Jump to content

Aktualizacja 0.7.4.972

TheWay
 Share

Recommended Posts

5 hours ago, Luqluk said:

Gra jest AGRYWALNA po tym całym update. Chyba przestanę w to grać na dobre, po co oni robią te glocki?????? niech ogarną te desynci. 5 gier pod rząd full eq zabija mnie jakiś parówczan z pistoletu bo jest niesmiertelny a ja dostaje kulki za sciana po 10 sekundach!!!!!

zawsze możesz pograć w LEGO :)

• Hot 1
  • Sad 1

6 hours ago, Luqluk said:

Gra jest AGRYWALNA po tym całym update. Chyba przestanę w to grać na dobre, po co oni robią te glocki?????? niech ogarną te desynci. 5 gier pod rząd full eq zabija mnie jakiś parówczan z pistoletu bo jest niesmiertelny a ja dostaje kulki za sciana po 10 sekundach!!!!!

Biedactwo, ja straciłem chyba że 20 m4, 30 AK wszelkiej maści a reszty nie liczę do tego z 20 fast'ów i z 10 fortów . 

Z całym szacunkiem, ale opanuj psychikę bo nie da się słuchać. I tak byś wszystko stracił przy Wipe :P

Nie mogę zrozumieć ludzi z takim podejściem, przecież do beta i do wyjścia finalnej wersji będzie jeszcze nie jeden Wipe i wszystko pójdzie "pizdied". Jakby to była finalna wersja to rozumiem, ale przy becie i mieć ból dupy o trochę złomu....

Żeby nie było, że offtopic. 

Po wypowiedziach wielu osób z yt i twitch zwiastuje, że patch na + wyszedł. Dysk wróci i zabieram się do grania :)

Edited by junx

1 hour ago, junx said:

Biedactwo, ja straciłem chyba że 20 m4, 30 AK wszelkiej maści a reszty nie liczę do tego z 20 fast'ów i z 10 fortów . 

Z całym szacunkiem, ale opanuj psychikę bo nie da się słuchać. I tak byś wszystko stracił przy Wipe :P

Nie mogę zrozumieć ludzi z takim podejściem, przecież do beta i do wyjścia finalnej wersji będzie jeszcze nie jeden Wipe i wszystko pójdzie "pizdied". Jakby to była finalna wersja to rozumiem, ale przy becie i mieć ból dupy o trochę złomu....

Żeby nie było, że offtopic. 

Po wypowiedziach wielu osób z yt i twitch zwiastuje, że patch na + wyszedł. Dysk wróci i zabieram się do grania :)

Raczej nie wnerwia go że stracił tylko w jaki sposób :)

54 minutes ago, TerrorBilly said:

Raczej nie wnerwia go że stracił tylko w jaki sposób :)

Ja niezliczone razy tak skończyłem, raz to miałem 5 razy pod rząd w FG zginąłem po kilku sekundach :D

2 hours ago, junx said:

Tak jak napisał TerrorBilly właśnie najbardziej denerwujące jest nie sam fakt straty ekwipunku tylko tego w jaki sposób się go traci. Olać ekwipunek, ale jeżeli właściwie 75% razy kiedy giniesz masz świadomość, że na Twoim ekranie przeciwnik zjadł 20 pocisków a Ty giniesz będąc za podwójną ścianą, jakieś 4 sekundy po tym jak ostatni raz mógł Cię widzieć to jednak miłość do gry zamienia się w rezygnację ;)

Odnośnie efektów patcha to z mojej osobistej opinii trochę się poprawiło. Grałem pierwszego dnia po wyjściu (wieczorem jakoś patch był, odpuściłem granie i usiadłem z samego rana) i było o wiele lepiej, naprawdę czuło się różnicę. Niestety teraz dużo osób, które wcześniej nie grały albo pykały sporadycznie wróciło do gry + pewnie trochę osób skorzystało z promocji i podnoszące się serwery dostały potężnego kopniaka prosto w brzuch. Dobrze, że masz dysk w naprawie, może zanim wróci do Ciebie to spadnie liczba graczy i zobaczysz rzeczywistą zmianę na lepsze :)

• Like 1

To bugowanie broni/ekwipunku to już plaga :/ Jeden rajd na customs i 5 idiotów. Jeden miał zbugowany plecak. Piątego nie chce mi się już szukać na nagraniu. Wszystkie trupy znalezione przy bojlerach. Widać powybijali się na początku rundy. Myśleliśmy, że mamy "wygraną" w totaka a tu - kiła.

1.JPG

02.JPG

04.JPG

03.JPG

Edited by SkyZeWonsem

Topowi "Jutuberzy" potwierdzają że część problemów z opóźnieniami na linii GRACZ<->GRACZ została rozwiązana. Już nie można polegać na "Peeker's Advantage" i wybieganiu YOLO na wroga licząc że zobaczy nas dopiero po przyjęciu na klatę połowy magazynka. Teraz takie akcje kończą się źle dla nas xD

nie wiem czy to jest błąd aktualizacji, czy wprowadzili to wczesniej, ale woda szybko z organizmu schodzi. aż nienaturalnie. a jak wziąłem przeciwbóle, to woda schodziła jak po odkorkowaniu wanny. myslę że to błąd, a jeśl ito celowy zabieg.... to twórcy są durniami. to leki przeciwbólowe a nie przeciwpromienne, które faktycznie wymagają dużej ilości pitej wody, bo odwadniaja organizm.

no niestety ten zbugowany ekwipunek to prawdziwa plaga wczoraj spotkałem na factory 3 gości z zbugowanymi kałachami broń w ekwipunku i na ciele była ale zabrać się jej nie dało..

55 minutes ago, KatofGod said:

no niestety ten zbugowany ekwipunek to prawdziwa plaga wczoraj spotkałem na factory 3 gości z zbugowanymi kałachami broń w ekwipunku i na ciele była ale zabrać się jej nie dało..

Następnym razem daj "Discard" i sprawdź co się stanie. Aktualnie devsi zaprezentowali nowy bug który uniemożliwia zabranie broni w normalny sposób. Musisz najpierw walić "Discard" i brać fanty z gleby. Najwyraźniej za mało bugów jeszcze jest więc dokładają następne :)

Potwierdzam discard nic nie daje ostatnio na customs miałem gościa gdzie przeszukiwał mi jego trizipa w nieskończoność i nic nie dawało discard ani del z klawiatury

Edited by R3VOR

1 hour ago, R3VOR said:

Potwierdzam discard nic nie daje ostatnio na customs miałem gościa gdzie przeszukiwał mi jego trizipa w nieskończoność i nic nie dawało discard ani del z klawiatury

Oczywiście to nic nie da na glicha ale w ten sposób będziesz miał pewność i nie zostawisz sprzętu przez nowy idiotyczny bug.

Panowie co jest do jasnej anielki teraz fort 45 pkt. ????
W takim tempie za tydzień dojdzie do 10...
A jak chcecie ukrócić fortowników to niech najlepsza amunicja będzie bardziej dostępna...

1 hour ago, R3VOR said:

Czy po fixie PACA jest znowu wzmocniona do 60,  a FORT znerfiony do 45?

Nie nowe wartości są. Fort 50 , Paca 40 ale to widać dopiero przy nowych pancerzach, stare które miałeś w stashu mają stare wartości dlatego może się wydawać że Paca ma więcej niż Fort.

Edited by TerrorBilly

Moim zdaniem dobra decyzja bo od teraz powinno być łatwiej strzelać się z terminatorami w fortach, takich rebalansów będzie jeszcze wiele w różnych aspektach, nie wiem czemu ludzie się przywiązują do obecnego stanu rzeczy i biedują - przecież to testy i sprawdzanie/balansowanie rozgrywki w tym modyfikacja parametrów broni/ekwipunku co jest rzeczą jak najbardziej normalną...

Poza tym skąd wiecie czy takie obniżenie klasy pancerza nie jest zamierzone i czy BSG nie kombinuje by dodać jakiś nowy pancerz z odpowiednio wyższymi statystykami bo to przecież również jest możliwe...

25 minutes ago, caleb59 said:

Poza tym skąd wiecie czy takie obniżenie klasy pancerza nie jest zamierzone i czy BSG nie kombinuje by dodać jakiś nowy pancerz z odpowiednio wyższymi statystykami bo to przecież również jest możliwe...

Otóż to, skoro Nikita wspominał na reddicie o 15 hełmach, to pancerzy też na pewno nie zostawią w liczbie trzech. 

7 hours ago, Smok_91 said:

woda szybko z organizmu schodzi. aż nienaturalnie

Się zgadza przeokrutnie. Jest to zawsze w małym stopniu utrudnienie dla małp siedzących w krzakach i czekających na spacerowiczów - jeśli taki koleżka nie zabierze ze sobą jakiegoś soczku i będzie walił kloce pod siebie w tych krzakach przez większość rajdu to poskłada go odwodnienie w chwili, gdy zupełnie o nim zapomni. I to jest na plus.

Minusem jest jednak dziwne tempo utraty wody z organizmu. Shoreline, spawnuję się przy bagnach, bardzo bliziutko mam wioskę. Dobiegam i zauważam, że wypociłem prawie 30%. Serio? 30% przez tak krótki czas, dosłownie chwilę? Nie byłem pewien czy to przez to, że mam na sobie sprzęt, więc sprawdziłem rzecz również na golasa. Hatchet run. Identyczna sytuacja: woda ekspresowo znika.

Smutno.

10 minutes ago, Crisu said:

Dobiegam i zauważam, że wypociłem prawie 30%. Serio? 30% przez tak krótki czas, dosłownie chwilę? Nie byłem pewien czy to przez to, że mam na sobie sprzęt, więc sprawdziłem rzecz również na golasa. Hatchet run. Identyczna sytuacja: woda ekspresowo znika.

Na jakim poziomie masz metabolizm? 

16 minutes ago, SkyZeWonsem said:

Może dodadzą dodatkowe sloty na pancerzu ? Przydały by się miejsca na dodatkowe płyty kosztem szybkości itp.

To też byłoby dobre rozwiązanie, ale dopiero po balansie skilla "siła". Przy normalnym graniu mam zwykle w okolicy 30lvl skill na poziomie 7-10, a jak słyszę, że ludzie potrafią spędzać 30h w grze na podskakiwaniu, żeby wymaksować umiejętność to mnie aż trzepie :P 

15 minutes ago, vinis88 said:

Na jakim poziomie masz metabolizm?

W chwili wejścia patcha miałem poziom dwunasty metabolizmu, ale woda i tak schodziła dość szybko nawet wtedy, gdy nie bawiłem się w Bolta. Na tę chwilę mam drugi, ponieważ korzystając z promocji wyrwałem EOD i resetowałem konto. Wiadomo, że drugi poziom to oczywistość, że odwodnienie dopadnie szybko, ale tak jak wspominam - nawet na dwunastym poziomie po patchu pociłem się jak ksiądz w monitorowanym przedszkolu, tak więc zdecydowanie coś siedzi w obecnej aktualizacji.

13 hours ago, Crisu said:

poziom to oczywistość, że odwodnienie dopadnie szybko, ale tak jak wspominam - nawet na dwunastym poziomie po patchu pociłem się jak ksiądz w monitorowanym przedszkolu, tak więc zdecydowanie coś siedzi w obecnej aktualizacji.

Na 37 poziomie nie zauważam jakiegoś dużego spadku, widocznie 12 to jeszcze za mało, żeby zrobić znaczną różnicę. Próbowałem sprawdzić to na Scavach, ale też nie było jakiejś tragedii, da się spokojnie wyżyć. Nigdy nie miałem sytuacji, żebym był na granicy odwodnienia, szczególnie że da się znaleźć napoje na większych mapach (albo umrzeć) :) Może to i dobrze, że szybciej spada? Ja jeszcze nigdy nie brałem specjalnie żywności w innym celu niż podbijanie poziomu metabolizmu a w końcu po coś ona jest w tej grze.

Co do spadku nawodnienia w przypadku brania leków przeciwbólowych, o czym pisał Smok, nie miałem okazji sprawdzić w większej ilości sytuacji, ale pomijając "realizm" to może się okazać zabieg mający jakiś sens. Teraz stracisz dwie nogi i właściwie jeśli masz zapas przeciwbólowych to możesz siedzieć na mapie i siedzieć. Może to zmusi ich do szybszego wychodzenia z rajdu.

@SkyZeWonsem podobno docelowo mają wprowadzić możliwość personalizacji kamizelek, tzn. umożliwić różne konfiguracje kieszeni Vestów, ale także dodawanie płyt pancerza w samych kamizelkach (źródło Klean). Wspominał też o różnych typach kieszeni, nie tylko rozmiarowo, ale też pod względem właściwości - np. kieszeń, która zwiększa prędkość przeładowania. Myślę, że w takiej sytuacji możemy liczyć na docelową możliwość konfiguracji także pancerza ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...