Sign in to follow this  
Shibby

Пач 0.7.8.1039

Recommended Posts

Бегълци! Радваме се да Ви представим пачбележките за пач 0.7.8.1039

БЕЗ WIPE този път.

Оптимизация:

• Сървърни оптимизации

Оправено:

• Вертикално позициониране на източника на звук
  • Подобрена синхронизация на граната докато се хвърля
  • Сега играчите няма да се появят в близост до други играчи при пускане в рейд
  • Грешка, която показва пускането на герои като летящи във въздуха
  • Поправени са редица незначителни бъгове, свързани с презареждането на оръжията
  • Подобрена мрежова синхронизация на вратите
  • Сигнална ракета при първото активиране на фенерчетата / лазерните обозначения
  • Like 1

Дано не се появят много други бъгове покрай патча, както се случва при последните няколко.. :)

Много от вас се питат кога е следващия WIPE. Планираме да го приложим с идването на следващата актуализация. Точно сега мислим кога ще бъде, тъй като това ще бъде голямо. Очаквайте скоро повече информация. Екипът работи много усилено по въпроса.

Аз съм нов, до колкото разбрах преди WIPE . Цените на търговците падат или се вдигат, предишните пъти е било така със седмици. Надявам се този път да бъде по-бързо тъй като играта сега не носи никаква наслада и тръпка. Хубаво е да пробваш нещо ново но да е 24 или 48 часа преди рестарта. След това вече е банално. Найстина играта е единствената в последните години дето ме зариби адски много, но почнах да играя преди 2 седмици и сега ми се гринди най-много, но е безполезно . Успех и давайте WIPE по-рано моля.

• Upvote 1