Jump to content
Sign in to follow this  
TheWay

Tekstowe RPG będzie prowadzone przez społeczności graczy!

Recommended Posts

TheWay

Drodzy Uciekinierzy!

Tekstowe RPG, które od jakiegoś czasu działa na forum będzie zarządzanie przez społeczności graczy! Od teraz każdy gracz może złożyć podanie o zostanie Mistrzem Gry w jego grupie językowej i zarządzać w nim grą!

Jak to działa? Gracz wypełnia zgłoszenie w formie online, podaje tam swoje doświadczenie w gracz typu roleplay, znajomość uniwersum Russia 2028 i Escape from Tarkov, następnie o ile zgłoszenie zostanie zaakceptowane taka osoba przejdzie szkolenie pod okiem Lead Game Master'ów. Użytkownik może również zostać polecony przez emisariuszy z jego kraju. Po pozytywnym ukończeniu szkolenia taka osoba dostanie wszelkie uprawniania potrzebne do zarządzania RPG oraz instrukcję Mistrza Gry, wtedy zostanie utworzony świat w danym języku.

Wymagania: talent do wciągającej i spójnej narracji, umiejętności w budowaniu napięcia i wymyślaniu historii, znajomość języka angielskiego - jest on wymagany do komunikacji w zespole złożonym z osób pracujących nad grą oraz w tłumaczeniu interfejsu, przedmiotów i treści zadań.

Nowo wybrany Mistrz Gry co jakiś czas otrzyma trwale aktualizowane opisy wydarzeń jakie mają miejsce w Tarkov oczami żołnierzy ONZ rozmieszczonych w regionie, operatorów prywatnych organizacji militarnych BEAR i USEC oraz członków trzech lokalnych gangów.

Poza tym, Mistrz Gry może wymyślać społeczności mówiące w jego języku, które aktualnie przebywają w Tarkov, może on również składać propozycje nowych zadań, które o ile zostaną zaakceptowane, to w późniejszym czasie trafią do gry.

Pomoże to wprowadzić jeszcze większą ilość graczy do świata Escape From Tarkov oraz każdy z Mistrzów Gry będzie miał aktywny wpływ na to jak wyglądać będzie gra, to od jego pomysłów i narracji zależeć będzie czy gra będzie wciągająca i to on zdecyduje czy Tarkov będzie ostatnim miastem jakie w swoim życiu odwiedzi wasza postać.

Tekstowe RPG powstaje tylko dzięki pracy Community Department i małej pomocy od scenarzysty gry, podczas gdy reszta deweloperów ciężko pracuje nad tworzeniem Escape From Tarkov.

Aplikacja na Mistrza Gry znajduje się tutaj.

 

spolecznosc.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
vinis88

Wowowo :) trzymam kciuki za każdego aplikującego z PL! 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2