Jump to content
TheWay

Aktualizacja 0.7.4.972

Recommended Posts

Drodzy Uciekinierzy!

Instalacja aktualizacji oznaczonej numerem 0.7.4.972 została zakończona i możecie pobrać ją przez launcher.

======================

Informujemy was, że jesteśmy świadomi obecnych problemów i pracujemy nad implementacją bardziej dopracowanego kodu sieciowego. Nasze nadchodzące aktualizacje będą miały na celu poprawę jakości i prędkości połączeń sieciowych w grze.

Z przyjemnością przedstawiamy wam planowaną listę zmian jaką wprowadzi nadchodząca aktualizacja. Zostanie ona zainstalowana w najbliższej przyszłości.

NIE BĘDZIE WIPE'U

Dodano:

• Zwiększono sway (kołysanie) broni gdy postać nie celuje, aby zmniejszyć celność strzelania z biodra
  • Nowy hełm 6B47
  • Celownik noktowizyjny NSPU-M
  • Adapter kolby Rotor 43 dla AS VAL
  • Latarka Surefire XC1
  • Połączona latarka i wskaźnik laserowy Glock GL21
  • Chwyt Hera Arms CQR
  • Chwyt pistoletowy Hera CQR
  • Hamulec wylotowy Vendetta precision VP-09
  • Dodano mechanikę gdy dana modyfikacja nie pozwala na zainstalowanie innej modyfikacji. Na ten moment jest to dodane w celach testowych i dotyczy tyko nowych broni i modyfikacji.
  • Dodano 5 nowych zadań u Terapeutki
  • Dodano mapy sanatorium "Azure Coast" i lokacji Shoreline (mapy jako przedmioty w grze, a nie nowe grywalne lokacje)
  • Nowy handlarz, Mechanik

- Glock 17 Gen3 9x19 w standardowym wariancie oraz 30 modyfikacji do niego, wliczając:

• Gwintowana lufa Alpha Wolf dla Glock'a 9x19 produkowana przez Lone Wolf
  • Gwintowana lufa dla Glock'a 9x19 produkowana przez Double Diamond
  • Gwintowana lufa dla Glock'a 9x19 produkowana przez Salient Arms
  • Lufa z kompensatorem dla Glock'a 17 9x19
  • Zamek Viper Cut Glock 9x19
  • Zamek Alpha Wolf Glock
  • Zamek Alpha Wolf Custom Glock
  • Zamek Zev Tech Hex Gen3 Glock
  • Zamek Zev Tech Hex Spartan Glock
  • Zamek PS9 polymer80
  • Tłumik płomienia Doulbe Diamond 9x19
  • Kompensator Decelerator 3 Port 9x19
  • Kompensator Alpha Wolf bullnosed 9x19
  • Kompensator Carver Custom 4 Port 9x19
  • Kompensator Lone Wold 9 9x19
  • Kompensator Strike Industries G4 9x19
  • Magazynek Pmag GL9 9x19
  • Magazynek bębenkowy SGMT dla Glock'a 9x19, pojemność 50 naboi
  • Magazynek "Big Stick" dla Glock'a 9x19
  • Muszka Glock ZEV Tech
  • Szczerbinka Glock ZEV Tech
  • Muszka Dead Ringer Snake Eye Glock
  • Szczerbinka Dead Ringer Snake Eye Glock
  • Muszka Truglo TFX Glock
  • Szczerbinka Truglo TFX Glock
  • Podstawa pod celownik Aimtech
  • Szyna Aimtech Tiger Shark
  • Szyna UM Tactical UM3
  • Tłumik Fischer Development FD917
  • Gumowa nakładka na rękojeść Pachmyr Tactical

Optymalizacje:

• Optymalizacja działania serwera
  • Pierwsza iteracja optymalizacji kodu sieciowego jest gotowa

Naprawiono:

• Wizualne artefakty, które pojawiały się podczas zmieniania przybliżenia przy niektórych celownikach
  • Ubezpieczenie teraz pokazuje poprawny czas jaki pozostał do jego odebrania, gdy przekracza on 24 godziny
  • Naprawiono błędy z pozyskiwaniem lojalności u handlarza i poziom wyświetla się teraz poprawnie
  • Panel szybkiego dostępu (panel u góry ekranu ze slotami 1-12) teraz wyświetla się poprawnie po zaznaczeniu opcji "always show UI elements"
  • Przyciski Complete i OK nie są już zduplikowane
  • Ekran rozdzielania przedmiotów, które są zestack'owane teraz pokazuje liczbę przedmiotów
  • Rozstawianie na lokacji zostało zwiększone do 20 sekund
  • When moving from the letter, money is now moved to the stash via CTRL + CLICK
  • W ekranie lobby wasi znajomi są teraz zaraz pod waszymi nick'iem
  • W ekranie transferu teraz kontenery, kamizelki, plecaki, etc. mogą być otwierane
  • Liczba śmierci i zabójstw w ekranie statystyk już nie jest duplikowana
  • Teraz zabójstwo jest zliczane poprawnie jeśli ofiara się wykrwawi
  • Naprawiono glitch, który pozwalał na używanie broni z zabezpieczonego kontenera
  • Naprawiono inne glitch'e, które uniemożliwiały podniesienie broni z ciała
  • Naprawiono wiele błędów, które negatywnie wpływały na jakość gry
  • Poprawiono fizykę postaci podczas czołgania się (możliwość widzenia przez ściany)
  • Poprawiono animacje nieuzbrojonej postaci

Zmiany:

• Zmniejszono cenę nieśmiertelników o 30%
  • Zmniejszono statystyki niektórych hełmów i pancerzy
  • Zwiększono obrażenia amunicji 9x19mm
  • Zmieniono szanse na pojawienie się niektórych przedmiotów
  • ALT + click teraz przenosi ekwipunek w wolne sloty postaci
  • Zmienione priorytet przenoszenia przedmiotów
  • CTRL + click teraz przenosi wszelkie magazynki do kamizelki
  • Jakikolwiek przedmiot pozyskany poprzez handel lub poprzez modyfikowanie broni teraz jest przenoszony do stash'u postaci
  • Postać może teraz próbować podskoczyć ze złamanymi nogami lub nogami, gdy te mają poziom 0 hp, lecz otrzyma ona wtedy obrażenia przy lądowaniu
  • Nie można już utrzymywać oddechu bez celowania
  • Znajomi są teraz wyświetlani na górze global chat'u
  • Zmieniono relację pomiędzy regeneracją staminy, a ilością staminy jaka pozostała, w oparciu o ilość energii jaką posiada postać. Przy energii na poziomie 0 stamina regeneruje się wolniej i szybciej jest zużywana.

=====================
Hotfix 0.7.5.976

Naprawiono:

• Błędy związane z wiadomościami od handlarzy, te, które zostały wysłane przed tym hotfix'em mogą nadal wyglądać niepoprawnie
  • Błąd związany z listą zabójstw pokazywaną na koniec rajdu
  • Małe poprawki wizualne na lokacjach
  • Dostosowano efekt celownika NSPU

=====================

Hotfix 0.7.6.993

Naprawiono:

• Wiele problemów związanych z serwerem
  • Wiele problemów związanych z klientem
  • Poprawiono stabilność klienta
  • Naprawiono błąd, przez który postać nie zdobywała doświadczenia za zabójstwa
  • Naprawiono błąd, który nie pokazywał zabójstw na liście po zakończeniu rajdu
  • Naprawiono błąd, który zawieszał animację rąk podczas przeładowania MP5

Optymalizacje:

• Zoptymalizowano źródła światła

3 hours ago, TheWay said:

Instalacja aktualizacji oznaczonej numerem 0.7.4.972 została zakończona i możecie pobrać ją przez launcher.

U mnie nie idzie - nie wykrywa ani przy włączaniu launchera ani przy ręcznym sprawdzeniu. 

wiadomo o której godzinie będzie gotowa do pobrania? bo przed chwilą odpaliłem launcher ale nic nie było

Teraz nie znajduje mi aktualizacji mimo, że została już w pełni zainstalowana.
Nie tylko mnie, dwóch kumpli również ma ten sam problem: "Check for updates" nie stwierdza nowej wersji do pobrania.

I jak widzę w tym wątku nie tylko ja oraz znajomi z drużyny mamy to utrudnienie.

Aktu.png

Ups, chyba troszkę jesteśmy w gorącej wodzie kąpani. Pospieszyliśmy się z pobieraniem aktualizacji, która mogła nie dotrzeć jeszcze wszędzie, ale w tym momencie mogę potwierdzić, że aktualizacja ruszyła, waży 260mb i wszystko działa, jak należy. :)

U mnie narazie nie działa jak należy - nie mam opisów przedmiotów ani nazw handlarzy (zamiast nich pojawiają się ciągi cyfr)... być może jeszcze coś robią i to minie jak skończą na 100%. Ma ktoś podobny problem? 

2 minutes ago, vinis88 said:

Ma ktoś podobny problem?

Yep. Problem zgłosiłem właśnie poprzez "Report bug".

2018-02-22[18-24] (0).png

Problem z ciągiem cyfr i liczb zamiast nazw sprzedawców i przedmiotów został naprawiony. Wymagane jest ponowne uruchomienie gry.

• Like 1

Mam problem z podłączeniem się do jakiejkolwiek gry w 3 osobowym party. Na każdej mapie MATCHING w nieskończoność. Ktoś? Coś?

u mnie problemu z cyframi niem iałem, ale za to miałem bardzo wysoki ping (ponad 100) nigdy wczesniej takiego problemu nie miałem. tzn jedna mapkę sobie zrobiłem. nie wiem czy to wina samej gry czy przez to że aktualizacja i milion ludzi jest i serwery nie robią (bo u mnie na kompie ejst ok, dla porównania R6 chodzi ładnie)

Zanim wszystko padło to pyknąłem dwa razy Shoreline offline PvE - wydajnościowo zyskałem 10 - 15 klatek :D 

Jak jest u Was? 

• Sad 1

Ja rozumiem że zmiany po patchu żeby wszystkim lepiej się grało ale zmniejszyć forta na 50 i nadal zostawić tą samą cenę ??
Skoro jest słabszy to zejdźcie też trochę z ceny. I ten fast...

8 minutes ago, SFRaven said:

Mam mechanika na 4lvl i nie mogę znaleźć

Po pełnej godzinie jest - szybko schodzi

2 minutes ago, KatofGod said:

Ja rozumiem że zmiany po patchu żeby wszystkim lepiej się grało ale zmniejszyć forta na 50 i nadal zostawić tą samą cenę ??

To ciągle dobry armor ;):P

Z innej beczki: podobno po faktorce biegają na potęgę kolesie ze zglitchowanymi glockami z bebnowymi magazynkami... Ja nie gram tej mapy, ale siostrzeniec mi o tym mówił parę minut temu. W kilku rajdach zabił czterech takich pacjentów. 

1 minute ago, KatofGod said:

Niech ci będzie kolego że on jest nadal dobry.
Ale jak spada jakość towaru to powinna też spaść cena a nie coś takiego..

Z jednej strony masz rację (biorąc na logikę), ale z drugiej strony:
- ciągle jest to najmocniejszy armor
- spadek ceny spowodowałby, że byłby popularniejszy i więcej osób by z nim biegało (jest oferowany barterowo właśnie dlatego, że dawniej każdy mógł go sobie kupić i wszyscy latali w fortach)

Tymczasem w nerfie nie chodziło o to, żeby go bardziej udostępnić (bo już kiedyś był dostępny szerzej i ludzie na to narzekali) tylko o to, żeby biegający w nim ludzie przestali być chodzącymi czołgami. 

• Like 1

29 minutes ago, vinis88 said:

Po pełnej godzinie jest - szybko schodzi

To ciągle dobry armor ;):P

Z innej beczki: podobno po faktorce biegają na potęgę kolesie ze zglitchowanymi glockami z bebnowymi magazynkami... Ja nie gram tej mapy, ale siostrzeniec mi o tym mówił parę minut temu. W kilku rajdach zabił czterech takich pacjentów. 

Czego się spodziewałeś skoro biegają z emkami i remingtonami w kontenerku to tym bardziej będą z pistoletem. Jak już devsi patcha szykowali to chociaż tego glitcha by zablokowali. No nic może samemu trzeba zacząć tak robić to może szybciej ktoś się tym zajmie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

b38e7c858218a416ef714554dce933a2