Jump to content
Sign in to follow this  
TheWay

Szczęśliwego Dnia Obrońcy Ojczyzny!

Recommended Posts

Drodzy Uciekinierzy!

Chcielibyśmy wszystkim życzyć wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Obrońcy Ojczyzny! Nie jest to święto tylko tych, którzy służą lub służyli w wojsku, święto to stało się symbolem odwagi i siły - czyli dwóch rzeczy, które w Tarkov się bardzo liczą!

Z okazji tego dnia ogłaszamy zniżkę na wszystkie rodzaje preorder'ów. Zniżka 20% będzie obowiązywać przez dwa dni: od 22:10 23. lutego, 2018 do 21:50 25. lutego, 2018!

Wszystkiego Najlepszego!

salee.jpg

Za bardzo nie wiem ile będzie kosztować i jak zrobić aby podstawkę którą mam zwiększyć do full wersji. Ktoś podpowie?

Edited by Tbps79

4 hours ago, Tbps79 said:

Za bardzo nie wiem ile będzie kosztować i jak zrobić aby podstawkę którą mam zwiększyć do full wersji. Ktoś podpowie?

Wchodzisz na stronę główną Tarkova, logujesz się, jeżeli nie jesteś zalogowany i klikasz np na stronie głównej w grafikę ze słowami Pre-Order (zajmuje prawie cały ekran, nie da się przeoczyć ;) ). Pojawia Ci się ekran gdzie masz kolejno pokazane poszczególne edycje w tym przy zakupionej podstawce nie powinno być ceny a jedynie napis, że już posiadasz daną wersję. Przy wersji, którą chciałbyś zakupić, jest napis UPGRADE. Po naciśnięciu i potwierdzeniu przeniesie Cię do ekranu gdzie wybierasz metodę transakcji, itd. Wbrew pozorom proste jak w mordę strzelił ;)

Co do ceny, przy różnych metodach płatności cena się waha, mi na BLIKu za EOD pokazuje 326.30.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this