Jump to content
Sign in to follow this  
TheWay

Planowana lista zmian aktualizacji 0.7.4.**

Recommended Posts

8 hours ago, SkyZeWonsem said:

O cholera. Najlepsze ustawienia w EFT :) - znalezione w sieci.

9QX6zcRSWCk.thumb.jpg.c336eaa783c9663914

Sceneria wygląda jak po wybuchu bomby atomowej...

Poraża mnie patologia niektórych osób grających w taki sposób i mam nadzieję, że w przyszłości za tak drastyczne cięcie detali przez configi/konsolę będą bany z automatu - albo bawimy się fair play albo wcale a takie zachowania nie są fair play względem innych graczy...

• Like 1
  • Confused 1

@caleb59  

Nie ma co narzekać , osoby obeznane w tym temacie  np. ja  zwykle nie dzielą się informacjami na takie tematy   ot  taki odsetek  0.05% community tarkova  ,żeby nie psuć sobie przyjemności z gry ,  no i żeby janusze nie mieli za łatwo  bo w googlach  śladów nie ma  .

ten sposób jednak wplywa na grę  bo jak widzisz  liści nie ma  czy trawy.

ja jedynie co mam to tekstury  matowe  a reszta standardowo tak jak bylo w grze , nie ingerując w plikach gry.

FPS-y niebotycznie wzrosły  i komfort grania  na wooden pc 

A po co ? Przecież to tylko matowe tekstury. Ten gostek co gra jak na załączonym obrazku też ma przecież wszystko w normie - tylko nie ma żadnych krzaków, tekstur itp. Za to dydki mają niebotyczny wzrost fps i lepszy komfort grania. Z aimbotem też przecież jest lepszy komfort.

Chodziło mi raczej o zgłoszenie w celu zablokowania przez BSG tak drastycznego ucinania detali bo to jest oszustwo względem innych graczy i samego BSG, które nie projektowało tej gry by można było zrobić z niej wizualny port na Amigę 1200 - widzisz stanowczo za dużo i BSG powinno zablokować taką możliwość...

Wiem o co ci chodziło :) Jednak chcesz mu odebrać

13 hours ago, implozja said:

FPS-y niebotycznie wzrosły  i komfort grania  na wooden pc 

A to jest złe. Odbierasz mu przewagę nad innymi normalnymi graczami.

Edited by SkyZeWonsem

Kwestia fps to już sprawa BSG i dalsze optymalizacje/aktualizacja silnika Unity i ich głowa w tym, żeby na domyślnym presecie LOW gra działała w stałych 60fps na każdej mapie po premierze i wtedy takie osoby będą zadowolone bez konieczności kombinacji, za które w przyszłości będzie ban na 90% bo to już harda ingerencja w strukturę configów/konsolę gry...

21 hours ago, vinis88 said:

w tym poście nie ma adnotacji o tym, że był edytowany. Jesteś pewien, że faktycznie tak zmienili? Zwykle w takich przypadkach po prostu pisali: sorry, patch przesunięty (raz sie chyba tak stało). 

Kotton powiedział wczoraj na streamie, że patch będzie opóźniony. Powodem jest podobno to, że BSG jest świadome problemu z glitchowaniem broni i chcą się z tym uporać przed patchem. To tak tylko w ramach wyjaśnień, bo nie widziałem nigdzie informacji o tym ;)

• Like 1

1 hour ago, Koyek said:

Kotton powiedział wczoraj na streamie, że patch będzie opóźniony. Powodem jest podobno to, że BSG jest świadome problemu z glitchowaniem broni i chcą się z tym uporać przed patchem. To tak tylko w ramach wyjaśnień, bo nie widziałem nigdzie informacji o tym ;)

O widzisz, dzieki za info :) 

Jak widać znowu gdzieś, ktoś, coś. Niech zablokują możliwość wkładania broni do kontenera i po sprawie.

Edited by SkyZeWonsem

41 minutes ago, SkyZeWonsem said:

Jak widać znowu gdzieś, ktoś, coś. Niech zablokują możliwość wkładania broni do kontenera i po sprawie.

Wysłałem im raport + jakiś film z yt gdzie to jest wyjaśnione i pokazane.

Najlepiej to niech usuną wszystkie kontenery i niektóre problemy rozwiążą się same :) .

Edited by Cappy

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this