaci śrubek, wkrętaków itd. za lepsze pieniądze.

Szkoda, naprawdę liczyłem, że w najbliższych dniach poprawi się sytuacja desynców :(

Tylko o ile więcej musiałby dawać, żeby opłacało się brać śrubki czy cokolwiek z tej kategorii? Nawet pomnożenie cen x10 nie robiłoby szału w znacznej części przypadków.

Dzięki za informację! :)

27 minutes ago, Koyek said:

Szkoda, naprawdę liczyłem, że w najbliższych dniach poprawi się sytuacja desynców

Nie licz za bardzo na jakąś wielką poprawę. Graczy w EFT jest coraz więcej. Nadchodzi kolejna 20% zniżka na grę a więc znowu będzie ich więcej. Za pewne BSG będzie zaskoczone ilością nowych graczy a co za tym idzie serwery nie wytrzymają naporu :)

Tylko o ile więcej musiałby dawać, żeby opłacało się brać śrubki czy cokolwiek z tej kategorii? Nawet pomnożenie cen x10 nie robiłoby szału w znacznej części przypadków.

Bardziej zastanawia mnie co będzie miał na sprzedaż. Jeżeli faktycznie będzie można u niego kupić np. akumulator, butlę z gazem itp. to przyda się to do zadań. Tylko z drugiej strony wtedy te zadania będą już całkowicie bezsensowne - już teraz są gdzie kupujesz u jednych i dajesz drugim. Teraz zwiększą bezsens :) Jakoś powinni bardziej ogarnąć te niby wyzwania.

Edit.

O cholera. Najlepsze ustawienia w EFT :) - znalezione w sieci.

9QX6zcRSWCk.thumb.jpg.c336eaa783c9663914

Edited by SkyZeWonsem

Przecież powinni tego zabronić, to już jest absurd do kwadratu. Przecież to ewidentny cheat. Powinni robić co jakiś czas screena graczom z ich rozdziałką, i chociaż banować do czasu poprawy rozdzielczości.

No cóż. Jak widać już teraz jest sporo graczy co martwią się o swój "skill", ekwipunek itd. A to tylko zamknięta BETA. Zrobią wszystko by go nie stracić, być bardziej "pro" oraz wynieść jak najwięcej sprzętu z mapy.

W pełnej wersji gry może być gorzej bo będą mieli więcej do stracenia. Walka z takimi idiotami jest nie do wygrania. Zawsze coś znajdą w grze. Oby tylko nie było ich za dużo bo mogą uśmiercić EFT

Aktualnie uważam, EFT Jako najlepsza gra w którą grałem od 2010r. To jest istny majestrzyk, ale sobie odpuściłem granie na jakiś czas zanim DEV nie zrobią porządku z tym syfem co się dzieje, aktualnie staje się coraz bardziej niegrywalna :| Ale ciągle mam nadzieje, że będzie dobrze xD

Raczej to się będzie nasilać i devy muszą coś z tym zrobić bo jak rozejdzie się fama, że można kanotwać na każdym kroku nie kupująć, żadnych cheatów to gra umrze i pozostaną nam wspomnienia i refund :D

2 hours ago, SkyZeWonsem said:

O cholera. Najlepsze ustawienia w EFT :) - znalezione w sieci.

9QX6zcRSWCk.thumb.jpg.c336eaa783c9663914

Oj  tajemnica ujawniona ..   ale nie do końca     można spać spokojnie :ph34r:    a teraz się zastanawiajcie czy ten sposób można znaleść sobie od tak  w googlach    haha

3 hours ago, SkyZeWonsem said:

w tym poście nie ma adnotacji o tym, że był edytowany. Jesteś pewien, że faktycznie tak zmienili? Zwykle w takich przypadkach po prostu pisali: sorry, patch przesunięty (raz sie chyba tak stało). 

To może być niedomówienie/złe przetłumaczenie z RU na PL. A o zmianie wyczytałem gdzieś we wspomnianym wątku. Jakiś dydek o tym wspomniał. Tak czy siak to jedno zdanie jest zgoła różne od "naszych" zmian.

11 minutes ago, implozja said:

Oj  tajemnica ujawniona ..   ale nie do końca     można spać spokojnie :ph34r:    a teraz się zastanawiajcie czy ten sposób można znaleść sobie od tak  w googlach

Nie wiem jak to zrobić. To jest z forum RU. Może wystarczy wywalić odpowiednie pliki z gry :) NIe badam tematu. Ot ciekawostka.

Edited by SkyZeWonsem

6 hours ago, SkyZeWonsem said:

Nie licz za bardzo na jakąś wielką poprawę.

Bardziej zastanawia mnie co będzie miał na sprzedaż.

Po prostu próbuję za pomocą pozytywnego myślenia spowodować, że będzie lepiej po patchu :D A tak szczerze to liczyłem, że będzie chociaż nawet jakaś niezbyt szokująca poprawa, dzięki której uwierzę, że w najbliższym czasie będzie lepiej ze stanem gry. Chciałem na promocji upgradować się do EOD, jeszcze 2-3 tygodnie temu byłem przekonany i czekałem tylko na przecenę. Teraz będzie rabat a ja jestem w kropce, bo aktualnie jestem już nawet nie zdenerwowany a bardziej zrezygnowany tym co się dzieje. Nie powiem odechciało mi się zarówno grac jak i dopłacać kupę forsy.

Jeżeli będzie miał przedmioty, które potrzebne są do zadań u innych to masz rację, że te zadania staną się bezsensowne. Z drugiej strony zapowiedziano mało nowych przedmiotów w grze, więc nic szczególnego u niego nie będzie. Docelowo mogą zrobić jakieś przetasowanie, przesuwając np. zagraniczne karabiny snajperskie, zaawansowane modyfikacje do niego z innych handlarzy. Nawiązując do zdjęcia z jego zapowiedzi może pojawią się u niego pierwsze LKMy. Ale to dopiero w przyszłości, teraz pewnie będzie dosyć pusto.

4 hours ago, vinis88 said:

w tym poście nie ma adnotacji o tym, że był edytowany. Jesteś pewien, że faktycznie tak zmienili? Zwykle w takich przypadkach po prostu pisali: sorry, patch przesunięty (raz sie chyba tak stało). 

Patrząc po standardowym czasie od umieszczenia informacji o patchu do jego wprowadzenia to chyba jednak będzie przesunięty, bo kończy nam się wtorek a patcha jak nie było tak nie ma :(

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

b38e7c858218a416ef714554dce933a2