Jump to content

Aktualizacja 0.7.4.972

TheWay

Recommended Posts

20 minutes ago, Koyek said:

podobno docelowo mają wprowadzić możliwość personalizacji kamizelek, tzn. umożliwić różne konfiguracje kieszeni Vestów, ale także dodawanie płyt pancerza w samych kamizelkach (źródło Klean). Wspominał też o różnych typach kieszeni, nie tylko rozmiarowo, ale też pod względem właściwości - np. kieszeń, która zwiększa prędkość przeładowania. Myślę, że w takiej sytuacji możemy liczyć na docelową możliwość konfiguracji także pancerza ;)

W grze pojawią się konfigurowalne kamizelki, na razie nie wiadomo jak będzie to działać, ale moim zdaniem zapewne podobnie do modyfikacji nowych hełmów. Będziecie mogli wybrać jaką część ciała chcecie chronić przy użyciu płyt balistycznych, poprzez włożenie ich w odpowiednie sloty, plus dodatkowo tak jak pisałeś będzie możliwość doczepienia różnych elementów, kieszeni, toreb, etc.

kamza.jpg

• Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• SkyZeWonsem

15

• TheWay

13

• vinis88

12

• TerrorBilly

10

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mam nadzieję, że oprócz pisania tutaj o napotkanym problemie dodajecie też stosowny raport dla supportu bo zdajecie sobie sprawę, że to co tutaj napiszecie nikogo z BSG nie zainteresuje jeśli nie będz

zawsze możesz pograć w LEGO

Chodzi, chodzi.

Posted Images

@Koyek powiem raz jeszcze- nie słyszałem o lekach przeciwbólowych, które przyspieszają metabolizm gospodarki wodnej w organiźmie. nieraz w życiu podawano mi tez opioidy morfinopochodne (wiadomo, szpital, pogotowie itp) i nawet po czymś takim nie miałem pustyni w gębie.

czym innym sa leki przeciwpromienne, one z kolei wymuszają szybkie odwadnianie by wyrzucić z organizmu szkodliwe izotopy.

36 minutes ago, Smok_91 said:

@Koyek powiem raz jeszcze- nie słyszałem o lekach przeciwbólowych, które przyspieszają metabolizm gospodarki wodnej w organiźmie.

Też nic o tym nie słyszałem, dlatego napisałem, że niekoniecznie ma to faktyczne odniesienie do realnej sytuacji, ale w ramach Tarkova może to nie być głupi pomysł, żeby zmusić gracza do szybszej ucieczki, bo te rozmycie ekranu nie jest aż tak bardzo krzywdzące. Wiele rzeczy nigdy nie będzie realnych, bo zabiłoby to chęć gry u 99% graczy, nie pisząc o samych możliwościach wykonania. Cały dział leków/medykamentów to przecież pic na wodę jeżeli chodzi o realizm - dostałeś pociskiem 7.62 w rękę, wytrzymałość tarkovska 1/Max, 10 sekund i nie ma żadnego problemu, ręka jak nowa ;) Dla mnie super jeżeli będą dbać o jak największy realizm, ale mam świadomość, że znaczną część rzeczy trzeba dostosować do warunków gry.

Oczywiście piszę o tym odwodnieniu przez użycie przeciwbólowych w czystej teorii, bo nie ma żadnej wiedzy czy Devsi mieli taki zamiar, po prostu jest to dla mnie jedyne częściowo logiczne wyjaśnienie zmiany :) Szkoda, że nie mamy jakiś szczegółowych patch notesów, żeby nie odkrywać wszystkiego na podstawie domysłów :(

@TheWay właśnie miałem napisać o modyfikowaniu kamizelek na podobieństwo MFastów tylko wyleciało mi z głowy ;)

EDIT:

Nie wiem czy zauważyliście, ale teraz flash drive można znaleźć w slotach USB lootowalnych komputerów (na panelu przednim obudowy).

Edited by Koyek
SkyZeWonsem

Coraz dziwniej się robi. Gostek odpala kumpli. Po pewnym czasie dojechałem go. Ma "takticala" co nie idzie go przeszukać i zdjąć. Jest to UMBTS - nie zmieści się w bezpiecznym ?! Jakaś nowa sztuczka ?! Plecak  trizip też nie idzie przeszukać - wydaje się pusty ale nic nie idzie włożyć. O dziwo plecak mogę zabrać. Niby pusty i z nim wychodzę. Po rajdzien w "staszu" plecak okazuje się wypełniony sprzętem i nieśmiertelnikiem kumpli. WTF ? Wyższy poziom buga ?!

Edited by SkyZeWonsem
SkyZeWonsem

Nowy babol z zabiciami. Ktoś inny zabił gracza, podnoszę nieśmiertelnik i zabójstwo idzie na moje konto choć w opisie jak byk kto go zabił :)

Edited by SkyZeWonsem
TerrorBilly
15 hours ago, SkyZeWonsem said:

Nowy babol z zabiciami. Ktoś inny zabił gracza, podnoszę nieśmiertelnik i zabójstwo idzie na moje konto choć w opisie jak byk kto go zabił :)

Pod względem nowych baboli ten patch bije poprzednie na głowe a oni chcą otwartą bete dać :)

1 hour ago, TerrorBilly said:

Pod względem nowych baboli ten patch bije poprzednie na głowe

Tu się nawet muszę w pełni zgodzić. :D

Akcja taka: ponieważ nie mamy klanowych skrzyń, koleżka z drużyny przekazywał mi podczas rajdu przedmiot. Oboje byliśmy totalnymi golasami, on jednak wziął sobie granacik. Ot tak, byle rzucić, gdyby ktoś akurat sobie spacerował. Niestety nikt nie robił sobie przechadzki, a ponieważ pora była bardzo późna i rajdu kończyć się zwyczajnie nie chciało, bo rano trzeba odwiedzić miejsce pracy, postanowił zdetonować nas obu tym granatem.

Przytuliliśmy się jak dwie najprawdziwsze koale.
Klik! Granat odbezpieczony i upuszczony pod nogami.

Eksplozja.

W teorii z jego perspektywy to on zabija mnie, ale przy tym sam popełnia samobójstwo.
W praktyce on zabił mnie, ale mi zaliczyło zabicie go. Granatem, który sam upuścił.
Granatem, którego nawet nie dotknąłem.

Bugs. Bugs never changes. xD

Nope, to tak nie działa. Granat uderzający w kogoś nie staje się w tym momencie granatem tej osoby. Nigdy tak nie było. W żadnej grze. I nie będzie, bo nie ma to totalnie ani sensu, ani prawa bytu. xD

SkyZeWonsem
On 25.02.2018 at 9:19 PM, SkyZeWonsem said:

Plecak  trizip też nie idzie przeszukać - wydaje się pusty ale nic nie idzie włożyć.

Wydaje mi się, że znalazłem problem tego błędu. Związany jest ściśle z przeszukiwaniem. Może już było. Jeżeli ktoś zacznie przeszukiwać np. plecak i nagle przestanie to nieodkryte przedmioty blokują się dla innych. Gdy wejdą w plecak widzą go pusty choć "fizycznie" coś tam się znajduje. Nic nie wyciągną i nic nie włożą. Dopiero po rajdzie ( o ile wzięliśmy ten zbugowany np. plecak ) w "stash-u" zobaczymy jego zawartość.

Zauważyliście jakieś zmiany odnośnie nabijania poziomu Metabolizmu? Mam wrażenie, że albo radykalnie obniżono punkty za konsumowane jedzenie albo delikatnie rzecz ujmując coś jest nie tak. Od wejścia patcha nie udało mi się nabić nawet połowy poziomu. Dzisiaj w ramach doświadczeń zacząłem sprawdzać poziom w czasie rajdu, przed i po jedzeniu. Zjedzenie 8xLunchbox (140/140) - 0.1 wzrostu paska poziomu (łącznie). Zjedzenie 2xTushonka (70/70) - za jedną dostałem 0.1, za drugą nic. Zjedzenie czegoś małego (cukierasy czy coś) 20/20 - 0.3. Mimo tego, że teoretycznie w czasie rajdu wskaźnik porusza się w górę mam wrażenie, że nawet jeśli udało mi się przeżyć, liczba punktów spada.

Wiecie może coś o tym? @TheWay może przypadkiem obiło Ci się o uszy czy były zmiany w tym zakresie?

Poszperałem jeszcze na forum i wygląda na to, że punkty do postępu Metabolizmu dostajemy tylko w sytuacji kiedy potrzebujemy uzupełnić poziom nawodnienia albo energii. Dodatkowo wygląda na to, że jeżeli "potrzebujemy" mniej wody w organizmie niż daje dana rzecz to dostaniemy tylko część normalnej wartości punktów. Pomysł niezły, ale jeżeli jest to prawdą to wygląda na to, że mamy nowego zwycięzcę w kategorii "nie do nabicia" ;)

Edited by Koyek
21 minutes ago, Koyek said:

Poszperałem jeszcze na forum i wygląda na to, że punkty do postępu Metabolizmu dostajemy tylko w sytuacji kiedy potrzebujemy uzupełnić poziom nawodnienia albo energii.

Ta zmiana została wprowadzona już w czasie ostatniego wipe'u chyba (tak mi się wydaje, bo mam ciągle metabolizm na niskim poziomie). Natomiast to, że progres jes słaby to fakt - nawadniam się praktycznie w każdym rajdzie a lvl jak wspomniałem rośnie ledwo co. 

12 minutes ago, SkyZeWonsem said:

Wyszła aktualizacja. Oby faktycznie naprawiła część błędów.

Przepuściłem przez translator info z jakiegoś egzotycznego dla mnie języka (turecki chyba) i są to poprawki dla serwera i klienta, poprawki dotyczące naliczani zabójstw i optymalizacja związana ze światłem. A... jeszcze coś w mp5 poprawili. 

Możecie zainstalować tego pacza? Mi wyskakuje ze launcher jest broken. I musze kliknąć napraw. 10minut mieli i to samo. 

Byłeś szybszy. To prawda że łańcuchy juz można wywalić z eq?

Edited by karnol
4 hours ago, vinis88 said:

Ta zmiana została wprowadzona już w czasie ostatniego wipe'u chyba (tak mi się wydaje, bo mam ciągle metabolizm na niskim poziomie). Natomiast to, że progres jes słaby to fakt - nawadniam się praktycznie w każdym rajdzie a lvl jak wspomniałem rośnie ledwo co.

Przed ostatnim patchem (Glock, etc)  działało normalnie jeszcze.

3 hours ago, karnol said:

Byłeś szybszy. To prawda że łańcuchy juz można wywalić z eq?

Z tego co słyszałem nadal można wymienić GoldChainy na Forta, ale jest ich niewiele (chyba 40 na godzinę).

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...