Jump to content
Sign in to follow this  
Dimitri468

Text RPG Kendi Toplulukları Tarafından Yönetilecek!

Recommended Posts

Dimitri468

Escape From Tarkov tabanlı yeni metin forumu RPG'si oyuncuların topluluğu tarafından yönetilecek! Artık kriterlerimize uyan herhangi bir oyuncu kendi dil grubunda oyun üstad(GM)ı haline gelebilir ve kendi dilinde bir oyunu yönetebilir!


Peki nasıl çalışacak? Kullanıcı, online kayıt formunu doldurarak, rol oynama deneyimini, Rusya 2028 ve Escape From Tarkov evreniyle tanıştığını ve bundan sonra başımıza gelen oyun üstadı(GM) rehberliğinde stajı tamamladığını gösteren bir başvuru dosyası hazırlar. Kullanıcı ülkesinin temsilcisi tarafından da önerilebilir. Eğitimin başarıyla tamamlanmasının ardından RPG yönetimi ve oyun üstadlığı el kitabı kullanıcıya gerekli tüm belgeler ile verilir ve oyunda gerekli dilde başka bir bölge oluşturulur.


Gerekli şartlar: parlak ve heyecan verici anlatım için yetenek, cümle çevirme becerisi, İngilizce dil becerileri - RPG'yi destekleyen uluslararası ekibimizle iletişim halinde olduğu kadar oyun arabirimini, silahlar, eşyalar ve görev tanımlarını tercüme etmek için de gereklidir.


Yeni oyun üstadı (GM), zaman zaman, bu sektörde yer alan BM personeli, özel askeri şirketlerin BEAR, USEC ve üç haydut çeteleri gözünden Tarkov'da gerçekleşen olayların ayrıntılarını anlatan kalıcı olarak yenilenen görev hikayelerini alacak. Oyuncular spesifikasyonları, tincture ve argo ile tüm bu görev zincirlerinin tadını çıkarabilirler.


Ayrıca, çok dilli Oyun Üstadı (GM), oyuna yerel cazibe katacak kendi ana dilini konuşan bir topluluk ayarlayabilir; gözden geçirme ve onaylandıktan sonra eklenebilecek yeni görevler fikrini sunabilir, yeni özellikler sunar vb.


RPG metninde dünya dillerinin muhteşemliğini, oyuncunun hayal gücüyle doğan bu oyunda olduğu gibi, her şeyin ayrıntılarını ortaya çıkarmak için yardımcı olur ve her açıklama yalnızca dil yoluyla(metin) ifade edilir; bu nedenle anlatım tarzı son derece önemlidir. Oyuncunun yerli dilinde, yerli ve kültürel özelliklerle sunulan oyundan yararlanma imkânının Escape From Tarkov dünyasına açılmasını artıracağına eminiz!


RPG metni yalnızca oyun yazarı tarafından küçük bir yardımla Topluluk Bölümünün çabaları ile oluşturulurken, geri kalan Escape From Tarkov geliştiricileri ana oyunu geliştirmekle çok meşguldür.

Oyun Üstad(GM) kayıt formu için tıklayın!

EfT_Post_Samoypravlenie_Eng.jpg.a41e9ba3083caa3983409738cbc7682c.thumb.jpg.17766055d7bb549260a069775e92433f.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2