Jump to content
TheWay

Glock 17 Gen 3

Recommended Posts

Drodzy Uciekinierzy!

Poniżej prezentujemy zdjęcia przedstawiające nadchodzącego Glocka 17 Gen 3 oraz jego modyfikacje.

G1.jpg

G2.jpg

G3.jpg

G4.jpg

G5.jpg

G6.jpg

G7.jpg

G8.jpg

• Like 2

Tylko, że glock z większym magazynkiem będzie zajmowal pewnie tyle samo lub więcej miejsca niż złożony kedr. Wiec jako droga broń do kontenera odpada.  Możemy sobie to pooglądać jako gadżet. Tym bardziej ze zmodowac go koknretnie pewnie będzie można w okolicy 30 poziomu jak juz ludzie będą masowo biegać w forach i fastach. Wiec jakiś kozak będzie mógł ich połaskotać pestki 9mm

1 hour ago, karnol said:

Tylko, że glock z większym magazynkiem będzie zajmowal pewnie tyle samo lub więcej miejsca niż złożony kedr. Wiec jako droga broń do kontenera odpada.  Możemy sobie to pooglądać jako gadżet. Tym bardziej ze zmodowac go koknretnie pewnie będzie można w okolicy 30 poziomu jak juz ludzie będą masowo biegać w forach i fastach. Wiec jakiś kozak będzie mógł ich połaskotać pestki 9mm

Matchmaking miesza graczy różnych poziomów, więc to, że bedzie go można zmodować w 100% dopiero na koronce (lvl 4) nic nie zmienia.

PS będzie dostępne 30 modyfikacji do niego! :)

Edited by truskolas

29 minutes ago, truskolas said:

(...) będzie dostępne 30 modyfikacji do niego! :)

Jeśli jedną z tych modyfikacji nie będzie przełącznik ognia automatycznego, to jakiekolwiek modowanie tego pistoletu nie będzie miało sensu.

17 minutes ago, K4MP3R said:

Jeśli jedną z tych modyfikacji nie będzie przełącznik ognia automatycznego, to jakiekolwiek modowanie tego pistoletu nie będzie miało sensu.

Glock 17 został tak skonstruowany aby ludzie nie mogli go przerabiać na broń full-auto, więc nie ma co liczyć na takie modyfikacje. Ogniem ciągłym może strzelać Glock 18

Edited by popcio2015
Błąd

10 minutes ago, popcio2015 said:

Glock 17 został tak skonstruowany aby ludzie nie mogli go przerabiać na broń full-auto, więc nie ma co liczyć na takie modyfikacje. Ogniem ciągłym może strzelać Glock 18

Glock 17 został tak skonstruowany, że można go zmienić w pistolet maszynowy w minutę:

IMG_3337-660x492.jpg

• Like 1

Z tym, że to jest KONWERSJA broni. Nie jest to licencjonowane, a w dodatku często powoduje problemy z działaniem broni. Miałem okazję z G17 postrzelać, rozłożyć ją i wyczyścić, ponadto z tego co dowiedziałem się od moich znajomych ta broń nie nadaje się do takich przeróbek bo lubi się wtedy zacinać. Były też kiedyś konwersje kałacha na amunicję .45 acp i czy taka broń została stworzona przez wytwórnię p. Michaiła Kałasznikowa? Nie, bo to była zwyczajna nieautoryzowana zmiana. Wracając do tematu, przerabianie G17 na prawdziwą broń samoczynną jest niemożliwe, żeby tą broń dalej nazywać glockiem 17. Poza tym zdecydowana większość części z glocka 18 (jedynego samoczynnego pistoletu glock) nie pasuje do 17, właśnie po to aby uniemożliwić/utrudnić przerabianie. Podobna sytuacja jest z cywilnym karabinkiem ar-15, istnieje do niego specjalna kolba pozwalająca strzelać "ogniem ciągłym", mimo to taka broń nie jest samoczynna. BROŃ SAMOCZYNNA MA ODPOWIEDNIO SKONSTRUOWANY MECHANIZM SPUSTOWY!!!

A czy nie ma głockow z możliwością przełączenia na burst? Gdzies czytałem o takiej możliwości.  

A co do full auto 

10 hours ago, popcio2015 said:

Z tym, że to jest KONWERSJA broni. (...)

No i co z tego że to jest KONWERSJA? To nadal jest G17, tylko z dodatkową funkcjonalnością.

(...) Nie jest to licencjonowane, a w dodatku często powoduje problemy z działaniem broni. Miałem okazję z G17 postrzelać, rozłożyć ją i wyczyścić, ponadto z tego co dowiedziałem się od moich znajomych ta broń nie nadaje się do takich przeróbek bo lubi się wtedy zacinać. (...)

Chyba nie obejrzałeś filmu który wrzuciłem wyżej, bo gość tam wyraźnie mówi, że firma której jest przedstawicielem ma odpowiednie pozwolenia i licencje. Każda nieumiejętna modyfikacja broni może powodować problemy i zacięcia, dlatego zajmują się tym PROFESJONALIŚCI. 

(...) Były też kiedyś konwersje kałacha na amunicję .45 acp i czy taka broń została stworzona przez wytwórnię p. Michaiła Kałasznikowa? Nie, bo to była zwyczajna nieautoryzowana zmiana. Wracając do tematu, przerabianie G17 na prawdziwą broń samoczynną jest niemożliwe, żeby tą broń dalej nazywać glockiem 17. (...)

Są konwersje Glock'a 17 na amunicję .22, 9x18mm itd. To nadal jest G17 tylko z inną lufą. Żadna zmiana w broni nie czyni z niej innego modelu broni, zmienia tylko funkcjonalność. Przykładowo AR15 z krótką lufą i zespołem spustowym pozwalającym na strzelanie ogniem ciągłym to nadal jest AR15. 

(...) Poza tym zdecydowana większość części z glocka 18 (jedynego samoczynnego pistoletu glock) nie pasuje do 17, właśnie po to aby uniemożliwić/utrudnić przerabianie. Podobna sytuacja jest z cywilnym karabinkiem ar-15, istnieje do niego specjalna kolba pozwalająca strzelać "ogniem ciągłym", mimo to taka broń nie jest samoczynna. BROŃ SAMOCZYNNA MA ODPOWIEDNIO SKONSTRUOWANY MECHANIZM SPUSTOWY!!!

Zapytam po raz kolejny, obejrzałeś film, który wrzuciłem powyżej? Części które są tam pokazane zmieniają zasadę działania mechanizmu spustowego G17, dając mu możliwość strzelania ogniem ciągłym.

@panowie wyżej

ja pamietam jak kiedyś dawno temu w TV pokazywali po rozbiciu jakiejś grupy przestępczej w usa czym się zajmowali- otóż głównie sprzedawali na nielegalu jakąś drobną i prosta modyfikację do cywilnych karabinków AR, która po zamontowaniu wewnatrz broni powodowała że karabinek mógł pluć ogniem ciągłym. na jakiej zasadzie to dzialało i wyglądało nie pytajcie bo nie pamiętam. w każdym razie ich głównym odbiorcą były róznej maści gangi. (nie wiem czy też nie mieli modów do pm-ów M10 które sa niestety popularne wśród gangusów)

a co do tematu- fajnie ze dodają ten pistolet, bo lubię z niego pykać. byleby cena była znośna (coś na poziomie Gracha czy sig-sauera)

EDYTA- wy się spieracie o konwersje kalibrowe. wiele takich modyfikacji jest fabrycznych ze względu na rynki zbytu. np istniejacy w grze P226 jest oferowany w 3 albo 4 wersjach kalibrowych

Edited by Smok_91

34 minutes ago, Smok_91 said:

@panowie wyżej

ja pamietam jak kiedyś dawno temu w TV pokazywali po rozbiciu jakiejś grupy przestępczej w usa czym się zajmowali- otóż głównie sprzedawali na nielegalu jakąś drobną i prosta modyfikację do cywilnych karabinków AR, która po zamontowaniu wewnatrz broni powodowała że karabinek mógł pluć ogniem ciągłym. na jakiej zasadzie to dzialało i wyglądało nie pytajcie bo nie pamiętam. w każdym razie ich głównym odbiorcą były róznej maści gangi. (nie wiem czy też nie mieli modów do pm-ów M10 które sa niestety popularne wśród gangusów) (...)

Ta modyfikacja nazywa się "Lightning Link". De facto jest to kilka blaszek połączonych ze sobą przez zaginanie, samemu można to zbudować w zaciszu garażu bez większych problemów (albo zamówić gotowe za kilka dolarów z USA w formie jednej, nie wyciętej blaszki przypominającej kartę kredytową ;] ).

(...) a co do tematu- fajnie ze dodają ten pistolet, bo lubię z niego pykać. byleby cena była znośna (coś na poziomie Gracha czy sig-sauera)

Też się cieszę z tego powodu, bo również lubię ten pistolet. Fajnie się z niego strzela, przyjemnie leży w dłoni, ma tylko to co powinien mieć pistolet, żadnych bajerów, lubię go właśnie za jego surowy/spartański wygląd. Niestety z punktu widzenia gry te wszystkie dodatki które do niego dodadzą nie będą miały absolutnie ŻADNEGO praktycznego zastosowania bez możliwości ognia ciągłego. Jeśli sam pistolet będzie kosztował ~20k rubli, kilka prostych dodatków podniesie jego cenę do 30-40k (pewnie znacznie więcej) a za ~20k mamy ak74 lub AKSU z ogniem ciągłym i amunicją przeciwpancerną, to efekt będzie taki że z modowanym G17 będzie biegało kilku "jutuberów" chcących w ten sposób podnieść sobie oglądalność, ewentualnie trochę graczy będzie miało go zmodowanego w stash'u jako "maskotkę" na którą fajnie się patrzy, ale będą się go bali zabrać na rajd, bo nie będą mieli najmniejszych szans z pierwszym lepszym kedrem/kałachem :/

(...) EDYTA- wy się spieracie o konwersje kalibrowe. wiele takich modyfikacji jest fabrycznych ze względu na rynki zbytu. np istniejacy w grze P226 jest oferowany w 3 albo 4 wersjach kalibrowych

Nie spieramy się o konwersje kalibrowe, tylko kolega popcio2015 twierdzi, że "G17 przerobiony na fullauto to już nie G17, że nie ma na to licencji, a poza tym to kolega szwagra wujka powiedział mu że to działać nie będzie i się zacina i w ogóle to od samego trzymania tego w rękach to można raka dostać" <-sarkazm xD

Edited by K4MP3R

1 hour ago, K4MP3R said:

efekt będzie taki że z modowanym G17 będzie biegało kilku "jutuberów" chcących w ten sposób podnieść sobie oglądalność, ewentualnie trochę graczy będzie miało go zmodowanego w stash'u jako "maskotkę" na którą fajnie się patrzy

Yep... niestety to chyba jedna z największych bolączek "mechanicznych" w chwili obecnej. Ja sobie lubię pobiegać na Johna Wicka z pistoletem, ale jednak sytuacje, w których zaskakujesz fullgeara, strzelasz do niego 5-6 pestek zanim w ogóle się zorientuje gdzie jesteś a potem i tak cię zabija są mocno demotywujące. Kiedyś z dwoma chłopami tak sie strzelałem dobre pare minut :P byłem jak szakal, ale nec Hercules contra plures... w końcu mnie dopadli. Wyczekuję dnia, kiedy w końcu coś się zmieni w tej kwestii. 

Tak, obecnie trzeba przyznać, że broń automatyczna przeważa i osoby uzbrojone w pistolety mogą raczej mało zrobić na osobnika w pełnym pancerzu, jednak pamiętajmy, że w drodze są animacje leczenia, sądzę, że po ich dodaniu wymiany ognia diametralnie się zmienią i rany z kalibru pistoletowego będą stanowiły większe zagrożenie.

W drodze jest również animacja ładowania amunicji do magazynków, więc to też zmusi do zmiany taktyki. 

Moim zdaniem pistolety znajdą swoje miejsce w Escape From Tarkov:)

• Upvote 1

Oby tak było, bo coby nie mówić... Glock to gratka sama w sobie a z tymi modyfikacjami to już w ogóle kąsek. Nie mniej byłoby miło, gdyby do czasu, kiedy faktycznie pistolety będą przydatne ich ceny zwyczajnie spadły. Jak już wyżej padło: płacić kilkadziesiąt tysięcy rubli za zmodowany pistolet, żeby pobiegać z nim dla zabawy? No pewnie, można... ale przecież z kałachem zabawa będzie jeszcze większa i szansa na zysk rośnie. A przetrwać rajd i zyskac na nim chce każdy, niezależnie od wielkości węża w kieszeni :P

5 hours ago, vinis88 said:

Yep... niestety to chyba jedna z największych bolączek "mechanicznych" w chwili obecnej. Ja sobie lubię pobiegać na Johna Wicka z pistoletem, ale jednak sytuacje, w których zaskakujesz fullgeara, strzelasz do niego 5-6 pestek zanim w ogóle się zorientuje gdzie jesteś a potem i tak cię zabija są mocno demotywujące. Kiedyś z dwoma chłopami tak sie strzelałem dobre pare minut :P byłem jak szakal, ale nec Hercules contra plures... w końcu mnie dopadli. Wyczekuję dnia, kiedy w końcu coś się zmieni w tej kwestii. 

chcesz klamkę, która pokara niemiluchów nawet w pacach?

polecam Colta 1911. jeśli jesteś po złej stronie lufy to ta gnida skutecznie zepsuje Ci dzień. 

co jak co ale kaliber 11,43mm to wynalazek samego rogatego Lucjana

• Like 1

37 minutes ago, Smok_91 said:

chcesz klamkę, która pokara niemiluchów nawet w pacach?

polecam Colta 1911. jeśli jesteś po złej stronie lufy to ta gnida skutecznie zepsuje Ci dzień. 

co jak co ale kaliber 11,43mm to wynalazek samego rogatego Lucjana

I to jest właśnie kolejny problem jaki ma ta gra. PACA bez problemu zatrzyma .45, a w świecie Tarkov'a oznacza to tyle, że gość po drugiej stronie uśmiechnie się do ciebie po czym wywali ci serię z AK74. To czego moim zdaniem brakuje teraz tej grze to bardziej zróżnicowany system otrzymywanych obrażeń, powinna pojawić się miedzy innymi trauma wynikająca z energii przekazywanej przez pocisk trafiający w pancerz: zaburzenia widzenia, utrata oddechu/staminy, zaburzenia ruchu itd. Obecnie gracz w forcie i FAST'cie po trafieniu nawet w głowę odpowiada serią z M4, gdy w rzeczywistości powinien leżeć na ziemi nieprzytomny, a gdyby jakimś cudem przeżył ciąg dalszy spotkania to dwa dni powinien rzygać i nie ogarniać co się z nim dzieje z powodu wstrząsu mózgu xD

Edited by K4MP3R
  • Upvote 1

6 hours ago, TheWay said:

jednak pamiętajmy, że w drodze są animacje leczenia, sądzę, że po ich dodaniu wymiany ognia diametralnie się zmienią i rany z kalibru pistoletowego będą stanowiły większe zagrożenie.

W drodze jest również animacja ładowania amunicji do magazynków, więc to też zmusi do zmiany taktyki. 

Moim zdaniem pistolety znajdą swoje miejsce w Escape From Tarkov

Jestem tego samego zdania bo na chwilę obecną leczenie/ładowanie w biegu totalnie nie pasuje do tej gry...

Dodatkowo pistolety same w sobie będą niezłe ale tylko przy użyciu amunicji ppanc. bo inaczej bez tego uważam, że nadal nie będzie szans w starciu z opancerzonym przeciwnikiem, kiedy dojdą ochraniacze na nogi to łatwe zabijanie z pistoletu również straci tak częstą rację bytu jak obecnie...

Edited by caleb59

@K4MP3R @caleb59

zgadzam się, że energia amunicji pistoletowej wymaga poprawy. np na rajdzie z którego właśnie wyszedłem musiałem wywalić pół magazynka P226 w plecy haczeciarza (tzn większość poszło w plecy ale jedna dwie kule niżej tam, gdzie plecy kończa swą szlachetną nazwę). choć wczoraj dla porównania na 3-4 strzały z dystansu (na oko 20m) położyłem 2 boty (w sensie po tyle strzałów na każdego).

a z kolei w innym rajdzie dziś, mając pacę i kivera na łbie padłem od JEDNEGO strzału. pewnie desync, cziter albo coś zupełnie innego, bo wytrzału nawet słychać nie było (nawet wytłumionego).

także ta gra to właściwie loteria.

Pistolety wrócą do łask prędzej czy później naprawia DMG broni :) Jeśli wróci taki jak z fazy Alph-y to naprawdę pistolety będą dawać radę na krótkich mapach :) W listopadzie 2016 chyba w zamkniętej Alphie (był znaczek wodny na ekranie nie można było nagrywać) był DMG taki że strzelba MR133 potrafiła ściągnąć gościa bez pancerza z 35-45 metrów ze śrutu. Makarow na odległości 25 metrów ściągał typa na 3-4 pestki w pierś. Dajmy czas poprawią obrażenia broni jak odejdzie jeszcze kilku płaczków co piszą że giną od 3 pocisków z kałasza :) Widać nie grali od początku. Poczekajmy będzie dobrze :)

6 hours ago, Ptachu222 said:

ściągnąć gościa bez pancerza z 35-45 metrów ze śrutu. Makarow na odległości 25 metrów ściągał typa na 3-4 pestki w pierś.

True, pamiętam te czasy wtedy fort i kiver był jak M3 , wtedy było lepiej. Po "naprawie" obrażeń nóg już mało kto chciał ze strzelby strzelać.

8 hours ago, Smok_91 said:

mając pacę i kivera na łbie padłem od JEDNEGO strzału.

Dużo też zależy od amunicji, ja się staram kupować te "lepsze", do AK PP lub HP/SP, M4 to HP, 9x19 to pso a do 9x18 to r29 (coś takiego) u skiera na 3 lvl'rze.

Edited by junx

6 hours ago, junx said:

Dużo też zależy od amunicji, ja się staram kupować te "lepsze", do AK PP lub HP/SP, M4 to HP, 9x19 to pso a do 9x18 to r29 (coś takiego) u skiera na 3 lvl'rze.

tylko weź proszę pod uwagę, jedna rzecz- waląc nawet w gołego haczeciarza czy to z pistoletu czy karabinka, jeden pocisk go nie zatrzyma. bywają tez takie dziwactwa ze nawet z bliska strzelba na raz nie pomoże. więc mając jakiś pancerz jednym pociskiem raczej nie mogłem być skoszony. no chyba że miałem ultra-uber-pecha i gdzieś w oddali w krzaku siedział typ z sksem z hexagonem i lunetą i oberwałem w twarz. no ale jednak "ciamknięcie" zamka jest słyszalne

6 hours ago, Smok_91 said:

nawet w gołego haczeciarza czy to z pistoletu czy karabinka, jeden pocisk go nie zatrzyma. bywają tez takie dziwactwa ze nawet z bliska strzelba na raz nie pomoże

Owszem, miałem raz sytuacje , że nawet dwa magi z p226 nie pomogły. System obrażeń jest do poprawy, musimy poczekać i tyle. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

b38e7c858218a416ef714554dce933a2