Jump to content
Badoksk

Paranla rezil olmak için Tarkov al

Recommended Posts

Badoksk

Benim emeğim boşa gitsin diyorsanız buyrun alın bu oyunu. Bu söyleyeceklerim den sonra kimse bana ahkam kesip oyun beta falan demesin. Öncelikle şunu açıklayayım. Oyunu almak için Alpha nın bitmesini ve betaya geçmesini bekledim. Beta ve Alpha arasındaki farkları bilmiyorsanız boşuna yazmayın.

Bence bu adamlar patch yapmayı bilmiyorlar yada yaptıkları patchler hakkında pek bilgileri yok. Arkadaş oyuna hiç mi optimizasyon getirmezsin? Yeni bir şey ekleme oyuna. Önce oyunun hatalarını hallet ondan sonra oyuna ne getiriyorsan getir. Dünkü patch den önce Shorlenbi haritasında 50 civarı fps alırken bu gün 35 üstünü hiç görmedim ve lag olayı yaklaşık 5 saniyeyi buluyor (Çantamda bir şeyin yerini değiştirdiğim de 5 saniye de yer değişiyor) Zaten oyunda önemli olan şey zaman ve adam görmek dimi? Ben rakibi 2-3 saniye önce görüyorum ama adam yok oluyor yada beni öldürüyor neden çünkü şanslı olan kimse o ötekini vuruyor yani benim adamı önce görmem ve ondan önce hamle yapmamın hiç bir anlamı yok. Ben o kadar emek vereceğim kasacağım üstüne üstlük 150 tl civarında para vereceğim oyuna ve bunları yaşayacağım. 

150 LIRA FALAN VERMEYIN BU OYUNA. OYUNUN ŞUAN KI HALI ILE EDERI 50 TL. BU UCRETTE OYUN ICIN FALAN DEGIL SADECE  OYUN ICIN DUSUNCE GUZEL UYGULAMA SIFIR.

• Confused 1
  • Sad 1
  • Upvote 1

Dimitri468

Merhabalar Badoksk,

Öncelikle oyun hakkında ki haberlerden haberiniz yok. Bu yazınızda bunu anlıyorum. Discord kanalımızdan sürekli haber geçiyoruz. Her güncellemeden sonra yaşadığımız ping sorununu burada sanki sürekli varmış gibi lanse etmeniz haber takibi hatta oyun takibi yapmadığınızı gösterir. Şöyle ki; her güncellemeden sonra yaşadığımı fix sorunlar mevcut ping-tüccarlar vb. sorunları her güncellemeden sonra istisnasız yaşıyoruz. Bu güncelleme ile beklediğimizin üzerinde bir yığılma oldu çünkü bir çok yenilik ve fix geldi. Bundan dolayı oyuncuların yığılmasından kaynaklı ping ve desync problemleri göze batmaya başlandı. Eğer güncellemeleri takip ediyor ve güncelleme sonrasında yaşadıklarınızı hatırlarsanız bunun ne kadar doğru olduğunu anlarsınız. Gelen yamaların hepsinde optimizasyon var 30 fps alan oyuncu şuan shoreline'da 40-45 alıyorum diye discorddan bize bildiri yapıyor. Elbette optimizasyon yapıldığın da herkesin fps'si artmayacak. Her oyuncunun farklı sisteme sahip olmasından kaynaklı değişkenlik söz konusu oluyor. Ben tekrar söylemekten çekinmeden oyun şuan betada ve deneme-yanılma yapılmıyor burada. Bu yamalar öncesinde testlerden geçiyor. Eğer bu testler olumlu olmaz ise zaten yayın tarihi ileri tarihe alınıyor.

Bu konuda ki hassasiyetinizi anlıyorum. Ancak, gelen güncellemeler oyunun tüm sistemtiğini değiştiriyor. Sizin fpsniz düşerken bir diğerinin ki artıyor. Bu durum ne zaman stabil hale gelecek ? Bu durum release versiyon çıktığında son bulacak ve bu tür sorunları konuşmayacağız. Piyasada ki bir çok oyun fps ve ping açısından bu durumda. Bu durum sadece Escape From Tarkov'a özel bir sorun değildir. Önümüzde ki günlerde gelecek hotfixlerle bu tür sorunları aşacağız. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür ederiz!

• Like 1

Badoksk

Sizin yazdıklarından çıkardığım sonuç. Demek ki ya bu gecikme sadece bende oluyor (100 mbit stabil upload ve download internetimle) yada sizin discord'unuzdaki bir çok arkadaş ping'in ne olduğuna dair bi bilgisi yok.
Ama benim oynum da hiç bir gelişme özellikle fps açısından. Piyasada ki bütün oyunları ultra oynayabiliyorum. Ama hala inatla söylüyorum oyun 150 tl etmez. Şimdiye kadar yayınlarımda oyun hakkında olumlu yorumlar yapıyordum ve öneriyordum ama şu saatten sonra min. 60 fps alana kadar oyunu hiç bir arkadaşıma önermeyeceğim. Hatta oyunun iadesi olsa emin olun şuan oyunu iade ediyordum ...

Dimitri468

Betada olan oyundan ne kadar performans alınabiliyorsa bizde onu yakalamaya çalışıyoruz. Ben Discordla kıyaslamıyorum ben genel durumu sizlere aktarıyorum. Piyasada ki tüm oyunlar betada mı ? Teşekkürler!

• Like 1

Badoksk

Beta da olan oyun ne kadar performans alınabiliyorsa bizde onu yakalamaya çalışıyoruz demen baştan bu oyunun daha beta daki performansı vermediğini bana kısaca açıkladı zaten. Teşekkür ederim cevaplar için.

Dimitri468

Bu şekilde yorumlamanız güzel :) Rica ederim

• Like 1

Creepylord

beta olarak kabul görmesi için bir yazılımın performansının alt sınırı olduğunu bilmiyordum.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2