Jump to content

Aktualizacja 0.7.4.972

TheWay
 Share

Recommended Posts

Się zgadza.
Oficjalnie - według rosyjskiego wpisu - wprowadza tylko "małe poprawki techniczne", ale ponoć nieco poprawia optymalizację. Nie udało mi się znaleźć dokładnej listy zmian, co więcej nie ogarniam też czym jest "rollback" w kwestii patcha (reddit aż huczy od tego), a to właśnie rollback jest głównym pojęciem w przypadku obecnego 0.7.7.1027. Wipe nie jest obecny, możemy być praktycznie pewni, że konta będą wyczyszczone dopiero z chwilą wejścia otwartej bety.

Edited by Crisu

Pomijając lagi itp. coraz częściej mam takie kwiatki.

Z resztą co widać/słychać nie tylko ja nic nie słyszę. Mapa nie ma znaczenia. Zdarzają się przypadki, że ktoś z nas pada w pobliżu a my nie słyszeliśmy strzałów. Kompletna cisza. Wczoraj serwery były wymarłe - cisza. Tylko boty strzelały. Podobnie jest z krokami tylko, że w drugą stronę. Słychać, że ktoś biegnie, idzie ale faktycznie tak nie jest.

4 hours ago, SkyZeWonsem said:

Pomijając lagi itp. coraz częściej mam takie kwiatki.

Z resztą co widać/słychać nie tylko ja nic nie słyszę. Mapa nie ma znaczenia. Zdarzają się przypadki, że ktoś z nas pada w pobliżu a my nie słyszeliśmy strzałów. Kompletna cisza. Wczoraj serwery były wymarłe - cisza. Tylko boty strzelały. Podobnie jest z krokami tylko, że w drugą stronę. Słychać, że ktoś biegnie, idzie ale faktycznie tak nie jest.

Też mam często tak że gość do mnie strzela z kilku metrów a ja nie słyszę strzałów. W COMTAC'ach nie słyszę graczy pięć metrów od siebie, ale na przykład na faktorce z drugiego końca mapy słyszę jak ktoś po płytkach w łaźni chodzi :/

Z tym strzelaniem na głucho to faktycznie grubsza sprawa. Wielokrotnie miałem tak, że dowiadywałem się o tym, że ktoś do mnie sypie tylko stąd, że otrzymałem poważne obrażenia. Nawet mimo tego, że wróg był ledwo kilka metrów ode mnie. Ten problem wszedł nie dalej niż dwa fixy temu, wcześniej nie spotkałem się z czymś takim.

1.thumb.jpg.a39d89e41ac306a4fd879877c90a5db8.jpg.5ec01d856aece7bcaf389d2e27ebe8c1.jpg

PDA Palmtop, komputer kieszonkowy, PDA – bardzo mały, przenośny komputer osobisty. Jest mniejszy od laptopa i netbooka i mieści się w dłoni lub w kieszeni. 

Mam spore nadzieje że nie będzie to zwykła tekstura ....  AHH  te smaczki  z Stalkera 

A i jeszcze  interaktywne rozmowy z npc ?   historia ?  skoro model jest :D   ale gosciu podobny z pierwszej części Stalkera  co zleca nam pierwszą misje w grze.  Przypadek ? 

2.jpg

564b6257dcdbcb9e.jpg

Edited by implozja

Widzę, że zbliża się kolekcja wiosna-lato w modnych kolorach. Mamy pielgrzyma, zapowiedzianą kamizelkę UNTARu, jeszcze tylko jakieś pomarańczowe spodnie i neonowo żółty hełm, a w końcu nie będzie wstyd wyjść w zwykłych zielono-czarnych ciuchach :D Mam nadzieję, że dadzą jakieś odblaskowe wstawki czy farbę fluorescencyjną, żeby nasz "look" przyciągał uwagę także w nocy.

A tak serio, jak myślicie, gdzie na drzewku pancerza pojawi się nowa kamizelka?

12 hours ago, implozja said:

A i jeszcze  interaktywne rozmowy z npc ?

Oby nie, wyobraziłem sobie jak każdorazowe odbieranie ubezpieczenia czy zakup rzeczy wymaga załadowania modelu handlarza, przywitania się, wybrania odpowiedniego okienka, ładowania przedmiotów w sklepie, pożegnania, powrotu na nasza postać, a wszystko tylko po to, żeby przypomnieć sobie, że nie kupiło się jednej rzeczy i wszystko trzeba zrobić od początku ;) Już teraz odbieranie ubezpieczeń to horror a sklep ładuje się jakby najpierw trzeba było go zwiedzić.

1 hour ago, Koyek said:

(...) A tak serio, jak myślicie, gdzie na drzewku pancerza pojawi się nowa kamizelka? (...)

To jest wojskowa kamizelka, więc stawiam że będzie mocniejsza od PACA'i, ale słabsza od FORT'a (nie ma osłon ramion i krocza). Mam skromną nadzieję że będzie chroniła przed amunicją pośrednią :)

Przypomina to sprzęt firmy Garmin.

Spoiler

1.jpg

Podejrzewam, że będzie to wyglądało mniej więcej w ten sposób:

Spoiler

C2BB3EAD9B7D92D2CA53FD2274431F946E5EE1C1

Granat hukowy zarya-2

Spoiler

3.jpg

Monokular noktowizyjny pn21k

Spoiler

5.jpg

Kompensator firmy Bulletec. 

Spoiler

6.jpg

Kamizelka sił pokojowych

Spoiler

7.jpg

I na koniec wymodelowana twarz naszego chorążego

Spoiler

2.jpg

Edited by popcio2015

Dziś na serwery został wgrany hotfix oznaczony numerem 0.7.7.1035, ubiegając pytania jest on czysto techniczny i nie posiada dokładnej listy zmian.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...